Arama sonuçlarınız

1. Gizlioyuncuv14

.

.
  2. Gizlioyuncuv14

Hangi sunucuyu seçerdiniz?

farklı bir istediğiniz varsa yazabilirsiniz
  3. Gizlioyuncuv14

.

.
  4. Gizlioyuncuv14

.

.
  5. Gizlioyuncuv14

.

.
  6. Gizlioyuncuv14

Gta 5 Steam/Epic games

Öncelikle merhaba, ben gta 5 alacağımda epic games üzerinden zamanında bedavaya alamadım bu nedenle parayla alma kararı verdim. Şimdi 2 platform üzerinden de indirime girmişken hangisinden alayım diye bir soru sorayım dedim. İkisi de aynı galiba fakat ben yine de sormak istedim lütfen bilgili...
  7. Gizlioyuncuv14

Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz?

Merhaba, öncelikle hepiniz konuma hoş geldiniz. Bugün sizlere, (Hangi sunucuları daha çok seviyorsunuz?) Adlı konumu anlatacağım. Güzel bir konu olacağını düşünüyorum haydi başlayalım. İlk önce, (bu konu neden açıldı? Bu konunun amacı ney?) Gibi soruların cevaplarını vereyim. Bu konunun...
  8. Gizlioyuncuv14

Yardım Minecraft linux server sorunu anlayanlar yardım edebilir mi?

Merhaba, hemen konuya geçeyim ben minecraft server aldım ve işletim sistemini linux kurdurdum sonra FTP yoluyla falan kurdum dosyaları PUTY ile paneline giriş yaptım sunucuyu başlattım sunucu açılıyor her şey tamam ip falan port doğru sunucu açıldı paneli kullanabiliyorum ama nedense sunucuya...
  9. Gizlioyuncuv14

Minecraft Rainbot chat tag

Merhaba bugün sizden bir plugin isteyeceğim ama olmayada bilir :D Oyuncu sohbete bir şey yazınca mesela VIP tagı var Sadece VIP tagı rainbow olarak gözükecek renk değiştirecek tabdakini yaptım tabda renk değiştiriyor ama chatteki VIP tagı renk değiştirmiyor onun plugin varsa yazabilirmisiniz...
  10. Gizlioyuncuv14

Mimar alımı.

Merhaba, sunucumuzda mimar alımı vardır eskiden tutmuş olan sunucumuzu İnş tekrar açacağız, warpları yapabilecek ekibimize gelecek birisi varsa discord adresim, Christy Network#0173 Herkes ekleyebilir. Oyun oynayacaklarda sunucuya bakacaklarda dahil. Sunucu bakımda, belirtmiş olayım.
  11. Gizlioyuncuv14

İstek 1 adet paralı eklenti istiyorum.

Merhaba, süreli vip eklentisi içinde olacaklar. Süreli vip verecek vipleri ayarlana bilecek aynı şekilde bütün mesajlarıda örn: 123 adlı oyuncu vip aldı vs vs hangi vipi aldığı. İkinci olarak vip alınca hediye verecek mesela /viphediye yazacaklar ve hediye gelecek hediyeleri büyülü isimlerini...
  12. Gizlioyuncuv14

İstek Minecraft bir kaç istek (:

Merhaba, bugün sizden bir kaç şey isteyeceğim hepsi altta: LuckyPerms için rütbe plugini varmı Cranks Rankup hata verdi lütfen başka önerin paidranks'da 20m 2.0E falan gözüküyor ilk isteğim bu. Birde mesela ölünce bazı itemlerin düşmemesini istiyorum mesela demir set ölünce düşmeyecek bunları...
  13. Gizlioyuncuv14

Yardım Plugin bilen içeri gir.

Merhaba biraz isteklerim olacaktı acil lütfen tabta atıyorum UVIP rain bow nasıl yaparız yada sadece +'sını nasıl rainbow yaparız hangi pl veya nametagedit ile nasıl yapılır belirtirmisiniz? titlemanager tab ve scoreboard plugini scoreboard'a fazla yazı girince görünmüyor alttakiler yerin...
  14. Gizlioyuncuv14

Yardım CrazyCrates

Merhaba, CrazyCrates plugini ile ilgili bişi soracağım. Nasıl kasanın içine effect'li item koyulur? Effect için kullandığım Plugin = Advanced Item Effects
  15. Gizlioyuncuv14

Yardım Cranks 1.3.0

Merhaba, ben Cranks itemle atlanan rütbe yapıyorumda şöyle bir item yapacaktım item diamond unbreaking 3 büyülü ve &1&lTaş yapacaktım yani bu itemle rütbe atlanmasını istiyorum sürüm başlıkta yazıyor zaten ona göre bu itemlerle rütbe atlanması için gereken kodu atabilirmisiniz?
  16. Gizlioyuncuv14

Yardım Ücretli Harita,Server icon.

Merhaba, ben op faction sunucum için ücretli spawn haritası ve Minecraft server icon yaptıracaktım fiyatları siz belirleyin harita özelliklerini server icon örneklerini atmayacağım dc eklerseniz konuşuruz anlaşırız fiyat belirleriz bu kadar. Discord ismim ve kodum = Kadir Sönmez#0712
  17. Gizlioyuncuv14

Yardım GroupManager acil yardım lütfenn!

Merhaba, acil konuya gireceğim lütfen bilenler üşenmesin yazsın tam bilmiyorum ama galiba groupmanagerden tabi siz bilirsiniz ben kendime veya başka birisine tag verince tabdaki tagı bir süre sonra gidiyor veya birisi vip alınca benim tagım gidiyor ben kendime tekrar verince vip alanın tagı...
  18. Gizlioyuncuv14

Yardım Minecraft sunucu icon.

Merhaba, ben minecraft sunucuma photo shop cs6 üzerinden 64x64 bir ikon yaptım sonra paint den farklı kaydettim ve png yaptım sonra adını server-icon yaptım sunucumuz dosyasına attım ve olmadı ilk açtığımızdaki yere attım ama nedense icon gelmedi sunucuyu yeniden başllattım minecraftımı kapatıp...
  19. Gizlioyuncuv14

Yardım Mythicmobs acil içeri gelinn.

Merhaba, mythicmobs plugininde şöyle bir sorun var ilk önce bosu ayarladım herşeyini yaptım boss doğuyordu itemleri ayarlayacaktım herşeyi doğru yaptım ama /mm reload yazdığımda artık boss doğmamaya başladı ama /mm eggs give Christy Sahmortan 1 yazdınca yumurtası geliyordu ve koyunca hiçbir...
  20. Gizlioyuncuv14

Yardım Crazy Crates

Merhaba, benim sunucumda crazy crates plugini yüklü 1 tane kasa yaptım ama kasaya anahtarıyla tıklayınca zaten bir kasa açıyorsun diyor biraz bekliyorum deniyorum yine aynısı oluyor başka bir kasa yaptım aynısı ondada oluyor lütfen yardım edin.
  21. Gizlioyuncuv14

Yardım Featherboard scoreboard para sıkıntısı.

Merhaba, hemen konuya gireyim ilk önce ben featherboard plugini kullanmaktayım para kısmında param baya olunca param scoreboardan taşıyor ben 1m 1k gibi göstermesini istiyorum yapabilirmisiniz titlemanagerde nasıl yapıldığını buldum ama featherboard da olmuyor acil yardım ve sizce titlemanager...
  22. Gizlioyuncuv14

Bugsuz para çeki skripti yapıcak içeri gelsin.

Merhaba, para çeki skriptimde bug olduğu için bu konuyu açma gereği duydum bana bugsuz para çeki skripti yapıcak birisi varmı benim para çeki skriptimde şöyle bug olmuştu birinci slotta boss parçacığı vardı 5 de 1m çek vardı sonra ben 1m çeke tıklayınca boss parası envanterimden gider 1m çek...
  23. Gizlioyuncuv14

Yardım Bug var içeri gelin acilll!

Merhaba, bugün sizlere minecraft sunucucumda olan bir bugu söyliyeceğim umarım çözebilirsiniz ilk önce boss parçacığı diye bir şey varda o bir kutudan çıkıyor oyuncular çıkartınca hem boss parası hemde 100k çek geliyor onlara ama boss parçacığı bir para çeki değil 100k çeki oyuncular açmaya...
  24. Gizlioyuncuv14

Yarıop survival mı? yoksa yarıop faction mı?

Evet bugün size bir soru soracağım lütfen herkes oy versin Yarıop survival mı? yoksa yarıop faction mı? bu arada survival efsane olucak conconcraft gibi pazarlar evler claim atma boss bile olacak olağan üstü şeyler olacak neden bunu yazdım derseniz yarıop survivali sade bir şekilde sanarsınız...
  25. Gizlioyuncuv14

İstek Acil paralı eklenti arıyorum

Merhaba, ben bugün şöyle bir eklenti yaptırmak istiyorum (parasıyla abartılmasın lütfen çok kazıkçı var) eklentiyi anlatayım ilk önce skyblock da kullanıcam bu eklentiyi şimdi skyblockda skylord skyking skyzeus var diyelim adam skyking de ve adam vip aldı adamın vipi bittiğinde adam tekrardan...