Arama sonuçlarınız

1. zLaving

Maddi bütçesi iyi olgun Ortak arıyoruz.

Merhaba, ben Laving; birçok işi tamamen bitmiş olan Minecraft sunucumuza iyi bir maddi destek sağlayacak ve gereksinimleri karşılayabilecek bir ortak arıyorum. Gereksinimler: - Aylık en az 300TL yi gözden çıkarmış olması, - Olgun kişiliğe sahip olması ve olayları olgunca yorumlaması, -...
  2. zLaving

GizliOyuncu - Profesyonel ekip arkadaşlarını arıyor.

Hepinize merhabalar dostlar ben Laving, GizliOyuncu adlı sunucumuz için işinde profesyonel ekip arkadaşlarımızı arıyoruz. Sizlerden beklediğimiz özellikleri ve diğer şeyleri konumuzda okuyarak bulabilirsiniz. Forum kuralları gereği sunucu discordunu bırakamayacağım. Bana ulaşarak discord'a...
  3. zLaving

kaldırın

kaldırın
  4. zLaving

Tecrübeli/Bilgili maddi durumu iyi ortak arıyorum. (Ayriyetten takım açma düşüncesi olanlar bakabilir.)

Tecrübeli/Bilgili maddi durumu iyi 2 tane ortak arıyorum. Aylık en az 75-100TL verebilecek bu işlerde bilgili ve çevresi olan birini arıyorum. Aradığım kişi en az 14-15 yaşında olup mikrofona sahip olmalı. Olgun birisi olursa güzel işler çıkartabileceğimizi düşünüyorum. Ayriyetten takım açma...
  5. zLaving

Saklambaç sunucusu için oyunu nasıl başlatabilirim?

Merhaba dostlar saklambac sunucusu için oyunu nasıl başlatabilirim skripti varsa nedir? Ben bi lobi de başlayıp npcye tıklayıp en az 8 kişi tıklayınca oyunun başlayıp 5dk süre sonra lobiye geri dönmelerini istiyorum nasıl yapabilirim?
  6. zLaving

Ne oldu buralara?

Gençler ne olmuş buralara yahu zamanında 10sn de bir konu açılan yerde adam kalmamış ne oldu buralara ne güzeldi eskiler. Şimdi herkes eskiyi hatırlamak için giriyor bu koca platforma. Çok yazık ettiler koskoca bir maziye, ama genede yöneticileri anlamak ve empati yapmak gerek.
  7. zLaving

HexaCraft Mimarını Arıyor.

Merhabalar, sevgili forum üyeleri. Yapımda olan hexacraft sunucumuz mapleri için 2 mimara ihtiyacımız var. Dilerseniz konumuzu okuyabilirsiniz ve aramıza katılma şansı kazabilirsiniz. Şartlar; Yetkilimiz bize sadık kalacak bizde çalışırken farklı bir sunucuda çalışmasını istemeyiz. Kesinlikle...
  8. zLaving

Sunucu sahipleri içeri lütfen.

Merhabalar biz(klanımız) TheMassive oynayabileceğimiz güzel bir sunucu arıyoruz. Eski klanımda 10 Üye getirene 5 kredi veren bir sunucuda oyuyorduk şimdide böyle bi mantıkla sunucu arıyoruz. Sunucu türü farketmez ama skyblock, faction ve survival olursa iyi olur. Klan Konumuz : -- TheMassive --...
  9. zLaving

-- TheMassive -- • 29.05.2021 | Efsanenin Doğuşu

-- TheMassive -- •Klan Amacımız Arkadaş edinmek. Klanımızı toplayıp bir serverde oynayıp serverde güçlenmek. - ŞARTLAR - 1-Yaş Sınırı +12'dir. 2-Discord Şarttır. - KURALLAR - 1-Discord üzerinden konuşma grubu olacağı için küfür,argo fazla aşmadan serbest. 2- Yarı yolda satacaksanız ya da...
  10. zLaving

Tecrübeli Üst Yetkili Arayan İçeri Lütfen.

Konu kapatılsın.
  11. zLaving

konu kapatılsın

konu kapatılmıştır
  12. zLaving

LuckyProject | Türkiyenin Minecraft Satış Platformu |

LUCKYPROJECT HAKKIMIZDA Herhangi bir ürünü düşünün biz size gerçeğini yapalım! Sizlere en güzel hizmeti vermek için 7/24 çalışıyoruz. Ürünlerimiz hakkında bütün şikayetlerinizi dikkate alıyoruz ve düzeltiyoruz. - Sıfırdan Size Özel Kodlanan, Veya Bedava Scriptler. - Tamamen Size Özel...
  13. zLaving

Spotify Da Neler Dinlemeliyim ?

