Arama sonuçlarınız

1. Architect_

Yetkili Sohpeti

Saygı için çoğul kullandı orda :) Mesela öğretmene "siz" diye hitap ediyoruz ama öğretmen de tek kişi :)
  2. Architect_

Minecraft: PvP Taktikleri

Yarın craftolia sahalarına dönebilirsem neden olmasın B) ?
  3. Architect_

Hayır.

Hayır.
  4. Architect_

Mavi Cehennem 100 Abone!

Arkadaşlar bu arkadaşı neden bu kadar hor görüyorsunuz ki ? Arkadaş sevincini forumda paylaşmak istemiş velhasıl-ı kelam forum zaten bunun içindir. Her insan saygıyı hak eder :)
  5. Architect_

Bi dostum hakkinda

Ben bu işlere 16 yaşımda başladım. Senaryo gereği adam kafama çanta gibi bir şeyle vurması gerekti ve vurdu. O gün bu gün üstünden 1 sene geçti ve bastırınca alnım hala acıyor. Bunun sebebi kemiklerin yeteri kadar gelişmemesiydi. Merak etme. Hayat daha yeni başladı :) buna yoğunlaşacak çok...
  6. Architect_

Bi dostum hakkinda

Vaay @B35T14 dövüşmeyi bilir miydi B) bu işlere yoğunlaşsa genç yetenek olur aslında B)
  7. Architect_

Bi dostum hakkinda

Dövermiş gibi yapıp dövmem bende ^^ WWE gibi amerikan güreşinin gerçek olmadığını deneyerek görmüş olursun bu sayede.
  8. Architect_

İrlandalı Turist Boksör (Deneme) Acemi Düzey

Boksör değil fakat sağ hook'u güzel çaktı.
  9. Architect_

Bi dostum hakkinda

Neden olmasın B)
  10. Architect_

Bi dostum hakkinda

Bak sen Ankara Beypazarı gel. Sonra sor oranın halkına : "Burada Rayandu diye biri varmış ?" de sana yolu gösterirler. Sonra birlikte onları ararız ^^
  11. Architect_

Bi dostum hakkinda

Bak ben profesyonel dövüşle uğraşıyorum. Sen dikkatlerini çek ben İrlandalı turist moduna bağlarım zaten. Hehe. Sonra mutlu son ^.^
  12. Architect_

Bi dostum hakkinda

Dostum satanist kişilerden bahsediyoruz. Bunlar şeytana tapan, canlılara acı çektirmekten zevk alan yaratıklar. Bulaşırsan kurtulmanın zor olacağı çok aşikar. Belki kızı bu durumdan kurtarıp onun kahramanı olma planların varsa bilemicem. Hehe
  13. Architect_

Bi dostum hakkinda

Eski zamanlarda gerçekten psikopatın tekiydi. Birden değişti sonra... Kendisinin hala satanist olduğunu düşünüyorum. Sadist ruhlu biri. Yakınlarıda öyle galiba. Bulaşmamanı öneririm onlara.
  14. Architect_

Bi dostum hakkinda

Ben feyk olduğunu düşünmüyorum. Yoksa bir insan bu kadar iyi rol yapamaz. İyi birisi kendisİ. Sohbeti ne kadar ilginç olsa da iyi.
  15. Architect_

Bi dostum hakkinda

Öyledir büyük ihtimal. Çünkü sabah akşam online birisiydi kendisi.
  16. Architect_

Bi dostum hakkinda

Öldürdüm. Harbi nerde bilmiyorum. En son bi olay çözmüştük, şu sıralar yok.
  17. Architect_

şu kodu düzeltebilirmisiniz ?

Pek bilgim yok fakat if satırının altında trigger olması gerekmez mi ?
  18. Architect_

Rainbow trolololololololloloololollol

Ulan gece gece kulakla açtım dinliyorum valla :( kliplerdeki hareketlerden korktum zaten etrafım karanlık :(
  19. Architect_

İnternet

Torrent indirmesinde yapabilirsin.
  20. Architect_

Son yaşayanlar

Ya içimden bırakmak gelmiyor burayı. Burayı düzeltmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım. Burada gerçekten çok fazla anım geçti. Hatta senle bile tartışmıştım gereksiz sebeplerden dolayı. Onlardan dolayı tekrardan özür diliyorum. Egoyu fazla kaçırmışım. Zaten egoyu bırakınca çok gereksiz...
  21. Architect_

Son yaşayanlar

Hani çocuklarımızda görecekti forumu :( Hatta oğlum olduğunda buraya Junior Rayandu adında hesap açıcaktım :(
  22. Architect_

Son yaşayanlar

Yaşamakla ölmek arasındayım. Gidip geliyorum.
  23. Architect_

MineTurk Soru Cevap (Twerkli) Canlı Yayın

Kardeş sen bunları omegle de falan yap daha mantıklı bence B)
  24. Architect_

Geçmiş Olsun Clapy

İnşallah önemli bir şey değildir. Ne forum ne başka bir şey... En başta sağlık. Geçmiş olsun. Gerçekten çok üzüldüm.
  25. Architect_

Minecraftturk'ten ayrılıp başka foruma gidenler pişman olacak mı?

Tam olarak kestiremiyorum ne olacağını 2 forum arasında gidip geliyorum. Bu forum, ne bilim 2 buçuk sene burada emek harcadım. PVP mertebesinde en iyi olmaya çalıştım. Adaleti sağlamaya çalıştım ve başarılı olduğumu düşünüyorum. Ve bu 2 buçuk senemi geçirdiğim bu forumu bir anda çekip gitmek...