Arama sonuçlarınız

1. uluenis3

[PORT]Bağlantı Hatası hamachi mi kullanmalıyım ?

Merhabalar, Ben bir server açtım aylardır yan yana pc ler aynı modeme bağlı arkadaşlarla giriyorduk bun server a pluginleri ekledikçe ekledikçe server büyüdü ve bu server ı herkese açık hale getirelim dedik. PORT açtım ve forumda tanıtımını yaptım.Arkadaşlarıma da (hamachi'den bağlanıyorlardı)...
  2. uluenis3

[PVP-RPG] TecoServer Beta (Ships-Cannons-Factions) |IP sorunu güncellemesi 14.05.2014|

SERVER talep yetersizliğindne dolayı kapatılmıştır. Yetkili arkadaşalrın konuuyu silmesini arz ederim.
  3. uluenis3

RPG-PVP&Survival | TecoServer beta -ships-cannons-kaleler-klanlar-

SERVER talep yetersizliğindne dolayı kapatılmıştır. Yetkili arkadaşalrın konuuyu silmesini arz ederim.
  4. uluenis3

Ya Hadi Kimse Mi Bilmiyo Glsl Shaders Mod Unu? Anlamayan Da Girsin :)

ben bu modu yükledim fps 5 ! tüm ayarları en düşük yaptım fps 7 ! nedeeeen?? kaç aydır bu konuyu tartışıyorum ama kimse cevap vermiyooooor artık 3 ay olcakk hiç mi kimse bilmiyo ya???? kesin biliyosunuzdur ama söylemiyosunuzcur
  5. uluenis3

Glsl Shaders Mod

ben GLSL Shaders modunu version changer den yükledim ilk açtığımda grafikler harikaydı ama bilgisayarım çok kasıyordu. üstelik 8gb ram i var ve 5-6 ay önce almıştık. fraps ı bi açtım fps 5 !!! bunun çözümü var mı?
  6. uluenis3

Survival Oynicak Girsin

ağ adı survivallarekibi survivallarekibi survivallarekibi parola 123 123 123 ip:hamachi den vericem. hamachi adı ENİS not lockette gibi bagzi pluginler vardır ve kayit olma /register hepiniz biliyorsunuzdur
  7. uluenis3

Survival Isteyen Gelsin

eet gelinn max 5 kişi ama kayit olmalısınız /register <sifre> <sifreni onayla> örnek /register asd asd /login asd /register fake fake /login fake ağ adı survivalizbiz parola 123 bi kac plugin var ip: hamachi de herkes hazir olunca söylicem eğer başka gelmek istiyen varsa şunları kullansın...
  8. uluenis3

Allahınızı Seviyosanız Bilmeseniz De Bi Girin Bakın

ben minecraft a GLSL Shaders mod u yükledim ama çok fazla kastı grafikler i sonuna kadar düşürdüm hala çok fazla kasıyodu ve fps 10 du yine 10 oldu en son da force update yaptım gitti mod tekrar attım icine mod u minecraft açılmadı ekran simsiyah oldu 2-3 dk bekeldim bisi degismedi biriniz...
  9. uluenis3

Yardım Edene Premium (ilk Önce Not1 I Oku)

ben yükledim bu mod u ancak bilgisayar cokkkk fazla kasıyor. üstelik pc yi 5-6 ay önce aldık ve 8gb ram i var neden kasıyor? bunun çözümü var mıdır? Not1:saka yaptim premium üyelik fln yok! <<<< grafikleri tamamen düşürüyorum hala kasıyor! bu bilgisayar özellikleriyle mi alakalı yoksa başka...
  10. uluenis3

Yardım Edene Premium Üyelik (ama Not1 I Oku)

ben yükledim bu mod u ancak bilgisayar cokkkk fazla kasıyor. üstelik pc yi 5-6 ay önce aldık ve 8gb ram i var neden kasıyor? bunun çözümü var mıdır? Not1:saka yaptim premium üyelik fln yok! <<<< grafikleri tamamen düşürüyorum hala kasıyor! bu bilgisayar özellikleriyle mi alakalı yoksa başka...
  11. uluenis3

