Arama sonuçlarınız

1. TunaYCL

[YARDIM] Lobiden Sunuculara Entity İle Aktarma

Arkadaşlar Mesela Adam İskelete Sag Click Yapcak Ve Adamdan Onay İsteyecek Gitmek İstediginden Eminmisiniz Diye Chat De Yazacak Sonra 1 Kere Daha Sag Click Yapcak Ve Sunucu ,Aktariliyorsunuz Diyip Skyblock Sunucusuna Aktarcak Entity Nin Adı Skyblock Olsun
  2. TunaYCL

[YARDIM] Magaza Sistemi

Saatlerce Uğraşıp Arayıp Bulamadığım Skripti Sizlere Soruyorum; Arkadaşlar Adam /magaza yazcak menu açılcak adam lapis kırdıkça adama 1 kredi kağıdı gitcek adam ona sağ click yapcak ve 1 krediye dönüşcek market parasında ve o kağıt yok olcak adam /magaza yazacak orada kredisi yazcak skquery nin...
  3. TunaYCL

Kolay Ban + Kısaltma Yazılar | Komut İçeride |

İlk Skriptim Arkadaşlar Beğenirseniz Sevinirim :D Ben Lafı Uzatmadan Kodu Veriyim İsteyen Arkadaşlar Kullansınlar. #Yapimci : TunaYCL command /banla [<player>]: permission: banla.sk permission message: &8[&c+&8] &7Yetkin Yok! trigger: arg 1 is not set: set...
  4. TunaYCL

| Everest BT - Alımlar Başladı - Mimar - Pluginer - Skripter - Tasarimci |

Everest BT Alımlar Aktif: İletişim Skype : TunaYCL Pluginer Alımı: Plugin Kodlayabilirmisin: Plugin Türkçeleştirebilirmisin: ?/10 İstediğim Plugini Editleyebilirmisin: Yaş: Skype: Skripter Alımı: Skript bilgisi: ?/10 Java Kursuna Gittinizmi ?: Yaş: Skype: Builder alımı: Build Bilgisi...