Arama sonuçlarınız

1. KontraM

Profesyonel dolandırıcı ile bir günüm

Başlığı görünce gülmekten duramadım.Konu'dan bir şey anlamadım fakat dolandırıcılar her yerde bro :D
  2. KontraM

Bir test kitabının cevap anahtarı yanlış olabilir mi

Sorunun cevabını neye göre verdin? I.numaranın ekvatora yakın olmasından dolayı mı? (Sıcaklık kutuplardan ekvatora doğru artar) mantığında yani.
  3. KontraM

[Kaldırıldı] 2 tane konu tasarımı 20₺ | Bu fırsatı kaçırma! %60 indirim

KontraM Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu: 2 tane konu tasarımı 20₺ | Bu fırsatı kaçırma! %60 indirim - Acil bir şekilde satılıktır ilgilenen arkadaşlar dm yoluyla iletişime geçebilir. Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...
  4. KontraM

Sonoyuncu Titanyum Bölüm 1

Videolarını daha kaliteli bir çekim yapan programdan çekebilirsin. Ayrıca kullandığın shader BSL'mi anlamadım fakat "BSL" kullanmanı öneririm..
  5. KontraM

Forum Oyunu stonks

müdür parayı okul masrafları olarak ailenden ister :notstonks:
  6. KontraM

Rüyalar, olaylar ve kendimiz...

rüya gören kaldı mı apejxqoıejhxw9xejwpo
  7. KontraM

Gamebook tavsiye 17bin butce

10.000 - 13.000 Tl civarı arasında kendine bütün oyunları kaldıracak güzel bir bilgisayar alabilirsin. Kalan geriye 5.000 Tl ilede hem ödevini yapacağın hemde yanında taşayabileceğin oyun bilgisayarı kalan olmayan fakat içinde ssd'si ve işlemcileri ve benzeri özellikleri güzel olan ince...
  8. KontraM

removed

Sorgulayacağın bir şey değil bence.İnsanlar çalmayı veya özenmeyi sever.Bundan daha önce CSGO'da Mapler yapıyordum aim , jb vb. ordada bir çoğu mapper bazı programlar aracılığıyla diğer maplerden minigames filan çalıyordu.Oyunlardaki tasarımlardan youtube platformuna kadar ve benzeri yerlerde hep...
  9. KontraM

Bu efektin adı nedir? (Video edit)

Sizede iyi akşamlar. Sorun yok araştıra araştıra elbet bulurum.
  10. KontraM

İstediğim şey olduğunu sanmıyorum.
  11. KontraM

Duyuru Gamer Forum Güncellemesi v1.8

Güzel bir güncelleme.
  12. KontraM

Cevabınız için çok teşekkürler.Birinci yöntem olduğunu sanmıyorum. İkinci "Spectrum" dediğinizi biraz açıklar mısınız?
  13. KontraM

Merhaba, Video editlemeye merak sardım ve bir efekti veya bunun nasıl yapıldığını öğrenmeye çalışıyorum. Yukarıda bıraktığım videoyu izlerseniz bir anda videoda bass'a göre ileri sarıyor. Buradaki istediğim şey ordaki bassa göre uyarlaması değil. İlerlettiğinde sallanma efekti hiç değil...
  14. KontraM

Forum Oyunu Senden Önce Yorum Yapan Hakkında Yorum Yap

Muazzam bir sitenin güzel kalpli bir yöneticisi :)
  15. KontraM

Turnuva Counter Strike: Global Offensive Turnuvası

Takım için iki arkadaş aranıyor özelden iletişime geçer misiniz düşünenler.
  16. KontraM

Dizi Şampiyon İlk Bölüm Fragmanı

Umarım güzel bir dizi ile karşılaşırız.
  17. KontraM

Bayramınızı Kutlayın

Bayramınız kutlu olsun.
  18. KontraM

Bilgisayar alacağım da sistem güzel mi?

Bilgisayarını keşke detaylı paylaşsan. Ekran kartının markası ve benzeri.
  19. KontraM

Somt | Aspal

Bayılıcam biri beni tutsun.Harika olmuş!
  20. KontraM

Mucosoft Tasarım Çalışması

Aklımda bir program yok "Adobe" programlarının fiyatı ne kadar hiç bilmiyorum 3D programı vardı galiba bir bak derim.
  21. KontraM

Mucosoft Tasarım Çalışması

Hatalarında başlamak gerekirse butonların üstündeki yazıların orantısı kötü olmuş.Onun dışında stickerları kaldırırsan güzel bir çalışma. Paint 3D dışında başka profesyonel programlara yönelebilirsin işinde daha başarılı olursun. D_D
  22. KontraM

Çekiliş 3 Aylık Süper Üye Çekilişi

Katılıyorum
  23. KontraM

Bir görüşünüzü alabilir miyim ?

Birinci olarak yaparken galiba "Kelvin" izleyerek yapmışsın bu yüzden eğer biraz izlersen yapman gerekenleri anlayabilirsin. - Giriş yerinde "IceNW" gururla sunar yazısı gereksiz. - Giriş yerinde kar efekti çok fazla ve çok hızlı - Bir vakitten sonra şarkıda "ufak ufak" bas patlıyor "Kelvin"...
  24. KontraM

HazretiPvP.Batihost.com | 1.8.x | PvP Server | Alım Var |

buralar değerlenir agaaa