Arama sonuçlarınız

1. S

| Son Hükümdar | Faction | Sınırsız Eğlence - Boss - Pet ve Daha Fazlası İçin Tıkla!

play.SonHukumdar.com ─── Sunucu Bilgileri ─── IP Adresi : mc.SonsuzOyuncu.com Sunucu versiyonu : 1.7.2 Slot : 64 RAM : 7GB Sunucu Lokasyonu: Türkiye Sunucu türü : Faction Açılış tarihi : 08/06/2015 Sunucu Açılış Nedeni? Sunucumuz herkeze mükemmel 7/24 online bir oyun sunmaktır. Sunucumuz...
  2. S

Builder alımı - mc.sonsuzoyuncu.com

Evet sizler mc.sonsuzoyuncu.comda builder olmak istermisiniz? Skypemi ekleyin! akad.erkin SonHukumdarAkad, WitherLegend, QuekTheLE, sfemnksbk3, tutkusina, HGSquire, Adragos, ByFansa, Furkan_Ozkardas, Pro_Survival, Vienicome, OrangeLemon, Life Hunter, Nornia, 19952016, jackjapool...
  3. S

SonHükümdar Yeni Lobi [FREE VERSION]

Hepinize merhaba, Ben Akad, Kendi yapmış olduğum lobi (lobby) plugin paketimi paylaşmak istedim. Bu bedava versiyondur. SonHükümdar'da şu an kullanılan değildir. Neyse çok uzatmayalım tanıtıma geçelim... Oyuna girildiğinde ekrana çıkan yazı: Tabdaki yazı:[/SIZE][/FONT] Sunucu menusu...
  4. S

Herkese çok teşekkür ediyorum.

Merhaba beni tanıyanlar tanımayanlar, İlk olarak @AliOfficial ' a destekleri ve yardımları için çok teşekkür ediyorum. O olmasaydı sonsuzoyuncu kapanacaktı. Ve sanırım şu an kendisi ile küstük :'(. Sunucuyu kapama kararı aldım. Yaz'ın açılıcaktır. (BELKI) Kısa süreliğine forumu bırakıyorum. Beni...
  5. S

MINECRAFT HESAPLARINIZ ÇALINIYORSA KONUYA GIRIN.

Merhaba Sevgili Forum Üyeleri, Son zamanlarda(burada değil) ortaya yeni bir hesap çalma yöntemi(tam çalma değil, geçici olarak kullanma ama sunuculardan ban yemenizi sağlayabilir) ortaya çıktı. Session Stealing(oturum çalma) yöntemi olarak biliniyor. Bu yöntem şöyle çalışıyor: Bildiğiniz üzere...
  6. S

>mc.SonsuzOyuncu.com> SONSUZNETWORK YENİDEN DOĞDU!

TEKNIK BILGI Ad: SONSUZOYUNCU Işlemci: Intel(R) Xeon(R) E3-1245 Ram miktarı: 32GB PING: 1 Ms Indırme hızı: 724.03 Mbps Yükleme hızı: 168.98 Hosted by: 1Sunucum (OVH SAS) Kanıt: Pluginer: akaderkin SUNUCU HAKINDA BİLGİLER TANITIM: NASIL PARA KAZANIRIM? Para kazanmanın birçok yolu...
  7. S

SonsuzOyuncu Yeniden Aktif! | 1.7-1.8 | Survival Games | Faction | SkyBlock | PvP | Creative |

#-Sunucu Bilgileri-# IP play.SonsuzOyuncu.Com Versiyon 1.8 Sitemiz www.sonsuzoyuncu.com TeamSpeak3 ts3.sonsuzoyuncu.com #-Sunucu Özelikleri-# Hile Koruması Herkes gibi bizde adaletli bir oyun istiyoruz, sunucumuzda program ve yazılımlar kesinlikle yasak olup önlenmesi içinde gereken önlemler...