Arama sonuçlarınız

1. Rebly

Emek skyblock p2w yok !! havariskyblock.batihost.net

1 yıl önceden sunucu açma planı hazırlamıştık.Onun dışında herkes eşit olucak kimseye ayrım yapılmayacak p2w kesinlikli olmuyacak deneyimli yetkili kadrosuna sahip sunucumuz 1.1.2021 tarhinde açılışımızı yapacagız 1 tane baş reklamcı alımı olucaktır , baş rehber kendi kadrosunu kurucak baş...
  2. Rebly

Yardım pay komudu

Teşekkür ederim sorunu çözdüm sorun malesef sizin dediginiz komutları denememem degilmiş, sorun essantialls plugininin configini ayarlarken yaptıgım bir hatadan kaynaklanmış. Fakat yinede ilgi ve alakanız için teşekkürler arkadaşlar
  3. Rebly

Yardım pay komudu

Teşekkür ederim lakin ben essantials pl si kullanıyorum senin dedigin şeyler benim için geçerli degil malesef :( ha illa dene dersende böyle bir komut cıkıyor ama yinede ilgin için teşekkürler.
  4. Rebly

Yardım pay komudu

merhabalar dostlar ben bugün sunucumda şans eseri para atmayı denedim ve bu atayı aldım yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.
  5. Rebly

Yardım /Pay nick miktar komutunda null hatası

Tamamdır Arkadaşlar Sorun Çözüldü Kendi yaptıgım bir hata yüzünden oluşmuş hata yardım etmeye calışan Herkese Teşekkürler.
  6. Rebly

Yardım /Pay nick miktar komutunda null hatası

Merhabalar dostlar bugün sunucumda garip bir sorun buldum nedenini bulamadım yardım ederseniz sevinirim /pay nick miktar komutunu kullandıgımda şu hatayı alıyorum Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler