Arama sonuçlarınız

1. yezN

ben 8 yaşında oldugumu söyleyen ve minecraft içinde yapı yapan biriyim

ben 8 yaşında oldugumu söyleyen ve minecraft içinde yapı yapan biriyim
  2. yezN

2/3 Kızıltaş Rehberi-Orta derece

Şey sormak istiyorum mesela hunili vagonda bir eşya var bunu huniye aktaracak ama gidip geldiği için hepsini aktaramıyor , huniye geldiği kısımda duracak eşyaları boşaltacak ve tekrar gidecek bu nasıl olabilir
  3. yezN

minecraft testere yapımı

Denedim ve oldu ? :D
  4. yezN

Umarım doğru yerdir. Lütfen konuya bakın.

Endermiteyi vagona oturtup etrafındaki blokları kırdınmı eğer yaptıysan ve görmedilerse bilmiyorum
  5. yezN

Umarım doğru yerdir. Lütfen konuya bakın.

Gamemode dan koyunca endirmite lara argosu olmuyor endermanlar diye biliyorum yenibirolay değil ama
  6. yezN

[Ücretli Sunucu Alımlar]Profesyonel Hub sunucu alımları

ben 8 yaşındayım yaptıgım yapılar gayet iyi isterseniz bir deneyin
  7. yezN

Creative sunucu arıyorum - Akademi Creative

merhaba ben yezn creative sunucu arıyorum girip build yapabileceğim ve yaptıklarımın görüleceği bir yer. bildiğiniz varsa bana iletirseniz çok sevinirim
  8. yezN

HUB Sunucu Builder Alımları

ah be büyüyünce gelirim ayriyetten bunu ciddi şekilde söylüyorum 8 yaşında değilim , builderlikte sınır olmadığını düşünüyorsan yaştan dolayı ekibe almaman kadar gereksiz ve birbirini tutmayan şey yok. Umarım istediğiniz yetkiliti bulursunuz başarılar
  9. yezN

HUB Sunucu Builder Alımları

Adınız :yezn Nickiniz :kaos Yaşınız :8 Discord Adresiniz :yezN#0113 Builderlik dereceniz (%) : %lik bir kesim olduğunu düşünmüyorum bence %100 de yazabilirim istersem gerek duymuyorum. Ne kadar zamandır builderlik ile uğraşıyorsunuz : Aktiflik : günde 6 7 saat Buildlerinizden bir resim (istek) ...
  10. yezN

Lifesteal Drakula [1.16.5 /Kalp Sistemi/Claimde PvP Aktif/Özel Texturepack /Koth/Gelişmiş Survival için oyna.epiklava.com

Sunucuda bulundum , eski yorumları okudum sunucu hakkındaki görüşüm : -sadece survival- survivala yeni katıldım bir şey bilmediğim için tahta kazma taş kazma demir kazma diye ilerledim sonra event oldu ben madendeyken bile anında 64 elmasım , p4 eşyalarım olmustu p4 10 saniyede ondan sonra...
  11. yezN

Forum Oyunu Spotify`da hangi müziği dinliyorsunuz?

Eminem Godzilla Şehinşah Milyon - Çoğu şarkısı No1 Ya patience Stabilin çoğu şarkısı
  12. yezN

| RetroNCraft 1.16.4 ⊱ En Zor Survival! | Çeteler, görevler, durum, market ve daha fazlası

oynadıgım oynamakta oldugum en iyi sunuculardan birtanesi samimiyet içerisinde oyuncular normalde böyle demem ama gerçekten bu sunucuya bayıldım başarılar
  13. yezN

Selam ben yezn

Ben fazla bakmadım da foruma hala yaşayan mimar takımları varmı ?? konularını bana gönderebilirseniz mutlu olurum
  14. yezN

Selam ben yezn

ben yezn 2015 ten beri kulansamda fazlasıyla hesap değiştirdim çok fazla eski oldugum sayılamaz önemli olan bu değil. artık bu hesabı kullanıcağım size merhaba demek istedim çayınızı alırım