Arama sonuçlarınız

1. BlazerdciGenc

MC.CANDYCRAFT.NET | 4 yıldan sonra sunucu sıfırlandı, yenilendi!

Servere girilmiyor. 2 gündür oynayamıyorum. 1.8.8 Optifine ile giriyorum olmuyor, 1.8.8 ile giriyorum yine olmuyor. Serverdeki kişi sayısı düşmüş. Şunu bi düzeltirmisiniz?
  2. BlazerdciGenc

SkyBlock İcatları

Nedir bu herkese cevap yetiştirme isteği arkadaş?
  3. BlazerdciGenc

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

V2 de vardım. V3te de alındım mı? Bu arada whatsapp grubundan çıktım bildirimler çok rahatsız ediyordu kusura bakmayın. Nick: DisqoTech.
  4. BlazerdciGenc

CTGame.nitrado.net | 1.6.4 | MMORPG | %100 Survival |

Bu serverin MMORPG Kısmında ne işi var? MMORPG diye yazmışsınız. Ayıp be.
  5. BlazerdciGenc

Heroes of Minecraft - McMMO - 1.8 [] YAPIM AŞAMASINDA [] 3D item [] Sihirbaz - Savaşcı - Düzenbaz []

Başvurumu yaptım. Kapalı Beta v0.1de de vardım. Umarım alınırım. Nick: DisqoTech
  6. BlazerdciGenc

Fayazcım Optifine öneririm. Istiyorsan sana ayarlarımı verebilirim 60 fpste oynuyorum.
  7. BlazerdciGenc

Hikaye sıkmıyor gayet eğlenceli. Ilk köyün ismi bence Styx olsun. Üçüncü olarak pasif mobların saldırması güzel. Eşyalar hem üretilsin hem satılsın, bazı güzel itemler kazık olsun. Stat sistemi basit ve kullanışlı. Bence isimler Op. (Bassa Reis) :D. Her iteme + basılmasın, dediğiniz gibi nadir...
  8. BlazerdciGenc

Upgradeyi orada anlatamadım yer az :D. Şöyle demek istedim: scouTR bana kullanmam için 3 item verdi. Bu itemler birbiriyle aynı seviye ve aynı güçteler. Bunlar silah veya yay falan olmadıgı icin -ki bunlar minecraft:stick- stacklanabiliyorlar. Bende birine +7 basmıştım. Yanlışlıkla asaya iki kez...
  9. BlazerdciGenc

Facebook sayfanıza üyeliğimi onaylatmak için mesaj atmış bulunmaktayım. Nick: DisqoTech Sabırsızlıktan ölmek üzereyim. Hemen girmek istiyorum. :)
  10. BlazerdciGenc

Teşekkürler, alınmışım. Yarın oyuna giriyorum! Teşekkürler. Ahmetcim ben 15 yaşındayım ve alındım. 16'dan büyük olmana gerek yok.
  11. BlazerdciGenc

Beta Programına kaydınız gerçekleşmiştir demek kabul edildim demek mi oluyor? Nickim DisqoTech. Sonunda oynanabilecek bir server. Insanlar "lapisli heçklı fekşın"dan bıktı.
  12. BlazerdciGenc

100ü bile geçer böyle servere ;) Bende destekliyorum sizi.
  13. BlazerdciGenc

Okey gelmiş :D

Okey gelmiş :D
  14. BlazerdciGenc

Böyle server yok arkadaş. Bence %100 tutar. Fayaz bana sormuştun seni bir yerden hatırlıyorum diye. Ben DisqoTech :D
  15. BlazerdciGenc

Forumda serverin konusu yok? Basvuru yapacaktım .s

Forumda serverin konusu yok? Basvuru yapacaktım .s