Arama sonuçlarınız

1. viCuaqp

CraftRion ! Kaliteli Server

Death Bot un 3.1 version ununu kullanarak sunucu çökertmek bir şey değidlir. Asıl profesyonellik death botu engellemektir. MRJ ye tam Destek!
  2. viCuaqp

[SK] SifreliOp

keşke şifre oyundan ayarlansaydı daha güzel olurdu
  3. viCuaqp

Sunucuma Acık Arttırma Ve Rütbe Sistemi

Açık arttırma fluauction iyiydir fakat slead auction bugu var onu kapanman gerekir. Rütbe sisteminide nasıl istediğine bağlı yani adam öldürerekmi rütbe atliyacak prison tarzı para ilemi yoksa oyunda durma süresi şeklindemi istiyorsun ona göre yapılır.
  4. viCuaqp

1.8.8 Profesyonel Builder Aranıyor!

yemeğe gitmiştim hemen geliyorum ts açılıyor
  5. viCuaqp

mesjınızı yeni gördüm geliyorum
  6. viCuaqp

1 yaştan bir sıkıntı çıkmaz skype ekle görüşelim sunucu premium değil / erdem21tr
  7. viCuaqp

Herkeze Merhaba Arkadaşlar. @mciltrot34 ile beraber bir sunucu açacağız. Bize 2 Adet Builder Lazım. Şartlarımız: > +15 Yaş > Buildin güzel ve özgün olması > Worldedit - World Guard - Voxel Sniper komutlarına hakim olması gerekmektedir (Voxel Sniper Şart değil) > Günde en az 3 saat online...
  8. viCuaqp

Herkeze Merhaba Arkadaşlar. @mciltrot34 ile beraber bir sunucu açacağız. Bize 2 Adet Builder Lazım. Şartlarımız: > +15 Yaş > Buildin güzel ve özgün olması > World edit - World Guard - Voxel Sniper komutlarına hakim olması gerekmektedir (Voxel Sniper Şart değil) > en az 3 saat online olmalı...
  9. viCuaqp

[Skript] Rütbe Skripti #Ayarlanılabilir V0.1

tek bir kod var neyini karıştırdın anlamadım :)
  10. viCuaqp

[Skript] Rütbe Skripti #Ayarlanılabilir V0.1

şu an yapıyorum. bitince forumda paylaşacağım
  11. viCuaqp

[Yardım] Rütbe Skripti

https://forum.gamer.com.tr/konu/skript-ruetbe-skripti-ayarlanilabilir-v0-1.290807/#post-1645447
  12. viCuaqp

[Yardım] Rütbe Skripti

manuadd şeklindemi istersin yoksa grup olarakmı?
  13. viCuaqp

[Skript] Yarisma #Kimin Klavyesi Hızlı?

Ne diyim herkezi kendin gibi bilme...
  14. viCuaqp

Teşekkür ederim :) özelliklede puan için. Kardesim ben skript yazmaya 3 hafta önce basladim. Biraz alttan alsan olmazmı?
  15. viCuaqp

Kardes evet sunucular için. Kullanmak için önce skript pluginini indirmen lazim. Sonra nu skriptlerin kodlarını .sk uzantılı bi dosyaya kaydet sonra pluginin oluşturduğu skript klasöründeki scripts klasörünün içine at sonra konsola sk reload all yaz bu kdr
  16. viCuaqp

Hepsi sırayla kardeşim. Teşekkür ederim :)
  17. viCuaqp

Herkeze merhaba arkadaşlar. Bu gün sizlere yarisma skriptimi tanıtacağım. Öncelikle yardımları için @mciltrot34 e teşekkürler. Hemen size skriptimi anlatiyim. Skript loadlandıktan sonra her 15 dakikada bir sizin ayarladığınız kelimeyi ödüllü kelime olarak seçer. Oyuncularada derki ödüllü...
  18. viCuaqp

[Skript] Gelişmiş Event - Tamamen Türkçe - Made By Mciltrot34

Her zaman güzel yapiyorsun kemal abi :)
  19. viCuaqp

istek

skype ekle erdem21tr yardım ederim
  20. viCuaqp

istek

Nitrado kullanıcaksan tavsiye etmem. Şikayet olduğunda sunucu paneline el koyuluyor...
  21. viCuaqp

[Skript] LuckyBlock #Ayarlanabilir.

hmm tm
  22. viCuaqp

[Skript] LuckyBlock #Ayarlanabilir.

artık konularda skript paylaşmicam demiştin şaşırdım
  23. viCuaqp

[İstek]Oyuncular Ölünce Diamond

on death: victim is player attacker is player give 1 diamond to attacker send "<green> %victim% <blue> adli kisiyi oldurdugun icin sana 1 diamond verildi!" to attacker Accelerator ın yazdığında victim is player yok yani zombi öldürdüğündede dia vericek bunda ölen kişi oyuncu olmak...
  24. viCuaqp

[Repair] SK İlk Skript.!

Birilerinden skript isteyip ardından editleyerek paylasman hos olmamis... edit: https://forum.gamer.com.tr/konu/sk-yardim.289488/ @NeonSpade