Arama sonuçlarınız

1. S

[Yardım]Skinim Gözükmüyor

Banada Oluyor Cracked Serverlarda Skinin Gözükmuyor Ama Premium Serverda Gözüküyor
  2. S

Videoda 12 FPS Sabit (Fixed)

Azını Ben Shader İle 150 Fps Alıom Videosuz Video Girince 30 Lara Dusuyo Birde Shader Var Yahu Zaten Optifine Kuramadım Shaderla Beraber İnsanlar Paylaşıo Baktım Sadece Shader Optifine da Yok
  3. S

<|-OyunVadisiTR-|> Ekibini Arıyor !

Adınız : Erdem Mahir SoyAdınız : Selvi Yaşınız : 14 Mimarlık İle Aranız : %98 Yenilikcimisiniz : Kesinlikle Neden BIZ : Tek Başıma Oynamaktan Canım Sıkıldı Skype Adresiniz : SelimSelvii [İki "İ" İle] Oyuncularla Aranız : Hackersa Durum Kızışabilir Oyun İsminiz : Sabotaurus MineCraft İle Kaç...
  4. S

>>Minecraft Survival Games Spawn<<>>1.7.2+<<

Maalesef Flat Worldde Yapmıssın Bu Yuzden Survival Oynanmaz Burda
  5. S

Acil Modpack Yardım Lütfen

En Kısa Zamanda İndirip Bakicam Sorun Neydeymis Bu Arada Arkadasın Yanılmıs Eğer Öle Olsaydi [Mod Packa Bakicam Ona Göre Değişebilir] Minecraft'ta Flat Worldde Oyun Crash Atardı :D
  6. S

Merhaba Arkadaslar !

Kendin Yap Be Kardesim Sen Kazan Parayı Biz Katlanalım
  7. S

Asit Adası

Plugine Göre Değişir Bana Plugini Atarsan Bende Sana Atarım Sürümü De Verde Ona Göre Kurcam
  8. S

Arkadaşlar Bana Yardım Edin Karar veremedim

Crash Report u Atın Da Bakalım Ben Crashlerden Az Olsada Anlarım
  9. S

Minecraft Shader Mod Sorunu !!!

Baska Modlar Aciyormu
  10. S

Acil Modpack Yardım Lütfen

Crash Reporta Baktım Daha Kötülerini Görmüştüm Mod Packteki Bir Entity (Hareket Edebilen Bir Nesne[Örnek:Kedi]) Crash Reporta Sebep Oluyor Mod Pack Neyse Ona Göre Değişir Söylüyüm İcindeki Modları İncelemem Lazım Ben Tam Anlayabilmek İcin (Hareket Edebilen Nesneyi Sadece Hayvan Veya Mob Die...