Arama sonuçlarınız

1. mrgame

Hayatta Kalma,Faction,Skyblock ve Tekblock Skyblock Hakkında Bilgi Sahibi Olanlar Girsin !

!! ÖNEMLİ !! Şartlardan En Önemlisi Şudur ! +16 ve Sunucusuna Kendi Sunucusu Gibi Bakabilecek Edepli ve Adaplı Bir Ekip Kurucam Şartlar Ortak Olacak Kişi İlk Olarak +18 Yaşında Olması Gerek ve Maddi Olarak Oda Destek Olacak Adminin Telefon Numarası Olması Şarttır,+16 Yaşında Olması ve Gerektiği...
  2. mrgame

SpideyCraft - OPSkyBlock - Yetkili Alımları - Bol Event - +35 Online! - Ve Daha Fazlası!

SpideyCraft OPSkyblock' a hoşgeldin! Sunucumuza senide bekleriz, birbirinden farklı yeni çıkan plugin paketimiz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız! Sunucu Özellikleri; /is = Ada panelini açabilir, ve ada oluşturabilirsin! /is help = Adan ile ilgili yardım alabilirsin! /adafly = Kendi...
  3. mrgame

ɢᴜᴢᴇʟ ғᴀᴄᴛɪᴏɴ sᴜɴᴜᴄᴜᴍᴜ ᴀʀɪʏᴏʀsᴜɴ ɪsᴛᴇ ᴛᴀᴍ ʏᴇʀɪ ʙᴜʀᴀsı ᴋᴏɴᴜʏᴀ ɢöᴢ ᴀᴛᴍᴀɴı ᴛᴀᴠsɪʏᴇ ᴇᴅᴇʀɪᴍ..!

Sunucumuz Yarı OP Faction Sunucumuzda +10 Oyuncu Getirene 3 Gunluk VIP Her Hafta VIP Cekilisi Her Hafta Spotify Cekilisi Alım Konusuna Gelir İsek AAC Alımı Youtuber Alımı Vardır [Youtuber Olmak İsteyenlerin +200 Abone +400 İzlenme Olması Şarttır!] 8 GB 200 SLOT [ SLOTLAR ARTIRILACAKTIR]...
  4. mrgame

Ortak Sunucu Açacak Olan Buraya! +15

Merhabalar Ben Sunucu Açmak İstiyorum Bilgili ve +15 Bir Ortak Arıyorum Para'yı Birlikte Vereceğiz Bütün Herşeyi Birlikte Yapacağız! Bana Böyle 1 Ortak Lazım Öyle 1'i İsen O_O#9985 Arkadaş Ekle ve Açılacak Olur ise Yetkili Olayını Şimdiden Halledelim Yetkili Olmak İçin +15 Yaş Edep ve Adap...
  5. mrgame

!!! Yetkili mi Arıyorsun Gel'de 1 Konu'ya Göz At Derin :) !!!

İlk Olarak Selamun Aleyküm Ben 1.8.x Survival Faction veya Emek Skyblock Sunucularında Yetkili Olmak İstiyorum. Kendimden Bahsediyim Adım Emir 18 Yaşındayım Trabzonluyum Tekirdağda Yaşıyorum Yaklaşık Olarak Doğru Hatırlıyor İsem 8 Seneye Yakın Minecraft Oyuncusuyum Saygı ve Sevgi Derecem...
  6. mrgame

Faction,Survival ve Hayatta Kalma Sunucu Sahipleri Buraya !!!

Selamun Aleyküm İlk Olarak Kendimi Tanıtiyim Adım Emir 18 Yaşındayım Yaklaşık Olarak 7 Senedir Minecraft Oyuncusuyum Çok Olmasada Yeterince Bilgiye Sahibim Yetkili Olduğum Sunucu'da Olduğu Kadar Çevrimiçi Kalmaya Çalışıyorum Arada Bir 1 Saat Arada Bir 12 Saat Kesin 1 Şey Diyemem Yani O Konuda...
  7. mrgame

REKLAM Aternos Yetkili Aranıyor !!!

Merhaba.!! İlk Olarak Sunucu Aternos Olacaktır.!! Eğer ki +15 veya 1 VIP Alımı Olur İse Anında Batihost'ta Geçilecektir.!! Saygılı ve Bilgili Yetkili Arıyorum.!! +16 Yaş Olursa Çok Sevinirim.!! Telefon Numara Olmaşı Şarttır.!! Cinsiyet Fark Etmez İnsan Olması Yeterlidir.!! Sunucu Büyük Bir...
  8. mrgame

Sunucumuz Saygı ve Sevgi ile Dolu :) Gel ve Geliştir Kendini Lordum !!!

Hepiniz Hoşgeldiniz Bugün Sizlere Profesyoenl OPFaction Sunucuma Alımları Söyleyeceğim Alımlarımı +15 De Rehber Moderator Ve Mimar Olarak Alınacaktır. Server Adresimiz : topraknetwork.duckdns.org
  9. mrgame

Önemli İçerin Alım Var Koşş

Sunucumuz Yeni Faction Hile Korumalı Alımlarımız Var Mimar, Baş Mimar, Rehber, Baş Rehber, Reklamcı ve YouTuber Sunucumuzun IP'si FaceTOffcial.aternos.me idir Alımlarımız Bitmeden Gel
  10. mrgame

HegstromTR.mcnetwork.me Sunucumuzda Alımlarmız Vardır Özellikle Sponsor Aranıyor HegstromTR.mcnetwork.me

Sunucumuz Faction Üzerine Kurulmuştur !.!.! Alımlarımız Hâla Vardır !.!.! Sunucumuz +10 Olunca 2 Defa VIP Çekişi Yapılacaktır !.!.! Sunucumuza Özellikle Sporsor Aranıyor !.!.! Sponsor Olmak İstiyorsanız Forsy#6702 Discord Hesabına Ulaşabilirsiniz !.!.! Sunucu İP'miz HegstromTR.mcnetwork.me ...
  11. mrgame

Sa Yetkili Olmak Lütfen Bana Tıkla ve Bi Bak İş Yaparmıyım :)

Selamun aleyküm Olmak istediğim sunucu 1.8.x olmalıdır Sunucu skyblock bedwars faction ve survival olursa iyi Bilgim bedwars ta az olmak üzere diğerlerinde çok fazladır Ortak sunucuda açabiliriz Ulaşmak için : MrGame#6702 Discord Hesabımdır !!! |||||||||||||||||||||||||||