Arama sonuçlarınız

1. TNMerts

İstanbul Bağcılar Barbarosta Oturuyorum

İstanbul Bağcılar Barbarosta Oturuyorum
  2. TNMerts

Minecraft Ütopya!!! Ütopya Dizisi Minecraft'a Taşınıyor!!!Web Site Mümkün Efsane Başlıyor...........

Arkadaşlar Web sitesini Ziyaret Ettinizmi Siz? Resimlerin Hespi Orda Herşeyi Ayarlıcaz Tutmaz Diye bir şey Yok Sen Daha Tam Halini Görmedin Öyle Hemen Konuşma
  3. TNMerts

Minecraft Ütopya Efsane Başlıyor İnanılmaz Yarışma Programını Minecrafta Taşıyoruz!!!!! ->>>>>>>>>>>

Merhaba Arkadaşlar Ben Mert.Arkadaşlar Televizyon'da Yarışma Programı Olan Ütopya'yı Minecraft'a Taşıyoruz. Ütopya'nın Mapını Minecraft'a Yapmaya Çalışıyoruz. Arkadaşlar Ortağımla Beraber Çalışmalara Devam Ediyoruz Web Site Yapmayıda unutmadım :) Tüm Bilgiler Web Sitesinde Ziyaret Edip Tüm...
  4. TNMerts

Minecraft Ütopya!!! Ütopya Dizisi Minecraft'a Taşınıyor!!!Web Site Mümkün Efsane Başlıyor...........

Aslında Hiç Saçma Değil Biz Biraz Değiştiricez Tabikide Skript Kodlaması Vb.
  5. TNMerts

Merhaba Arkadaşlar Ben Mert.Arkadaşlar Televizyon'da Yarışma Programı Olan Ütopya'yı Minecraft'a Taşıyoruz. Ütopya'nın Mapını Minecraft'a Yapmaya Çalışıyoruz. Arkadaşlar Ortağımla Beraber Çalışmalara Devam Ediyoruz Web Site Yapmayıda unutmadım :) Tüm Bilgiler Web Sitesinde Ziyaret Edip Tüm...
  6. TNMerts

[[Walking Dead Minecraft]] Banka+Zindanlar+Görevler+TexturePack Ve Daha Fazlası>>>>>>

Zindanın İçine Girince Kanlı Bir Yer Olucak Chestler Olucak İçinde Kılıç Felan hayatta kalma diyorum
  7. TNMerts

[[Walking Dead Minecraft]] Banka+Zindanlar+Görevler+TexturePack Ve Daha Fazlası>>>>>>

Meraba Arkadaşlar Skript Kodladım Walking Dead Oyunu İçin Hayatta Kalmak İçin Mücadele Ediceksiniz Zindanlar Vardır Ama Dikkat Edin Zombiler Sizi Sıkıştırmasın. İksirler TexturePack ile degistirilecektir.TexturePack i indirmek zorundasınız.Ama Oyun Daha Bitmedi Çok Az Kaldı YORUMLARINIZI VE...
  8. TNMerts

[JAVA] Yılanı Besle!

Skript Kodluyormusun ?
  9. TNMerts

Çok Güzel Bir Oyun Skript Kodlaması Yaptım Devamını Okuyun!!!!!!!

Arkadaşlar Daha 4 tane resim koydum ve o ilk başladıgım zamandı simdi bayagı guzel yaptım. ip vericem gelirsiniz Birde MhaWThor kardeşim ben abone kasmaya calısmıyorum zaten kodu vermem 6 saatimi aldı harcamak yalan söylemiyorum. Öyle Yorumlar atarak ne kazanıyorsunuz anlamıyorum daha 2 gün oldu...
  10. TNMerts

Çok Güzel Bir Oyun Skript Kodlaması Yaptım Devamını Okuyun!!!!!!!

Arkadaşlar Çok güzel bir skript kodlaması yaptım hemde oyun için Resimlerini Atıcam Yorumlarınızı Beklıyorum.Birazda Destek Olursanız Sevinirim Kodu Ogrenmek İcin Kanalıma Abone olmanız Yeterli Olacaktır. Beraber Skript Kodlayacağım Arkadaşta Arıyorum İstekler İçin Lütfen Skype Ekleyiniz...
  11. TNMerts

Mübarek Pack Kurulum Rehberi

Bizim Önceden ismimiz MubarekGamerdi ! paket yapıyoruz hala
  12. TNMerts

skript istek

Al Kardeşim Ben Yaptım Buda Benden Hediye olsun Başkalarına Ben Yaptım Deme Banlattırırım. Başka Skript Kodları Görmek İstiyorsanız Youtube Kanalımı Takip ve Abone olun. https://www.youtube.com/channel/UC0YS-Z5NzQL79vtvbmL6qwg command /menu [<text>]: trigger: arg 1 is not set...
  13. TNMerts

Mübarek Pack Kurulum Rehberi

Bizim Eski İsmi Çalmışsın
  14. TNMerts

[SK] Basit Bir İstek

Skript olsaydı yardım edebilirdim ama .sk dan anlamıyorum .
  15. TNMerts

Minecraft Skript Plugin Tutorial #1 Abone olursanız Sevinirim

Kardeşim sevmediysen sevme her konuma yorum atma
  16. TNMerts

Minecraft Skript Plugin Tutorial #1 Abone olursanız Sevinirim

Arkadaşlar Daha Şimdilik 1.bölüm 2.bölümde geliştirilmiş halini yapıcam Mesela:Rütbe ye tıklayınca rütbenizi görebiliceksiniz [DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUM:::] ABONE OLURSANIZ SEVİNİRİM.. Kanalım: https://www.youtube.com/channel/UC0YS-Z5NzQL79vtvbmL6qwg Skype: Suat.aktas28 Video: DESTEKLERİNİZİ...
  17. TNMerts

#- | Minecraft TR / Youtube / Animasyon

Bence Öyle Rap Söyleyen Adam Felan olmasın :D normal adam sesleri yeter :D
  18. TNMerts

Beraber Video Çekiceğim Biri Lazım !!!!!!!!!!!

Yok Başka Birileride Lazım En Yakın Arkadaşımda var 1 kişi daha lazım
  19. TNMerts

Beraber Video Çekiceğim Biri Lazım !!!!!!!!!!!

Merhaba Arkadaşlar yanımda benim ile beraber video çekicek biri lazım oyun videoları çekiyorum minecraft videoları çekmeyi sevmem ama belki çekebiliriz.Multiplayerli oyunlarda çekebiliriz #TheForest gibi yada Online oyunlar #LOL gibi oyunlar ama dürüst birisi lazım öyle küfür eden diil. Skype...
  20. TNMerts

MERT OYUNDA kanalıma abone olursanız sevinirim.TheForest oyunu çektim desteklerinizi bekliyorum :)

Evet Mikrofonun Ucu Kopuk :Dhttps://www.youtube.com/channel/UC0YS-Z5NzQL79vtvbmL6qwg[DOUBLEPOST=1440771249]
  21. TNMerts

MERT OYUNDA kanalıma abone olursanız sevinirim.TheForest oyunu çektim desteklerinizi bekliyorum :)

Arkadaşlar Öncedende video çekiyodum ama bilinki bayağı videolar çekmiştim ama bilgisayara format atmak zorunda kalmıştık hepsi silinmişti kanalıma abone olursanız çok sevinirim ve daha çok videolar yeni çıkan oyunları çekicem TheForest oyununu çektim ve serisini yapıyorum daha çok videolar...