Arama sonuçlarınız

1. JokerMan_TR

Tembellik ve Ne İstediğini Bilememe

Kesinlikle benim bu arada. Benim yorum yapmam gerekirse bu bizim gibi öğrencilere ne istediğimizi anlatamamaktan kaynaklanıyor. Üç derste başarılıysan varsın başarısızsan yoksun mantığı bizi bir yere götürmüyor. O yüzden benim gibi çalışmayan ama sadece bazı derslerde temeli iyi olduğu için...
  2. JokerMan_TR

KEYUBU Şirketine sallayan ByNeels beni nasıl dolandırdı ? Oynat bakalım.

Asteria Network'ta yetkili olmak için önceden dandik bir başvuru attığımı hatırladım. Böyle beyefendi insanlara körü körüne kimse güvenmesin. Öncelikle yazım hatalarını arayın. Resmi dili tercih eden dolandırıcılar arada sırada yazım ve noktalama yanlışı yaparlar. Oraya dikkat ederseniz çok...
  3. JokerMan_TR

tarafımca kaldırıldı

Rehberlik & Moderatörlük ya da Çevirmen , Asistan gibi roller için başvuruyorum. Şartların hepsini karşılıyorum. Daha önceden kalma yetkili olmuşluk tecrübem var ve on altı yaşındayım. Bu sunucuda çalışmak isterim. Emirhan#0430
  4. JokerMan_TR

Korona Virüsü - Ya İstediklerini şu an Gerçekleştiriyorlarsa?

Fazla bilgi sahibi değilim. Fakat konu ile ilgili çok haber duydum. (kendim bakmaya tenezzül etmedim çünkü hastalığın kendisini duymadan komplo teorilerini duydum bu da beni bezdirdi) Bu konuda çok yorum yapılabilir. Ancak şunu unutmamak gerek, kimsenin söylediğinin gerçeklik payı olduğu kesin...
  5. JokerMan_TR

| RoztaCraft | Sunucusu Alımları |

Merhaba Juzy, Bir tasarımcı değilim ancak kadro yönetimi ve oyuncularla iletişim / destek kısmında fazlaca tecrübem var. Destek takımı (Moderatör, Rehber) arıyorsanız benimle iletişime geçebilirsiniz. Discord : Emirhan#0430 Gmail : [email protected]
  6. JokerMan_TR

PedraNetwork Ekibini Topluyor!

Arkadaşlık isteğimi gönderdim. Discord kullanıcı adım : Emirhan Rehber olmak istiyorum.
  7. JokerMan_TR

[SansorCraft * 17GB Ram * Yetkili Alımları * Keyubu&BatiHost !

Ad| Emirhan Yaş| 15 Discord| Emirhan#430 Yetki| Rehber Bilgin| Aşağıda yazdım. Bu yetki hakkında ne kadar bilgiye sahipsin| Üç yıldır rehber olarak bağımsız çalışıyorum ve çeşitli sunucularda hizmet veriyorum. Rehberin bilmesi gereken bütün komutları biliyorum. Günlük aktiflik| 12-15 saat
  8. JokerMan_TR

RUBICONNW-Alımda-1.8x

Katılım formu: Admin Minecraft Nick: McZioxyl Yaş: 15 Deneyimleriniz: Beş yıldır Minecraft oynuyorum, üç yılımı sunucularda tecrübeyle dolu geçirdim. Sunucularda üst yetkili olmayı başarabildim ve çoğu amatör sunucuların güvenini kazandım. Eğer yaptığınız build varsa (sadece builderler...
  9. JokerMan_TR

Adore Network Yetkili Ekibini Topluyor!

Üzgünüm, discord adresinize ulaşamıyorum. Eklemek ister iseniz adresim: Em'o#6264
  10. JokerMan_TR

Minecraft 1.14 Seedleri

Merhaba değerli üyelerimiz, Bugün sizlerle paylaşmaya değer bulduğum, minecraft 1.14 sürümünde başka oyuncular tarafından şans eseri bulunmuş bazı seedleri tanıyacağız. Fakat ondan önce, seed nedir? Ne işe yarar? Sorularını cevaplandıralım. Seedler, Minecraft Tek Oyunculu bölümünde size...
  11. JokerMan_TR

Konu kilit

Konu kapanmıştır.
  12. JokerMan_TR

Builder / Map Maker alımlarımız başladı.

