Arama sonuçlarınız

1. FringeV

[yardım][hexxit][tachnic launcher]

Arkadaşlar sorunun çözümünü bulamadım ama hexxit i başka bir şekilde açtım. Başka ihtiyacı olan olursa diye anlatıyorum; Hexxit i technic launcher dan indiriyoruz sonra curse launcher kurmamız gerek roaming dosyasını açıyoruz (arama yerine %appdata% yazarak bulabilirsiniz)...
  2. FringeV

Orijinal kullanıyorum ama arkadaşımla aternostan oynayacağımız için oradada olması lazım
  3. FringeV

Şimdi bir daha denedim açtı ama single player a tıkladığımda tekrar kapanıp technic launcher ekranına döndü tekrar deniyorum ama açılmıyor
  4. FringeV

Bide şimdi aklıma geldi o error notunun içinde şu yazıyo; Devamında sadece bir sürü sayı var o yüzden atmadım
  5. FringeV

Normal bir şekilde Minecraft a girebiliyorum bu sorun sadece technic launcher da oluyor. Technic Launcher da hiçbir mod paketi açılmıyor. Ve ram i arttırıp azalttım ona rağmen hala aynı Windows ve Java için güncellemelerede baktım ve ikiside güncel
  6. FringeV

Anlık olarak cevap veremiyorum özür dilerim
  7. FringeV

Bu şekilde tüm dosyalar log dosyası oluşmamış
  8. FringeV

Oraya baktım ama yok ki zaten oyun crash da vermiyor direkt açılmıyor oyun açılıyor gibi oluyor sonra hiçbir crash vermeden tekrar launcher geliyo
  9. FringeV

Öncelikle merhaba bu ilk yazım o yüzden bir hatam olursa affola. > Şimdi ilk olarak aldığım hatayı anlatayım Technic Launcher dan hexxit mod paketini indirip 'play' butonuna basınca her şey normal bir şekilde açılıyor mojang yazan ekrana gelindiğinde oyun açılmayıp hiçbir şey olmamış gibi...