Arama sonuçlarınız

1. BayBlok

Bloklar | | - Craftolia Network -

Merhabalar, Eskiden "Eriny" olarak bilinirdik.Takimimizi kapatmistik bu sure icerisinde ekipce farkli projeler farkli ortamlarda bulunarak gelismeye calistik ve artik yeniden tek bir cati altinda toplanmaya karar verdik "BLOKLAR" Ekip adiyla beraber tekrardan sizlerleyiz. Birazda ilk...
  2. BayBlok

Exertion

:VV:Ne kadarda yorum yapan bir erkek :VV: :odun:_____________________________________ :odun:
  3. BayBlok

--Eriny Kapandi --

Merhabalar ben Firat, Eriny isimli takimin kurucusu idim. Evet anlasildigi uzere takimi kapatma karari aldim.Bundan sonra BayBlok nicki ile kupsanatinda solo olarak bulunacagim. Takim icerisinde emegi gecen butun mimar dostlarima cok tesekkurler. Hadi bakalim BayBlok yapilarinda gorusmek uzere...
  4. BayBlok

Eriny | | Faradion

Yepyeni bir harita ile karsinizdayiz.. Umarim Begenirsiniz. PMC Link
  5. BayBlok

Eriny | | Nerede ?

Neredeler? Evet... Gercekten yoktuk. Uzun suredir elimize Block dahi almamistik. Eriny'nin yasadigi ozel durumlar nedeniyle uzaklara gitmek zorunda kaldi. peki bu haritanin anlami NEDIR ? Bizi ozleyen dostlarimizi temsil eden tatli bir minionu konu aliyor. **SPOILER** shhh ... Arka tarafta...
  6. BayBlok

Faction Haritasi - Eriny

Fotograf arsivim imgurda oldugu icin sadece oraya yuklemeyi tercih ediyorum google dns i ile bile gorebilirsiniz. yinede ugrasmak istemezseniz resimlerin linkleri burada http://puu.sh/mObTn/f53d336f44.jpg http://puu.sh/mObVo/baca2b50e7.jpg http://puu.sh/mObXu/a0c3648d47.jpg...
  7. BayBlok

Faction Haritasi - Eriny

Merhabalar yaklasik 4 5 aydir forumda yoktum bu sure icerisinde malesef herhangi bir haritada yapmadim bu siralar pasimi cozmeye calisiyorum. arkadasim olan Enes icin Yaptigim HanelerMC adli sunucuya yaptigim faction haritasina bakiyorsunuz suanda Baktiginiz icin Tesekkur ederim Bizi Desteklemek...
  8. BayBlok

İSTANBUL: Haydarpasa tren gari

Forumda cogu yapilara bakarim ama ilk defa yorum yapma geregi duydum Her seferinde besiktastan kadikoye vapur ile gecerken bu gari goruyodum cok istedim bende yapmayi hic denk gelmedi Basarili olmus tebrik ederim.
  9. BayBlok

Windows 10 minecraft arkadas

windows 10 surumu oldugu icin
  10. BayBlok

Windows 10 minecraft arkadas

Minecraft windows 10 betasi olan skypea gelebilcek gece uyumayan 16 yas ustu multiplayer survival takilcak 1 arkadasa ihtiyacim var ozel mesajdan bilgilerinizi atabilirsiniz ilk gelen kapar
  11. BayBlok

Ronin | Eriny

Bu harita barış simgesidir. Ronin ekibi ile aramızdaki saçma tartışmayı bitirdik iki tarafta birbirinden özür diledi. Gerçekten iki ekibinde iyi insanlar olduğunu anladık. iki ekibinde Yaptığı Ronin | Eriny Evleri
  12. BayBlok

SadeSurvival - Survival Spawn

Merhaba arkadaşlar bu harita SadeSurvival adlı server için yapılmıştır Umarım beğenirsiniz Başkan-Eriny ErinyReveth ErinyBatu burkidevo ErinyNeria ErinyReborn
  13. BayBlok

★★★ Craftolia ★ Eriny ★★★

Craftolia ekibi ile ortak projelerde bulunucaz Bizim için çok iyi bir arkadaş ekip oldular Ortaklığın Temsili Haritası Başkan-Eriny ErinyReveth ErinyBatu ErinyZomax burkidevo(nicki geçici)
  14. BayBlok

