Arama sonuçlarınız

1. adembaba56

İstek Günde 1 kere /tamir hakkı

Yine utnmadan sizden skript istiyorum ama çok ihtiyacım var neyse anlatıyorum Günde bir kere /tamir yazacacaklar Ve oyuncudan 2k alacak ve bu tamir etme şansıda olacak 40%şansla elindeki eşya tamir olcak 60%şanala olmayacak yaparsanız çok sevinirim pls pla pla
  2. adembaba56

İstek Faizli banka skripti istiyorum

Arkadaşlar şöyle bir skript istiyorum /bankayatır 100 ile bankaya 100tl yatırcaklar Ve bu para 2saatde bir rast gele kar yada zarar edecek mesela şöyle 10% zarar ettiniz yada 3%zarar ettiniz yada 5% kar ettini gibi gibi yapabilecek warsa çok aevinirim
  3. adembaba56

Yardım!!Skriptciler Gelsin Lütfen

ya etiketleme var ya sunucu içinde etiketleyince ses çıkmıyor sende varsa atarmısın skriptini
  4. adembaba56

skquery yok hata almıyorum tamm dır oldu oldu hallettım sizden bir şey daha isteyebilirmiyim
  5. adembaba56

öyle olmuyor işte kum yukselt yazınca 650 olacagına 50 oluyor bidaha yazınca 700 oalcagına 100 oluyor
  6. adembaba56

saolasın olmuş ama /kum yükselt yazınca 50 kum kpyabılıyoz bidaha yazarsak 100 bidaha yazarsak 150 ama kum yukselt yazmassak 600 koyuyoz yanı kum yukselt yazınca 650 olması gerekmiyormu
  7. adembaba56

şöyle bir skript istiyorum 600tane kum koyma sınırı 600 den fazla koyamayacak ilk başta kum koyunca 599 hakkı kalacak o kumu geri kırınca 600 hakkı olcak /kumyükselt yazınca 50 kum koyma hakkı vercek yapabilceke warsa yardımcı olursa sevinirim