Öncelikle selamlar bildiğiniz gibi spotify da her şarkı var milyonlarca , liste oluşturucam şarkılarla çok aram olmadığı için sadece bazenleri müslüm gürses , serhat durmuş , meg dinliyorum sevdiğiniz şarkıları yazarsanız eklicem iyi kötü fark etmez şarkı olsun yeter :)
  14. zLaving

LUCKY PROJECT© 2021 | Yılbaşı İndirimleri | SATIŞ PLATFORMU

İstediğinizi Düşünün Biz Gerçekleştirelim Sizlere Hayal Ettiğiniz En Güzel bot,plugin, veripı En Kısa Sürede Teslim Edip Sizi Bizden Mutlu Ayırmaktır Güvenli Alışveriş Aktif Support Ve Daha Birçok + Özellik İle Hizmetlerimizi...
  15. zLaving

Minecraft Sunucum İçin Logo Yapabilecek Yetkili Aranıyor...

Beyler acil logo yapabilecek biri lazım discord adresimden bana ulaşabilirsiniz Konuyu uzatmicam sunucu daha açık olmadığı için yapacak bir şey yok. Logo yapabilecek kişiler için discord adresim ! Alac △#0001
  16. zLaving

RixesNetwork | Mod & Rehber & Youtuber & Yardımcı - Alımları Hemen Katıl

Merhabalar, Sizlere en iyi oyun keyfini yaşatmak için bu sunucuyu açtık Ama sunucumuz şuanda açık değil sunucu satın alındı ancak bakımadayız. Yetkili olma şansınız yüksek çünkü şu an fazla alım formı açan yok Discorda gelip hemen alımlara katılabilirsiniz Neden gelmelisiniz? Sunucumuzda her...
  17. zLaving

RexaNetwork - Gerçek Bir EmekSkyblock Sunucusu - İçeri Gir !

rexanw.minecraftoyna.com EmekSkyblock Sunucusu 0 Paket %100 Eğlence Sunucu içerisi samimi ve güzel ortam Ben oynadım ve beğendim Alım olucakmış diye duydum Size de tavsiye ediyorum kesinlikle gelin. Sürüm : 1.8x İp Adresi : rexanw.minecraftoyna.com
  18. zLaving

RangeNetwork - Mimar Ve Moderatör Alımları ! - 1.8x

RangeNetwork Bitti .
  19. zLaving

Sunucu açıyorsun... Discord'a , discord sorumlusunamı ihtiyacın var ?

Discord : ⍣ ` ᴾᴴᴬᴺᵀᴼ#0001 Sunucu yaparken uraşarak istediğiniz türde "botsuz" yapıyorum. Bu işi zevk ve eğlence için yapıyorum "linç" lemenize gerek yok.
  20. zLaving

Discord'da Bot Yapmayı Bilen Varmı ?

Merhabalar Sunucum İçin Özel Bot Yaptırıcam Bunlar'ı konuşmak için farklı bir discord sunucu açtım Davet Kodu : c6G9CCg Not : Paralı Yapanlar Boşa Gelmesin !
  21. zLaving

Sinetecan Public Sunucu ! - Her 30 Kişide 3 Aylık Nitro Çekilişi - 4 Boostlu Sunucu

* ▬▬▬▬▬▬▬[ ♉︎ ]▬▬▬▬▬▬▬ * 4 Boost Aktif * |> Eğlenecek Yer Arıyosan Tamda Doğru Texti Okuyosun :-) |> Tüm Eğlenceleri Tek Seferde Bulabileceğin Tek Sunucu |> Birlik Ve Beraberlik İçinde Senin Gibi İnsanlarla Takıl! |> Katı Kurallar Olmadan İstediğin Gibi Kal! |> Farklı Eğlence Kanalları İle...
  22. zLaving

RubyNetwork - Kalitenin Adresi - OpSkyblockV2 Güncellemesi ! - 1.8x 1.12x

23. zLaving

RubyNetwork - Ekibini Topluyor

RubyNetwork - Yetkililerini Arıyor ! Ruby Network açılıyor ve yetkili ekibimizi şimdiden toplamak istedi sunucumuz en geç 1 hafta sonra açılacaktır ! alımlar ise Mimar , tasarımcı , rehber , reklamcı , ortak(kurucu) İletişim Kişisel Discord : Xmaiuh#0241(ADMİN) Kurucu Discord : Newich#5912...