MyArtHD - Faction Spawn

Bu harita Melih(MyArtHD) için yapılmıştır. Haritalarımız sipariş ile yapılmaktadır. Sizi Ada ve Kartalımızla başbaşa bırakıyorum. Başkan-Eriny ErinyReveth ErinyBatu ErinyZomax burkidevo(nicki geçici)
  15. BayBlok

StarTurk - Faction Spawn

Bu harita StarTurk için yapılmıştır. Haritalarımız istek üzerine yapılmaktadır. Bu harita ekibimiz için önemli bir haritadır umarım beğenirsiniz. Baktığınız İçin Teşekkürler. PMC linkimiz: http://www.planetminecraft.com/project/starturk---faction/ Başkan-Eriny ErinyReveth...
  16. BayBlok

Curcuna - Faction Kalesi

Bu kale CurcunaMc adlı serverdaki bir faction için yapılmıştır. Yapımı 2 saat sürmüştür. Baktığınız için Teşekkürler Başkan-Eriny ErinyReveth ErinyBatu ErinyJexeld ErinyZomax Sunucunun websitesi: www.curcunamc.com
  17. BayBlok

Secret_wither - Faction Spawn

Bu Harita @Secret_wither için yapılmıştır Haritalarımız istek üzerine yapılıyor Dağların Arka kısmı gözükmeyecektir yinede fotoğrafta boş durmasın diye öylesine doldurulmuştur. Baktığınız İçin Teşekkürler Başkan-Eriny ErinyReveth ErinyBatu ErinyJexeld ErinyZomax
  18. BayBlok

VENUSTR / 1.7.2 / FACTION / PVP / LAPIS / İP:mc.venustr.tk /

Böyle bir Rezil bir şey olamaz utanmıyormusunuz Haritami Çalmaya ! Yazıklar olsun... Bu harita KingofCraft içinde yapılmadı daha öncesinde yapıldı xKoon09_Tr nickimle yaptıgım bir spawn ayrıca bu ejderhayı forumda eski konularımda bulabilirsiniz Yani yüzsüz olunurda bu kadarda değil ayrıca...
  19. BayBlok

StarTurk - Hub Spawn

Merhaba arkdaşlar yine Eriny Ekibi olarak bi hub spawnı yaptık haritalarımız istekler doğrultusunda olduğundan haritanın şeması konusunda eleştirmeyiniz bunu biz seçmiyoruz. Bu harita StarTurk adlı servera yapılmıştır . Konumuza baktığınız için Teşekkürler . Ekip içi sistem...
  20. BayBlok

BetaCraft - FactionSpawn

Harita BetaCraft adlı servera yapılmıştır .Bir süre yapı atamadık ekibimize alım yapmaya çalıştığımız için. Haritalarımız istek doğrultusunda yapıldığı için yapılar vs bunların genelini biz seçmiyoruz. Baktığınız için teşekkürler Pmc: Eriny Harita - beğendiyseniz +Diamond -Eriny...
  21. BayBlok

Craftolia - HubSpawn

Craftolia için Yaptıgımız Ufak Bir HubSpawn Baktığınız İçin Teşekkürler :) [**Spoiler** - Akademimiz Açılabilir ;)] Akademi: Kendi Bildiklerimizi Türk Mimarlara Aktarabileceğimiz bir ortam Eriny - ErinyRylecls - ErinyBatu -
  22. BayBlok

YouCraft - ServerSpawn

Merhabalar YouCraft adlı Server için Yapmış oldugumuz Bir Spawn [İstekler doğrultusunda yapıldığı için etraftaki ağaç fazlalığı falan bizim kontolümüzde değil] Baktığınız için Teşekkürler :) Eriny - ErinyRylecls - ErinyBatu -
  23. BayBlok

Eriny - Minecraftta Mimar Olmak İsteyenler

KONU SILINDI
  24. BayBlok

Eriny-Hub Lobi-Game Of Turk

Harita GameOfTurk Adlı Hub Server için Yapılmıştır Yapımı 3 saat sürmüştür Eski Nickim olan xKoon09_Tr Artık Eriny dir Bilginize. Eriny Not: Eski nickim xKoon09_Tr dir . PMC Link :beğendiyseniz destek olabilirsiniz...
  25. BayBlok

|Felice|Modern Architecture |

yinede görüşümü sorarsan bi dene bakalım ekibinlede deneyebilirsin büyük bi iş çıkara bilirsiniz