Arama sonuçlarınız

1. G

En Saçma Kanunlar

Not:Bu bir Minecraft videosu değildir. Merhaba arkadaşlar, ben Kadir Tuna. Bir süredir bir bilgi kanalı açmayı düşünüyordum. Sonunda düşünmeyi bırakıp açmaya karar verdim ve sonuç! Videoyu beğendiyseniz "Like" tuşuna basmayı ve abona olmayı unutmayın. Ayrıca yorumlarda düşüncelerinizi...
  2. G

İLK VİDEO! | MINECRAFT AÇLIK OYUNLARI

Merhaba arkadaşlar, ben Kadir. Bugün sizinle kanalımızın ilk videosunda beraberim. Eğer hoşunuza gittiyse abone olup beğen tuşuna basın :) Süre: 3.55 Müzik: Big Rock Kullandığım Doku Paketi: Solr's InFinite x16 Video:
  3. G

ANKET - Soru içeride

Arkadaşlar geçende arkadaşlarla konuşurken bir şey farkettik. öyle bir soru bulduk ki çoğu kişi ilk anda cevabı bulamadı. eğer buraya kadar okuduysanız o soru birkaç satır aşağıda. eğer cevabı 10 saniye içinde bulamazsanız bulamadım şıkkını işaretleyin, bol şans. Dün akşam yemeğinde ne...
  4. G

Liseli Olmak

Merhaba arkadaşlar, 1 aylık acemi olarak liseliyim, liseyi bitirmiş olanlardan nasihat bekliyorum :D belli mi olur belki ortaya işe yarar şeyler atılır, eski anılar canlanır. Neyse meydan sizin.
  5. G

PATTES KÖFTESİ - İNTRO (Lütfen izleyip düşüncelerinizi beyan edin)

Merhaba arkadaşlar. Ben kanalım için ufak bir intro yaptım. bunu yaparken camtasia 7 kullandım. lütfen intro hakkında düşüncelerinizi yazın çünkü bunlar benim için çok önemli.
  6. G

MİNECRAFT HungerGames bölüm 4 - 10 kişi kesme keyf :)

Evvet arkadaşlar, bu videoyu özellikle sizinle paylaşmak istedim. 10 kişi kesmişim nede olsa :)
  7. G

Yeni MineZ Ağacı!!! 15 Ağustos Güncellemesi

15 Ağustos güncellemesiyle MineZ' ye yeni yerler geldi. Bunlardan biriside Agni İgnis'in yakınında yeni çıkan"Kuru Ağaç" (ismi ben uydurdum :p) buyrun video