Arama sonuçlarınız

1. iMunTu

Minecraftevo.com Dolandırıcılığı!

Bu neredeyse tüm sitelerde böyle mail'i değişen premium al ve direkt değiştir sonra güvenlik soruları ekle biraz pahalı olabilir ama uzun süre sende kalır.
  2. iMunTu

Yardım !!!! 2 Host arasında kaldım! Yardım !!!! Minecraft

Keyubu'nun makineleri bir tık daha hızlı ve güçlü i9 Almanya gibi güçlü seçenekleride var, eğer reklam için alıyorsan hiç alma derim. Batihost'un destek talepleri vs. çok hızlı ama makineleri bir tık yavaş, eğer I7 7700K'lı sunucu istersen 16 GB Ram'lı 170 TL'lik olan paketi almak zorundasın.
  3. iMunTu

Nitro/ GİF

Kendi parası ister çarçur eder, ister ihtiyaç sahibi birine bağışlar, ilerde daha iyi bir iş için kullanır. Lütfen şu algıdan kurtul be dostum :/
  4. iMunTu

METROYUN | Mimar ve Rehber alımı.

Selamlar, METROYUN ekibi olarak, 2 Mimar ve 2 Rehber almaya karar verdik. Öncelikle genel şartlarımızı söyleyelim; - Türkçe kurallarına uymanız gerekmektedir (imla vs.) - Oyunculara, yetkililere saygılı olmak zorundasınız - Genel komutları bilmesi gerekmektedir - Yaş sınırımız +15'tir Diğer...
  5. iMunTu

Skript Mirror Rehberi

konu için teşkürler
  6. iMunTu

minerise.batihost.net Acil Builder ve rehber alımları!

minerise.batihost.net Hemen gel dostum. Bize güvenilir adam gibi builder ve rehber lazım. İşini garanti mi etmek istiyorsun? Minerise | Mimar alımı | Rehber alımı konumuza göz atıp form doldurman ile eğer her şey tutarsa sunucumuzda atılma imkanın olmaz! Hemen gel ! minerise.batihost.net
  7. iMunTu

MineRise | Rehber Alımları | Mimar Alımları

+Hala alımlarımız devam ediyor!
  8. iMunTu

+Extra : Mikrofonunuz yokmu? Telefonlada konuşmanız yeterli olmaktadır. Discordu telefonunuza indirip konuşabilirsiniz.
  9. iMunTu

Mikrofonla konuşulması gerekmektedir. Aksi taktirde alınmaz. Üzgünüm. İyi günler dilerim.
  10. iMunTu

İsminiz : Yaş : Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : Discordunuz? : Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : Burayı unutmuşsunuz. Lütfen ekleyebilirmisiniz?
  11. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

Alımlar yapılmıştır. Eğer builder veya rehber konusunda bize katılmak istiyorsanız : https://forum.gamer.com.tr/konu/minerise-rehber-al%C4%B1mlar%C4%B1-mimar-al%C4%B1mlar%C4%B1.428669/
  12. iMunTu

MineRise Sunucumuza Mimar ve Rehber e gereksinimiz vardır. İlk önce form doldurulmalısınız. İsminiz : Yaş : Ne zamandır Minecraft oynuyorsunuz? : Discordunuz? : Mikrofonunuz Bulunmaktamı ? : Bilgileriniz ? (Uzun olmalıdır, Bildiğiniz içinizi dökün) : Rehber için : (Rehber) Ne zamandır Rehber...
  13. iMunTu

Forum Oyunu Benim Mouse'um

benim mousem benden 4 - 5 yaş küçüktür kendisi halen kullanırım
  14. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

@RespectNetworkTR savcılıkta görüşürüz :)
  15. iMunTu

MineRise | Rehber Alımları

Başvuru Formu : Ad: Soyad: Aktifliğiniz (Saat): Komut Bilginiz (Düşük-Orta-Yüksek): MineRise.Batihost.Net
  16. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

birkaç ayda 18 yaşına geldin demek :)
  17. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

2 GB ile başlamak istiyorum ilerde yükseltebilirim sunucu durumuna göre (Makine açık) EmekSkyblock olarak açık sunucu şu an.
  18. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

Özelden benimle iletişime geçin demiştimde neyse :D
  19. iMunTu

YÖNETICI ALIMI

16 YAŞ VE ÜSTÜ ARKADAŞLAR ARANIYOR ÇOLUK ÇOCUKLA UĞRAŞAMAM. ÖZELE GELSIN BAŞVURU YAPMAK ISTEYEN.
  20. iMunTu

KILITLI KONU

Konu kilit, yakın zamanda projemiz başlayınca alımları yapıcağım. (gerek kalırsa)
  21. iMunTu

KILITLI KONU

KONU KILIT