Merhaba Forum-Gamer üyeleri! Piyasaya 3 hafta içinde çıkacak olan CHEISY Network için builder alımlarına başlandı! Yapımına son süratle devam edilen Türkçe hub sunucusu projesi için yetenekli kişileri alacağız! Eğer sen de yeteneklerine güveniyorsan şansını denemekten çekinme! Başvurular...
  13. JokerMan_TR

❣RareCraft❣Yeni Ekibini Kuruyor!Hemen İçeri Gir! [RABISU]

Admin Formu ✎ İsim: Emir ✎ Soyisim: (Sonra vereceğim) ✎ Yaş: 15 ✎ DC adresiniz: Dead Man's Account#6160 ✎ Komut bilginiz: Harika diyebilirim. ✎ Plugin bilginiz: Muhteşem değil fakat temel pluginleri kurmakta iyiyimdir ✎ Daha önce adminlik deneyiminiz oldu mu?Olduysa nerede: Oldu...
  14. JokerMan_TR

CubeLandTR | Ekibini Kuruyor | 2 Rehber | 1 Moderatör | 1 Builder

MODERATOR FORMU ✎İsim: Emirhan ✎Soyisim: HIZLI ✎Yaşınız: 15 ✎Dc adresiniz: Dead Man's Account#6160 ✎Komut Bilginiz: %97 ✎Moderatörlük deneyiminiz: 1-3 yıl arası ✎Diğerlerinden farkınız: Günlük aktiflik, oyun içi veya oyun dışı, Discord veya herhangi bir website moderatörlüğü konusunda...
  15. JokerMan_TR

Danger Network | 1.8x Op Faction Serveri | Kaliteli Plugin Paketi | Alımlar konunun içinde.

Herkese merhaba. Yeni açmış olduğumuz DangerNW Op factions serverimize sağlam , tecrübeli yetkililer alıyoruz. Lütfen aşağıdaki formları doldurun. (IP discord adresi üzerinden verilecektir.) Admin Formu Adınız / Soyadınız : Yaşınız : Tecrübeleriniz : Daha önce çalıştığınız serverlar (eğer...
  16. JokerMan_TR

Levla Club Mimar Alımları

Ad/Soyad; Emirhan Hızlı Yaş; 15 İletişim adresi (Discord/E-mail) JokerMan_TR#2482 Ek bilgi ; Mimarlık konusunda pek iyi değilim. Buildim kötü olmasına rağmen, komutları ve pluginleri iyi kullanırım. Eğer hala bir şansım varsa, discorddan ekleyebilirsiniz, veya burdan belirtin...
  17. JokerMan_TR

PHOENİX TR | Kurucu hariç her yetkiden alım var! Konuya gir.

Phoenixturkiye.aternos.me Alımlar bitmeden gel.
  18. JokerMan_TR

Türkiye Lokasyonlu Yeni HUB Sunucumuza Ekip Topluyoruz Sende Aramıza KATIL | CRAFT STREC

Admin AD : Emirhan SOYAD : Hızlı YAŞ : 15 NEDEN SEN : Komutlarda bilgim var (detaylı olarak aşağıda yazdım) NEDEN BİZ : Gerçekten düzgün , ciddi insanlarla çalışmak istiyorum. KISA VE ÖZ KENDİNİ TANIT : Komut bilgim konusunda sizi bilgilendireceğim ama ondan önce birçok...
  19. JokerMan_TR

Yeni Factions serveri Yetkililerini arıyor!

Alımlar: Mimar x2 , Baş Mimar (daha fazla yetki) ve 1 Reklamcı UYARI: Op istemek/yetki istemek ve bu konuda ısrarcı olmak BAN sebebidir. Server ip : mc29560.freemc.cf
  20. JokerMan_TR

Factions Serverimize yetenekli builder aranıyor!

mc29560.freemc.cf Çabuk gel alımlar bitmeden koş !
  21. JokerMan_TR

Serverime yetenekli Pluginer arıyorum

Serverin ipi : CraftSkyTR1.aternos.me
  22. JokerMan_TR

Konu Kilit!

Kardeşim serverinin ip i yanlış Unknown host hatası veriyor giremiyorum