Arama sonuçlarınız

1. Creeperiloji

EXO SERIES | SahteLobi Eklenti Paketi - Eski köye yeni adet... (Ücretsiz)

v.0.0.2 Güncellemesi eklendi. Eklenti paketini talep etmek için OnurTncblk#8973 - Creeperiloji#1290 discord adreslerinden birine ulaşmanız yeterli olacaktır, iyi forumlar.
  2. Creeperiloji

Gün içerisinde yeni fotoğraflar ekliyeceğim fakat sahtelobi eklenti paketi sonuçta, en fazla ne olabilir ki? İstersen bizimle iletişime geçersen sana vds üzerinden paketi başlatırım ve incelersin.
  3. Creeperiloji

Eklenti paketi için discordtan bize ulaşıp istemeniz yeterlidir.
  4. Creeperiloji

Öncelikle merhaba, konuya geçmeden önce size EXO SERIES'in ne olduğundan kısaca bahsedeyim. EXO SERIES fiyat performans olarak sizlere en iyi ürünleri hazırlamaya çalışacağımız bir eklenti paketi ve tasarım serisi olacak. Harita alıntıdır. Pakette daha çok özellik var ve...
  5. Creeperiloji

Yardım ÇÖZÜLDÜ! - DeluxeMenus Online Sayısı Yazma

Buda burada kalsın tek bir eklenti ile bungeecord ve tüm sunucularda aynı papiler mevcut bulunur ve x oyununa yüklerken y oyununa yüklemek zorunda kalmazsın. https://www.spigotmc.org/resources/bungeeplaceholderintegration-placeholderapi-bungee.79900/
  6. Creeperiloji

LUCKY PROJECT© 2021 | Yılbaşı İndirimleri | SATIŞ PLATFORMU

"En Güzel Tasarım En Güzel Sunucu." Konuda hala yazıyor kaldırmayı düzeltmeyi düşünmüyor musun? Yaşın maximum 13-15 adamlar sana tatlıca tavsiye veriyorlar sende cahilliğinden saçmalamışsın ha bari alıntı veyahut çalıntı birşeyi satacağına git birkaç yıl daha öğren ailenin verdiği yıllık...
  7. Creeperiloji

Yeni özel üyeliği çok beğendim emeklerinize sağlık.

Yeni özel üyeliği çok beğendim emeklerinize sağlık.
  8. Creeperiloji

İstek LeaderBoard Sistemi İstegi

Hiçbir fikrim yok ve aklım almıyor nasıl yapıldığına dair çünkü bilgileri tasarıma aktarmak otomatik olmaz diye düşünüyorum.
  9. Creeperiloji

Yardım ÇÖZÜLDÜ! - DeluxeMenus Online Sayısı Yazma

Büyük ihtimallen PAPİ eksiktir ama lobi için daha güzel menü hazırlayacağınız bu plugin size öneririm. Animated Menu
  10. Creeperiloji

PİSTON Lag Makinesi engelleme

Redstone Clock Preventer 2 Bu plugin tam da sana göre.
  11. Creeperiloji

Yardım Puginler hata veiryor yardım edin arkadaşlar acil içeri

Pakete bakmam lazım discordtan ekler misin. Creeperiloji#1290
  12. Creeperiloji

İstek Kıt görüntüleme

Kolaysa siz yapın efendim herkes faydalansın.
  13. Creeperiloji

Yardım Puginler hata veiryor yardım edin arkadaşlar acil içeri

Bazı skriptler hatalı güncel olmayan pluginler ve uzun zamandır güncelleme almayan pluginler kullanıyorsun. Paket ya ücretsiz bir paket yada henüz acemisiniz paketi atarsan daha iyi bakabilirim.
  14. Creeperiloji

Yardım Minecraft'tan soğutan iğrenç lag sorunum! (Yardım)

Onu demek istiyor bende sonra anladım.
  15. Creeperiloji

İstek LeaderBoard Sistemi İstegi

Emin misin dakika başı yenileniyor mu?
  16. Creeperiloji

SUNUCULARINI KAPATMIŞ DURUMDADIRLAR. SORUNUM ÇÖZÜLDÜ.

Dostum sen haklısın fakat dava açma gibi bir hakkın yok domaini belirli başlı firmalardan alabiliyorlar demekki senin domainin süresi bitmiş veyahut AtinaNW sunucusunun lisansı bulunuyor muydu sendeyken isim tescili sende olmuyan bir şey için dava açamazsın. Logoya gelirsek onlar alıntılamış...
  17. Creeperiloji

[1.16.4] BorakanT Network | Kapandık..

Size tavsiyem 1.12.2 sunucusu açmaktır 1.16 sunucularında lag ve TPS sorununu çözmek çok zor ama yinede başarılar.
  18. Creeperiloji

[UltraBot Koruma Skripti]

Bot saldırısını bu tarz skriptler ile çözemezsiniz bunun yerine websiteden kayıtları almanızı öneririm ama yinede ellerine sağlık başarılar.
  19. Creeperiloji

Yardım bir hata alıyorum ve çözümünü bulamadım yardımcı olurmusunuz

Plugin klasörünüzdeki PaperSpigotu silip bunu yükler misiniz. Download PaperSpigot-1.12.2-b1490-Increased-Tab-Limit.jar
  20. Creeperiloji

Yardım Minecraft'tan soğutan iğrenç lag sorunum! (Yardım)

Sunucudaki lagın ve senin bilgisayarın ile alakası olmaz fakat prooyun'u hiç denemedim. Sunucunun timings raporunu atabilir misiniz o zaman daha iyi inceliyebilecem.
  21. Creeperiloji

Ortak arıyorum...

Ortak ararken çok dikkatli olunuz size tavsiyem eğer çok zorunda değilseniz de yabancı birini ortak almayın.
  22. Creeperiloji

CYBERPUNK 2077 - En Baştan Başlıyoruz

Son günlerde popüler olan bu oyunu oynayıp ve tanıtmanız çok iyi olmuş, emeğinize sağlık.
  23. Creeperiloji

Yardım Benim skriptte bir sıkıntı var başka indirince çalışmıyor skriptin 1.8 versiyonunu atabilirmisiniz

Skript Core bu sitede 41. Sütündaki dev36 sürümünü indirebilirsiniz.