Arama sonuçlarınız

1. L

İstek Ejderha eventi skripti

ejderha eventi skripti hem featherboardda gözükücek hemde ejderhayı kesen kişiye özel eşya vericek
  2. L

Yardım Featherboard

yandaki rütbe kısmında oyuncularnın rütbesini gözükmesini istiyorum normalde &e yapınca sarı gözüküyor ama ben normal taglarını göstermek istiyorunm
  3. L

İade skripti

Mesela oyuncu sc ile spawner alıyor ama onu iade etmesi gerekebiliyor bu yüzden /iade yazınca scsini geri vericek spawner isimleri kardan adam spawner mööntar spawner tavuk domuz inek spawner
  4. L

İstek Mesela yetkililer uçarken ayaklarından efekt çıkması

Mesela yetkililer uçarken ayaklarından efekt çıkması Mesela yetkili uçuyo altından beyaz bulut efekti çıkıcak plugin önermeyin. lütfen
  5. L

İstek Tıklanabilir TPA skripti

Mesela biri tpa attığında tıklanabilecek. Alıntı skriptleri atmayın denedim çalışmadı. tşeekkürler şimdiden
  6. L

İstek tamir skripti acil

mesela /tamir yazdığınızda /tabela açılacak orda eşyanın adını yazıcaksınız ve o tamir edilecek
  7. L

Builder alımı

SUNUCUMA BUILDER ARIYORUM. BİRAZ PROFESYONEL OLURSA IYI OLUR DİSCORD EKLEMESİ GEREK DC: Emreee#7916
  8. L

İstek random teleport

mesela ilk girişte adamı dünyada rastgele bi yere ışınlatıcak ordan oynucak işte ama ilk girişte sadece
  9. L

Arkadaşlar Aşağıya Bakın

1.15.2'de denedim başka sürümlerde çalışıyomu bilgim yok ama ben bi map yükledim çok güzeldi onu 1.8'e yüklemeye çalıştığımda mesela /mv import map normal yaptığım zaman bana Failed diye hata verdi schematic olarak denediğim de ise şöyle bi hata aldım Bunu nasıl yaparım acil cevap lazım.
  10. L

Yardım Skript hatası

/skript help hatası var mesela /skript reload yazıom /skript help yazıyo düzelmiyoda nasıl düzeltebilirim destekçi pluginlerin hepsi yüklü Skript Mirror Umbaska TusKe falan onları önermeyin lütfen
  11. L

Yardım Minecraft server spigot 1.15.2 hata!

SUNUCUYA GİRMEYE ÇALIŞIOM İLK GİRİŞTE 1 SANİYE SUNUCUDA DURUYOM DİREK ATIYO HEMEN SUNUCUNUN LOGLARINDA HATADA YOK NAPMAM GEREK (SPİGOT 1.15.2) ANLAYANLAR VARSA DC: Eness.#2298 EKLESİNLER
  12. L

Yardım 1.15.2 (Paper Sunucu Skript Destek)

sunucumu açtım eklentilerin hepsi yüklü ama sohbete /skript yazınca kırmızı hata veriyo ama skrayfall falan hepsi yüklü napmam gerek
  13. L

İstek clearlag skripti detaylar aşağıda

şimdi mesela böyle eşyaların silinmesine 1 dakika var dicek sonra 30 20 10 saniye derken silicek ve eşyalar silindi dicek ama bunların hepsi envanterin üstündeki şeyde olucak yani /tm abc şeklinde yardım lütfen
  14. L

KONU kilit

Karpuz ve balkabağı kırınca başarım puanı vericek ve mesela 400 başarım puanı olunca rütbe atlicak