Arama sonuçlarınız

1. Z

Yardım bölünen harddisk bozulması

teşekkürler cevap verdiğiniz için birkaç hafta sonra kendi kendine düzeldi
  2. Z

Yardım bölünen harddisk bozulması

Yıllar önce böldüğüm harddiskimin sadece d tarafı bozuldu ve araştırsamda bir şey bulamadım son çare buraya yazdım şimdiden yardımlarınız için teşekkürler. Not: geri almayı denedim
  3. Z

Yardım Çözüldü

Format attım sorun çözüldü ilgilenenlere teşekkürler.
  4. Z

Yardım Çözüldü

Yaptım fakat onlar da bilmiyor kendileri girebiliyor.
  5. Z

Yardım Çözüldü

Yazdığımı iyice okurmusunuz Telefondan girebiliyorum arkadaşım da pcden girebiliyor sadece pcden giremiyorum.
  6. Z

Yardım Çözüldü

Orjinal Launcher kullanıyorum zaten.
  7. Z

Yardım Çözüldü

Bir çekilişten elmas premium kazandım ama premiuma giremiyorum arkadaşım girebiliyor tarayıcı değiştirdim tamamen tarayıcıyı sıfırladım javayı güncelledim .minecraft ı sildim minecraft.nete telefondan girebiliyorum ama pcden hem minecraft.nete hem oyuna giremiyorum.
  8. Z

Oyun Önerin (sistemim düşük)

oyunu oynadım...
  9. Z

Skyblock rütbe skriptti

Hangi skyblock pluginini kullanıyorsunuz ?
  10. Z

Yardım Spawner skript denemesi

Güzel olmuş ama loga neden gerek vardı ki? ve bu simge neden var §?
  11. Z

İstek Hep birlikte yapalım

Birde autochessin sistemini anlatırmısınız chatten mi kontrol ediliyor fln 2 saattir a1 b1 diye liste yapıyorum da
  12. Z

Yapıyorum şu anda bana konuşmalar dan discordunuzu atar mısınız?
  13. Z

Doğrusu ben yardımcı olmak isterim skriptten de birazcık anlıyorum cevabınızı bekliyorum
  14. Z

Oyun Önerin (sistemim düşük)

Herkese merhaba bu aralar canım çok sıkılıyor bana oyun önerebilecek beya yapacak bişeyler söyleyecek varmı? Sistem Gereksinimleri: -Intel Core i5-450M -Nvidia GeForce GT 540M -4gb ddr3 ram Mümkünse şu tür oyunlar olsun: -Fps -Rpg -Açık dünya fakat hikayesi güzel -Veya gmod - roblox benzeri oyunlar
  15. Z

AutoWorkers+ Advanced Minion Auto Farm Skript

Gerçekten bu işte iyisin :)
  16. Z

İstek xp bölüşme

on kill zombie: set {_n} to 100 if {partyh::%player%} is set: loop {party::%{partyh::%player%}%::list::*}: set {bolunenxp::%player%} to {_n} / loop-value add {bolunenxp::%player%} to xp of loop-player else: add {_n} to xp of playerkodu attım...
  17. Z

Yardım worldguard ile alakalı sorun

Arkadaşlar serverimde spawnda kasalar var op iken açabiliyorum ama op değilken You are not permitted interact (CHEST, ENDER_CHEST) hatası alıyorum nasıl düzeltebilirim worldguard ile alakalı olduğunu anladım birtek
  18. Z

Yardım Fraps cızırtı sesi

Fraps ile video çekmek istiyorum fakat arkadan yüksek sesli bir cızırtı geliyor kulaklığım bozuldu şu an kullanamıyorum bilgisayarın kendi mikrofonu olduğu içinmi yoksa bir çözümü varmı merak ettim.
  19. Z

Skriptle oyuncu sayısını hologramda gösterme

Eğer denediğinizde olmazsa discordum ZUberWol#6063
  20. Z

Eh, survival için birilerini arıyorum.

Discord: ZUberWol#6063 Yaş: 12 Mikrofon: var Oyun İsmi: ZUberWol Tek oyunculu oyunlar pek oynamam ama survival türü hatta survival oyunlarını da çok severim(pvp kadar olmasa da)
  21. Z

İstek Nasıl yaparım ?

on right click with chest: if "%player's tool%" contains "%player%": (kodlar) böyle olması lazımdı eğer olmazsa player's tool u name of player's tool olarak değiştirin. :)
  22. Z

yardımcı olduysam en iyi cevap verirmisiniz :) kredi kazanmaya çalışıyorum da :)
  23. Z

[DESTEK] Skript Lazım Yardım Gerek (Çözüldü)

Bu arada yardımcı olduysam en iyi cevap verebilir misiniz :) kredi kazanmaya çalışıyorum da :)
  24. Z

command /holokordisec: execute player command "hd create oyuncusayisi" on 60 second: loop all players: if loop-player's world is "Sentinel": execute console command "hd setline oyuncusayisi 1 &6Sentinel:%loop-value%" if loop-player's world is "Strata"...
  25. Z

[DESTEK] Skript Lazım Yardım Gerek (Çözüldü)

on death: killer is player victim is player execute console command "eco give %killer% %player's balance%" execute console command "eco take %player% &player's balance%" Hata verirse yazabilirmisiniz, :)