Arama sonuçlarınız

1. PnowsMC

Minecraft Launcher Çalışmayı Durdurdu Hatası

Minecraft Launcher Çalışmayı Durdurdu hatası alıyorum yaklaşık 1 haftadır alıyorum bi çözüm bulamadım DEP deniyorum olmuyor.Çözümünü bilen biri varsa yardım ederse çok sevinirim. Help+ Güncel
  2. PnowsMC

Tekrardan Merhaba

Merhaba arkadaşlar uzun süredir foruma girmiyodum şöyle bir bakiyim dedim.Neler olmuş diye yeni serverlar filan açıldımı diye neyse herkese iyi forumlar.
  3. PnowsMC

Anti Hack Plugin İstek

Arkadaşlar ben en iyi anti hack plugin i arıyorum ararken bunu buldum paralı olduğu için danışmak istedim boşuna para vermiyim ? https://www.spigotmc.org/resources/aac-advanced-anti-cheat-hack-kill-aura-blocker.6442/ şimdiden teşekkürler.
  4. PnowsMC

Bed Wars Lobby Tanıtım.

Merhaba arkadaşlar bugün kendi yaptığım Bed Wars Lobby mi tanıtacağım. 1. Resim 2.Resim 3.Resim 4.Resim 5.Resim 6.Resim *Yeni Hali 1 *Yeni Hali 2 Çok abartılı ve zor bir yapı değil fakat güzel oldu diye düşünüyorum sizinde fikirlerinizi almak isterim.
  5. PnowsMC

İstemsizce Yaptığım Canavar

Bizimkiler video çekerken istemsizce yaptığım canavar :D
  6. PnowsMC

Rush Takımı

Beyler rush oyniyacak takım kuruyorum 3 kişilik gelmek isteyen mesaj atsın.
  7. PnowsMC

Forum Takımı

Beyler kendime takım kuruyorum forumdan gelmek isteyenler gelsin arkadaşım pek yok forumda yeniyim o yüzden takımıma katılırsanız sevinirim :D
  8. PnowsMC

Survival Server Oynayacak

Survival server oynayacak adam aranır ben bi serverda oynuyorum ev filan var gelecek varsa yazsın.
  9. PnowsMC

Bilgisayar Zor Açılıyor Yardım

Merhaba arkadaşlar bilgisayarım 7 yıllık filan kasma filan yok eski ama iyi yani tüplü filan değil :D Şu sıralar bir şey oldu bilgisayar ı gece kapatıyorum sabah açarken düğmesine basıyorum açılır gibi oluyor hemen kapanıyor bazen biraz daha çok açılıyor sonra tekrar kapanıyor yaklaşık yarım saat...
  10. PnowsMC

Steam'de Nasıl Bedava Oyun Alınır

Merhaba arkadaşlar bugün size steam'de nasıl bedava oyun alınır onu söyliyeceğim. Attığım linke girin ve aşağı doğru inin ve üstünde "steam GIVEAWAY" yazan oyunun yanındaki boş kutucuğa kullandığınız bir e-postayı yazın redeem butonuna tıklayın. Sonra e-postanıza gelen linke tıklayın ve...
  11. PnowsMC

En Çok Sevdiğiniz Film,Dizi,Çizgi Dizi Ve Anime

Başlıkta belirttiğim gibi en çok sevdiğiniz film,dizi,çizgi dizi veya anime hangisi ? Benim en çok sevdiğim anime : Beelzebub Film : Harry Potter serisi Dizi : Doctor Who Çizgi dizi : Scooby Doo
  12. PnowsMC

İlk Skript'im

Merhaba arkadaşlar çok saçma ve dandik olduğunu biliyorum ama yinede paylaşmak istedim işte benim ilk skriptim oyuna giriş ve çıkış mesajı: On Join: message "&l &5 %player%: Geldi beyler saklanın! " On Quit: message "&5 &l %player%: Oh sonunda çıktı kurtulduk." İyi veya kötü...
  13. PnowsMC

Skript istek

Arkadaşlar bana skript lazım şimdi 5 dakikada bir chatten adamlar otomatik yazı yazsın ama /me filan değil onların yerine otomatik olarak yazıcak lütfen yardım edin.
  14. PnowsMC

Skript yardım

Server ım için yazacağım minigame skript inde yardım istiyorum lütfen bana ulaşın. Skype:PnowsMC
  15. PnowsMC

Kuracağım Server İçin Plugin

Öncelikle herkes e merhabalar bu benim yeni hesabım.Başka kullandığım hesabım yok.Uzatmadan konuya geçelim ben kendim uydurduğum bir mini game plugin paketi topliycam oyun şöyle: Kırmızı ve mavi takım olucak 2 takımında kendine özel kalesi olucak.Kalede kralın odası olucak kralın odasına...