Arama sonuçlarınız

1. O

+50 Kişi olunca tps düşüyor (moblardan değil)

Iconomyi Silersen Farkı Görüceksin Sunucunun Ram Kullanımıda Azalır. Ben Iconomy Varken 6-7 Ram Kullanıyordu Sildim 1-2 Ram Kullanmaya Başladı. Iconomy Varken 15-19 TPS Alıyordum Iconomy Sildim 19.50 - 20 TPS Alıyorum. Farkı Görüceksin.
  2. O

1.7 - 1.8 | 16 GB Ram | 82 Slot | Katil Listesi Yenilendi! | Play.GraveGuard.Net

Değerli Yorumunuz Için Teşekkür Ediyorum
  3. O

1.7 - 1.8 | 16 GB Ram | 82 Slot | Katil Listesi Yenilendi! | Play.GraveGuard.Net

Değerliyorumun Için Teşekkür Ediyorum.
  4. O

Değerli Yorumun Için Teşekkür Ediyorum.
  5. O

Üzgünüm Yetkili Kadrosu Dolu.
  6. O

Birazdan Ekliyeceğim şu an Telefondayım. Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.
  7. O

Değerli Yorumun Için Teşekkür Ediyorum. Yeni > Parkur2 Değiştirildi. Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum
  8. O

Build Of Majoras | Optional Arena

Başarılı Olmuş Teşekkürler :)
  9. O

Mimar Alım Formu!

Teşekkürler. Skype'den Istekler Geç Geliyor Biraz Beklermisiniz ? Katılımlarınızı Bekliyorum.
  10. O

Evet Her Pazar Günü Oluyor. Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum. Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.
  11. O

Değerli Yorumun Için Teşekkür Ediyorum. Evet Her Pazar Günü VIP Çekilişi Oluyor Kaçırmayın :) Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum.
  12. O

ChestShop

AlphaChesti O Kısmını Öyle Yapmadım Mı Sanıyorsun? AlphaChesti Sıfırlamadım Mı Sanıyorsun? Farkındaysan Üste Bakabilirsin Essentialsx Indiremiyorum Demiştim. LeitRain Yapınca Event Yapınca Herkes Bir Yere Toplanınca Lag Gidiyor. PaperSpigot Sunucum. Ben Hiç Reload Çekmedim Ve Çekmem.
  13. O

ChestShop

LaggClear Bulunuyor. bir şey Yazarsanız Öğlen Cevaplarım.
  14. O

ChestShop

/stoplag ve /stoplag -c Yaparsam Bazı Şeyler Bugda Kalabilir Diyorum. Neyse Siz Yazın Öğlen Cevaplarım. Teşekkürler.
  15. O

ChestShop

1.7'de Oynayan Oyuncularda Var Bende 1.8.8 Yapmak Istiyorum Ama Beni Anlamıyorsunuz. Pex Hiç Kullanmadım Ve Denemedim. /stoplag ve /stoplag -c Cekersem Bazı Şeyler Bugda Kalabilir EssentialsX Nasıl Türkçeliştircem Bilmiyorum Hiç Kullanmadım + Indirmeye Çalıştım Indirilmiyor.
  16. O

ChestShop

Unload Nasıl Yapıcam Anlatırmısınız ? Veriler Gidince Tabelalar Buglumu Kalır Nasıl Olur Örneğin ?
  17. O

ChestShop

Ben Sildim Bir Sorun Çıkmadı Reset Olmadı Diyemi ? /chestshoop reload Yazım.
  18. O

ChestShop

Peki Sildiğim Zaman Reset Atmam Gerekiyor Mu ? Yoksa /ChestShop reload Yazsam Sıkıntı Olmaz Mı ? Silersem bir şey Bozulur Mu ?
  19. O

ChestShop

O Zaman Sıkıntı Olur Diye Düşünüyorum Neyse Peki Tamam Konu Kapandı. Bide bir şey Sorucam Sorum Şu Chestshop User.db Nedir ? Silersme Nolur Silersme Tabelalar Kırılır Mı ? Silersem bir şey Bugda Kalır Mı ? Bir Hata Çıkar Mı Silersem?
  20. O

ChestShop

Bugda Olabilir Işte Essentials Userdata'yıda Yedek Almam Gerekir.
  21. O

ChestShop

Evet Sen Söyledin Teşekkür Ediyorum. Ben O Komutu Kullanmayı Bilmiyorum Hiç Denemedim. Ve Emin Olmak Istiyorum O Yüzden Doğrumu Diye Soruyorum.
  22. O

ChestShop

Cevap Vermiyor Hosting Artık Sen Bizi İlgilendirmesin Filen Diyorlar. Sövüyor Givi Cevap Veriyorlar Tickete. vault-convert Nasıl Yapıcam ? Sen Hep Atarlımı Olucaksın ? Ben Emin Olup Yapmak Istiyorum. Cevap Vermiceksen Susabilirsin.
  23. O

ChestShop

Yok Öyle Kötü Olur Ben Şimdi Bunu Cözmek Istiyorum Dediğim Gibimi vault-convert Bide Hosting'den Alakası Olabilir Mi ?