Arama sonuçlarınız

1. D

Konu Silindi, Kapatabilirsiniz.

şematik kullandınmı? Discorddan bana ulaşırmısın? Ekincan#5232
  2. D

Buildine Güvenenleri Şöyle Alalım

Tekrar denermisin
  3. D

Buildine Güvenenleri Şöyle Alalım

4. D

Tanıtım • KOD • Ekip arkadaşlarını arıyor.

Ek olarak bildireyim; 3D Model yapan Ekip Arkadaşımız var, Sizde yapıyorsanız gelebilirsiniz.
  5. D

BUMM ekibi sizlerle

Teşekkürler :)
  6. D

BUMM ekibi sizlerle

PLUGİNER / GRAFİKER / BUİLDER / SKRİPTER ALIMLARIMIZ DEVAM ETMEKTE.
  7. D

|• Ekip Kuruyorum •|

Merhabalar, Başlıktada okuduğunuz üzere, ekip Kuruyorum Grafiker, Pluginer, Skripter, Mimar Olmak üzere 4 ayrı kategoride topluyacağım. tabii ki mimar dan anladığınız üzere bu ekip çoğunlukla Minecraft vb. Üzerine yoğunlaşan bir ekip olucak... Pek sevmem ama para konusuna gelirsek, Parayı...
  8. D

Konu Tasarım

-_*_-Konu tasarımcı-_*_- Örnekler İçin Discord : Ekincan#5232 YAŞ : 17 AD : EKİNCAN SOYAD : ATEŞ
  9. D

Eğer kaliteli bir sunucuda sen de yetkili olup sunucunun bir parçası olmak istiyorsan içeri girmenin tam zamanı :)

AD: Ekincan SOYAD: Ateş YAŞ: 17 HAFTA İÇİ GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 5 saat HAFTA SONU GÜNLÜK AKTİF OLUNABİLECEK SÜRE: 7-9 saat DAHA ÖNCE AKTİFLİĞİN OLAN YETKİ GRUPLARI (varsa nerede yaptın?): Rehber ( Provanas ) - Rehber ( PandaNw ) - Mod ( AlySky - kapandı ) ALINMAK İSTEDİĞİN...
  10. D

MineRise | Rehber Alımları | Mimar Alımları

İsminiz : Ekincan Ateş Yaş : 16 Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : 2 sene Discordunuz? : Ekincan#5232 Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : evet Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : blender ve photoshop kullanıyorum yaklaşık 1 senedir ... oyuncular ile aram iyidir günün çoğu...
  11. D

KozalakCraft ---> Yeni Sistemler +Yeni Oyun Modu +Yetkili Alımı

Hocam Admin alımı var ise ben buraya birkaç şey bırakıyorum Adım : Ekincan Ateş Yaş : 16 Kadro : Admin Küçüklere Davranış biçimim : açıkçası benim için Küçük / Büyük farketmez düzgün konuşmak felsefemdir Ciddiyet : Gerekli yerde Mizahi / Ciddi konuşurum Discord : Ekincan#0257