Arama sonuçlarınız

1. H

Yardım Suncum Kendisini Kapatıyor

Çok Teşekkürler Pluginlerin Arasında Leak plugin Olduğunun Görmemişim.
  2. H

Yardım Suncum Kendisini Kapatıyor

Sunucumu Başlatırken Şöyle Bir Hata Verip Kendisini Yeniden Başlatıyor Ne Yapabilirim. Son Log Dosyası:
  3. H

Yardım Plugin Adı

Merhabalar bi plugin paketindeki bi plugin kum kırdığımızda direk cam veriyor bu madenler içinde geçerli direk pişmiş halini veriyor plugini bi türlü bulamadım pluginleri istiyorsanız atabilirim.
  4. H

Yardım Minecraft Serverimde Yere Kasa Anahtarıyla Tıkladığımda Kasa Açıyorum

Merhabalar başlıktada belirttiğim gibi serverimde yere kasa anahtarıyla tıkladığımda o anahtarın kasasını açıyorum bunu nasıl engelleyebilirim? Kullandığım Plugin CrazyCrates.
  5. H

Topluluk Ürünü Discord2FA

Bota bağlanılamadı diyor kısaca.
  6. H

Topluluk Ürünü Discord2FA

Çok Güzel Anlatmıssında Yapamadım:(
  7. H

İstek Parkur Puan Skripti

Merhabalar Ben Serverime Minigames Olarak Bir Tane Parkur Hazırladım Ve O Parkurda Her checkpointe Basınca Puanın Artmasını İstiyorum Ve Yandaki Ekrandada Gözükürse Çok İyi Olur Bunun herhangi bi plugini yada skripti varsa söylermisiniz.
  8. H

Yardım Npc Komut Hatası

Ben opum kendimedemi vermem gerekir o permissionu.
  9. H

Yardım Npc Komut Hatası

Skript düzgün çalışıyor ama npcye ekliyince çalışmıyor acaba commandnpc plugini olmadığından olabilirmi bide 1.15.2 uyan commandnpc plugini varsa atarmısın.
  10. H

Yardım Npc Komut Hatası

command /tpayarla [<text>]: permission: * trigger: arg-1 isn't set: send "kullanım: /tpayarla 1-10 arası bir sayı" stop arg-1 is "1": set {1.randomtpl} to event-location arg-1 is "2": set {2.randomtpl} to...
  11. H

Yardım Npc Komut Hatası

Merhabalar Ben Serverimdeki NPClere Komut Ekledikten Sonra Denemek İçin NPC Tıklıyınca Bir Hata Alıyorum Ne Yapabilirim.Eklemek İstediğim komut 'randomtp'(lazım olursa).
  12. H

Skript Ses Sorunu

Merhabalar ben aşağıdaki skripte ses ekleyemedim nasıl ekleyebilirim.Hata veriyor bu komut. on chat: loop all players: if message contains "%loop-player%": if {notify::%loop-player%} is not set: loop 31 times: play...
  13. H

Bungeecord Hata

Merhabalar ben bungeecorda şöyle bi hata alıyorum Ne yapabilirim çok fazla forum gezdim ama olmadı bi yardım edin.Bide İlk Açtığımda Olmuştu Ama Bu seferde Herkes Aynı İpte Gözüküyodu Bunu Düzeltmeye Çalışırken Bozuldu Hata Çözülürse Bununda çözümünü söylermisiniz.
  14. H

Yardım Kelime oyunu skript sorunu

sürüm etki edermi bide skript addonu derken neyi atıyım anlamadım?
  15. H

Yardım Vote Reward

Ben serverime vote sistemi kurdum fakat ödül olarak anahtar vermesini istiyorum ama bir türlü olmadı neden olmadı anlıyamadım config şöyle: ################################ ####RewardVoting Config file#### ################################ #WARNING: You CAN'T just put a new sentence in here and...
  16. H

şöyle bir hata verdi:
  17. H

command /kelimeoyunu: permission: event.kelime trigger: set {_randomNumber_} to random integer between 0 and 9 set {_randomNumber_1} to random integer between 0 and 9 set {_randomNumber_2} to random integer between 0 and 9 set {oyun} to "%random...
  18. H

command /kelimeoyunu: permission: event.kelime trigger: set {_randomNumber_} to random integer between 0 and 9 set {_randomNumber_1} to random integer between 0 and 9 set {_randomNumber_2} to random integer between 0 and 9 set {oyun} to "%random...
  19. H

Ada-fly

command /adafly: trigger: world is "ASkyBlock": send "{@p} &eArtık uçabilirsin!" to player set player's fly mode to true else: send "{@p} &cSadece adalarda uçabilirsin." to player
  20. H

Ada-fly

Merhabalar ben adaflyyı nasıl permissionlu yapabilirim?
  21. H

Yardım Authme+kit

çook teşekkürederim ellerine sağlık çok yardımcı oldu.
  22. H

Yardım Authme+kit

evt deneyebilirim.
  23. H

Yardım Authme+kit

o pluginide yükleyip denedim olmadı....