Arama sonuçlarınız

1. GorkemAlp

/discord Skripti

command /discord: trigger: send "&c-----==========-----" send "&b Discord Adresimiz " send "&c+ &6**********/invite" send "&c-----==========-----"
  2. GorkemAlp

Küçük bir istek ben başaramadım siz yaparsınız belki.

ActionHealt Pluginini Öneririm Vurduğun Her Şeyin Canını Ve Adını Gösteriyor. 1527944514 ActionHealt Pluginini Öneririm Vurduğun Her Şeyin Canını Ve Adını Gösteriyor.
  3. GorkemAlp

Değişik Bir Skript

:D Görmemişim eyw
  4. GorkemAlp

Değişik Bir Skript

Öncelikle çok yararlı bir skript isteği,Zaman alan bir şey Elfen adlı arkadaş JavaScript bilgisi olduğundan kolayca kodlamış. Skript ile mümkündür ama zaman istiyor dediğim gibi. Paylaşan çıkarsa skript olarak cidden sevinirim.
  5. GorkemAlp

LEVEL SKRIPTI YARDIM

Dediğiniz zor gibi yinede yapmaya çalışacağım sabah ilgilenirim. 1527890296 Bu arada resimdeki gibi dediniz ya resimde seviye 3 : |||||||||||||||| bar tarzı sembol var oranın yenilenebilir olmasını yapmak zor ama chat versionunu yapabilirim seviye skripti olarak
  6. GorkemAlp

LEVEL SKRIPTI YARDIM

Öncelikle dediğin gibi yapmak basit ancak resimdeki gibimi gözükmesi lazım aynı ?
  7. GorkemAlp

Rabisu.com | Minecraft Sunucu Satışları | BotNet, Bot ve DDOS Korumalı | Otomatik VDS ve Minecraft Kurulumu

Rabisu çok hoşuma gidiyor sunucum düzenleme aşamasında yakın bir zamanda alıcam ama kararsızım Batihost/Rabisu arasında gidip geliyorum sizin tercihiniz hangisinden yana ben Rabisu istiyorum ekibimin yarısı Batihost.?
  8. GorkemAlp

Otomatik Kale Kapısı Redstone

Kızıltaş devrelerinden pek anlamam ama güzel gibi gözüküyor. Başarılar...
  9. GorkemAlp

Daha demin evdeydim nereye geldik ?

Daha demin evdeydim nereye geldik ?
  10. GorkemAlp

OttomanMc >> | NETHER SKYBLOCK | 1.16 Sunucu | RPG Skyblock Resoruce pack gerekli | Türkiyede bir ilk!

Öncelikle Selamun Aleyküm. -Logonuzu beğendim güzel yapılmış -Sunucu yeni daha aktifliğe takılmadım -Önyargıları kırarsanız ve kararlı olursanız başarılıda olursunuz bir kaç tartışma tarzı bir şey gördüm onun için söyleme gereği duydum anladınız siz. -Osmanlı temalı yapmanız ayrı bir hoşuma...
  11. GorkemAlp

rSK | StaffChat V1.2 - Yetkili Sohbet Sistemi - GÜNCEL!

Yorumun için teşşekürler,Liste ile derken nasıl anlayamadım.? 1527501079 GÜNCEL !
  12. GorkemAlp

Yorumun için teşşekürler...
  13. GorkemAlp

Basit evet ama çoğu Sk'dan daha fazla iş görür seviyede,Dediğin gibi yeniyim. (Yorumun için teşşekürler.)
  14. GorkemAlp

Müsait değilim,Konuyu en kısa sürede güncelleyeceğim.
  15. GorkemAlp

Merhaba gamer.com.tr üyeleri Öncelikle bu skript benim forumda paylaştığım ilk skript biraz anlayışlı olursanız sevinirim. Skript işinde yeniyim aslında bir sunucum var ama skript yazamıyorum,Ufak tefek skriptler yapıyorum bunun gibi Komutlar: /sc /sc [ac,kapat] /sc (info) or (bilgi) Skript...
  16. GorkemAlp

GreenPVP | Moderatör Alımları

Adınız ve Soyadınız: Görkem Alp Yaşınız: 15 Discord adresiniz: G Q R K E M#8711 Sunucuda/oyunda kullandığınız isminiz/nickiniz (IGN): RuffLys Kaç yıldır Minecraft oyununu oynuyorsunuz?: 5 Sunucuyu ne zaman keşfettiniz?: Sunucu önceden de vardı yani 2 yıl önce ama tekrar açıldığı için tabii ki 1...
  17. GorkemAlp

MC.GREENPVP.NET (1.8-1.12) | Türkiye'nin En İyi PvP Sunucusu! | UHCFFA & ARENAPVP & OITC & UHCPARTY & SGFFA

Öncelikle Selamun Aleyküm,Her zamanki gibi sahalara geri döndük beni tanıyanlarınız var tanımayanlarınız var IGN:RuffLys Ali'nin Görünmez koluyum diyelim. 4 Ay içinde inşallah güzel bir aktiflik tutturuz,LuckyMC sunucusu zamanından beri Ali'nin yanındayım. *Sunucuya sık sık yenilik geliyor...
  18. GorkemAlp

Beyaz Zambaklar

Beyaz Zambaklar
  19. GorkemAlp

Mother I'm lost without you.

Mother I'm lost without you.
  20. GorkemAlp

Kolayca Vip verme Skripti !!

Skript geliştirilebilir gruplar yani,ama sadece GroupManager kullananlar için geçerli :/ Ama yine de işe yarar kısayol eklemişsiniz. Saygılar...
  21. GorkemAlp

AlfaNetwork | SkyBlock | 1.8+ | Market | Kalita Oyun Zevkini Katlar

Sunucu genel olarak güzel birşeyler çıkarmaya çalışmıssınız,ama sanırım %50 lik kısmı alıntı kendinize özgü olsaydı map fln daha iyi olabilirdi -SAYGILAR...
  22. GorkemAlp

mc.GreenPVP.net | Efsane Yeniden Geri Döndü! | FFA - ArenaPvP - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

Haklısın,Olsun yine de dargın değilim kendi fikrim :) -İyi Geceler..
  23. GorkemAlp

SUNUCU HUB OLDU

SUNUCU TEK KELİMEYLE HARİKA LAG YOK,SİSTEMLER GAYET İYİ VE FERAH KODLANMIŞ. -İNŞALLAH İYİ YERLERE GELİRSİN. SAYGILAR...
  24. GorkemAlp

mc.GreenPVP.net | Efsane Yeniden Geri Döndü! | FFA - ArenaPvP - UHC FFA - UHCMeetup - OITC

@p0lds Thnx Rehberlik gitti ama,küsmedim hea :D
  25. GorkemAlp

MortalCraft Açıldı!

Sunucu Sürümü Nedir ?