Arama sonuçlarınız

1. S

ThunderTurk <ttr.axitrbilisim.com:1156> BOSS / Event / Arsalar

Server De Emek Az :) Öncelikle Pluginleri bu gece biraz ugraş ve editle kitleri falan yap announcer i düzelt sonra da bi builder tut ver 10-15 lira güzel bir server yap :) devamı gelir
  2. S

LeJodCraft | 1.7/1.8 | *VipVivor* | Lapis | Event | Kafa Düşürme | PvP

Server Güzel de Buildler Sadece -//set ve //walls
  3. S

SAKLINETWORK YENI SITESI ALO155.COM DUR

Yazdım Gelmedi mi Gene ?
  4. S

(1.7x-1.8x)Mc.MedusaCraft.Com Faction-Kitpvp-1vs1-Boss-Lapis.<250 SLOT>

Rütbe Sistemine Bayıldım Servere Giren İlk Oyuncuydum 1.5 sene önce UzmanOyuncuyum 20 gün sw de durmuşum :D
  5. S

SAKLI Skypeden cevap vermiyorsun :/
  6. S

Tanıyamadım da Oyundaki Nickiniz nedir ? :)
  7. S

Skypeden Yazdım Ama Cevap Vermediniz Görmediniz Sanırım :) skype ismim : buka.med
  8. S

Ben Bu Kadar Kaliteli Bir Server Görmedim Diyebilir Miyim ? Bu Buildler Bu Reklam Bu Kalite Harika... Gerçekten (EMEK) Verilmiş Bir Server :) Bu Sw Yi Görünce Server Açmaktan Vazgeçtim :) Rehber Alımı Var Mı ? Varsa Beni Alabilir Misiniz ? Çok Tecrübeliyim 17 Yaşındayım Günde +12 Saat...
  9. S

KONU KAPANSIN!

Server Harika :)))
  10. S

'EpikNetwork ' - (1.7.x-1.8) - Kalite Mi Arıyorsun ? İpeksi Spawner Burada [Authme Sorunu Düzeldi ]

Buildler geliştiriliyor :) Sunucularınızda ben reklam yapmadım reklamcı yapmış onunda yetkisi alındı merak etmeyin kimsenin emeginde gözümüz yok iyi oyunlar :))) 14 KİŞİYİ GÖRDÜK :) !!! :))) Server Güncel Saldırılar Oluyor Ama Biz Yılmayız Iyi Oyunlar Serveri Doldurduk :)))) +
  11. S

GameCenter - KALİTELİ SURVİVAL - Kalitemizi tadmak için bekleme! - SURVIVAL - [Aktif / 1.7 / 1.8 ]

Bayıldım sw harika en iyisi tabi bnmkinden sonra :D oyun adım CRONE SÜPPIR +
  12. S

'EpikNetwork ' - (1.7.x-1.8) - Kalite Mi Arıyorsun ? İpeksi Spawner Burada [Authme Sorunu Düzeldi ]

EPİK Network EpikNW de Oyanamaya hazirmisin? Hemen aramıza katıl ve survival zevkinizi burada yaşa...