Glsl Shaders Mod Hakkinda [yardim Edin]

ben yükledim bu mod u ancak bilgisayar cokkkk fazla kasıyor. üstelik pc yi 5-6 ay önce aldık ve 8gb ram i var neden kasıyor? bunun çözümü var mıdır?
  12. uluenis3

Yardım Pls

ben GLSL shaders mod u yükledim bilgisayarı yaklaşık 5-6 ay önce aldık 8gb ram ı var ve hala kasıyor :mad: bunun nedeni ne olabilir? ya da çözümü var mı? bir de ışık arkamdan gelince kasmıyor çok güzel oynuyorum ama ışığa bakınca çokkk fazla kasıyor pc
  13. uluenis3

Lütfeeeeeeeeeeeeen Yardimmmmmmmm :(((

Normal oyuncular vuramiyo-kiramiyo-hasar almiyo adminler normal oyunculara vuramiyo bu nedennnnnnnnn lütfen yardim edin
  14. uluenis3

Fourcraft Ülke Savaşları

Konu İzlemesini Durdur Online uluenis3Altın Madencisi Üyelik Tarihi: 13 Mayıs 2012 Mesaj Sayısı: 121 Beğenilenleri: 4 Puan: 180 Serwerimiz hamachilidir. ağ ları daha vermeyeceğim çünkü serwerimiz daha hazır değil ülke savaşları şöyle bir şey 2 ülkemiz var o ülkelerin bölgeleri var o...
  15. uluenis3

Fourcraft Ülke Savaşları

Serwerimiz hamachilidir. ağ ları daha vermeyeceğim çünkü serwerimiz daha hazır değil ülke savaşları şöyle bir şey 2 ülkemiz var o ülkelerin bölgeleri var o bölgeleri ele geçirmeye çalışacak düşman ülke böyle bir şey bence çok eğlenceli tabi serwer e girerseniz. henüz map yapıyoruz... bizi takip...
  16. uluenis3

Ilk Hamachiye Baglanana Op Lik!

ilk hamachiye baglanana op lik vercem ag adi yorgan6
  17. uluenis3

Gelin!

Ağ adi yorgan6 parola 123
  18. uluenis3

Cikti Cikacak!

whitelist:acik serwer e map yapacak kişiler araniyor map a daha hiçbişey yapmadım NOT:Bende winXP ve 7 var. win7 de aciyom winXP den giremiyom Siz girebilecekmisiniz bilmiyorum ama bi deneyin. LogmeinHamachi...
  19. uluenis3

Serwer açabilen Girsin

Adventure Mapinda Herobrine Map ta : [Videoda görecekleriniz Mod veya Plugin degildir,bunu sp de de oynayabilirsiniz.] - Özelleştirilmiş mob lar - İtem Özellikleri [ gerçekten harika bir şey bu ] Çoğu kişinin yapamadıgı - Işınlanma ! - Eşya özelliklerini ayarlama - Mob Can,Zırh ayarlama - Mob...
  20. uluenis3

Herobrine's Mansion ADVENTURE

Ben tek oyunculuda oynadım gerçekten harika bi map. tabii size verecegim texture pack la oynarsanız. video http://hypixel.net/threads/herobrines-mansion-adventure-map.200/ texturepack: NOT:Ateşler gözükmüyor ERROR olarak gözüküyor ama idare edin. Download (7.52 MB) Ve son olarak Mapımız...
  21. uluenis3

RPG Serwer

Ben aradım aradım ve 1.4.2 serwer açmayı bulamadım eğer siz açabiliyorsanız hamachili veya hamachisiz lütfen söyleyin.Pluginsiz olsun pluginlerin link ini ben vereceğim. Ve birde Team Plugini lazım RPG tarzı. ben şöyle bir şey düşünüyorum: 2 ülke olcak bölgeler olcak ve o bölgeler ele geçirilmeye...
  22. uluenis3

Faction Serwer (Büyük Savaşlar!)

Ben aradım aradım ve 1.4.2 serwer açmayı bulamadım eğer siz açabiliyorsanız hamachili veya hamachisiz lütfen söyleyin.Pluginsiz olsun pluginlerin link ini ben vereceğim. Ve birde Team Plugini lazım RPG tarzı. ben şöyle bir şey düşünüyorum: 2 ülke olcak bölgeler olcak ve o bölgeler ele geçirilmeye...