Arama sonuçlarınız

1. X

Yardım Sunucumda oyuncular kılıç vb. şeyleri kullanamıyor

regions: uuid-migration: perform-on-next-start: false keep-names-that-lack-uuids: true use-creature-spawn-event: true disable-bypass-by-default: false announce-bypass-status: false sql: use: false dsn: jdbc:mysql://localhost/worldguard...
  2. X

Citizens ClearChat ClearLag CommandNPC DeluxeMenus Essentials GriefPrevention GroupManager HolographicDisplays LeaderHeads Multiverse-Core NameTagEdit PlaceholderAPI MOTD SkinsRestorer TitleManager Vault WorldEdit WorldGuard
  3. X

Sunucumda oyuncular kılıç vb. şeyleri kullanamıyor denedikleri zaman kullanmak için izniniz yok diyor yardımcı olursanız sevinirim :)
  4. X

Yardım Minecraft Sunucum Bir Süre Sonra Kapanıyor

nasıl atacağım sadece fotoğraf atabiliyorum
  5. X

Tamam yarın atıcam suan telefondayım ve evde degilim
  6. X

Merhaba , yeni bir opskyblock paketi aldım ve paketi vds ye attım ve başlattım paketi ben yapmadığım için pek bir şey bilmiyordum paketle ilgili sunucuyu açıyorum ve bir süre panel sunucuyu durduruyor sebebini bilmiyorum ama sunucu kapanınca ekranda bu yazıyor
  7. X

Yardım NPC Hatası

çok teşekkür ederim
  8. X

Yardım NPC Hatası

Sunucuma Citizens ve CommandNPC yükledim fakat herhangi bir komut kullandığımda veya farklı dünyalara giriş çıkış yapınca npc ler ya kayboluyor yada skinleri gidiyor ama çık gir yapınca düzeliyor sebebi nedir?