Arama sonuçlarınız

1. I

| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Yakında +200 de olacak sen merak etme canım Youtuber yokmu sanıyorsun sen? bir büyük youtubere reklam verdirse 200 kişi çekemeyecekmi sanıyorsun sen yanılıyorsun :D
  2. I

| Play.JeagerTurk.com | Rütbe | Bosslar | Efsun | Ve Daha Fazlası İçin Konuya Gir !

Sunucuya girdim kurucu AtakanULKN vardı oyuncularla güzel ilgileniyor. Benimde adım atakan. Böyle güzel bir sunucuda yetkili olmak isterim açıkçası yetkili alımınız varmı ?
  3. I

SK !

Unutkanım :(
  4. I

SK !

Evet Öyleydim Ama Unuttum Gerçekten Ne Zamandır Yapmıyorum hiç bişe
  5. I

SK !

Adam Öldürünce 1 tane diamond gelcek o diamondun adı Kredi Olcak Yapabilirmisiniz ?
  6. I

SK İSTEK !

MERHABA ARKADAŞLAR /Kılıç Yazınca Envanterimizdeki 30 Elmasımız Gidicek 1 Tane Elmas Kılıç Vericek ama Elmasımız Olmayınca Vermicek Bize Hiç Bişe ACİL Yardım Edermisiniz ?
  7. I

SK İSTEK !

MERHABA ARKADAŞLAR /Kılıç Yazınca Envanterimizdeki 30 Elmasımız Gidicek 1 Tane Elmas Kılıç Vericek ama Elmasımız Olmayınca Vermicek Bize Hiç Bişe ACİL Yardım Edermisiniz ?
  8. I

[Skript+Java] (ProjecTmooN) Skript ile Tüm klavyeyi ele geçirin! (BAKIMDA)

Harika Bitince Kesinlikle Kullanıcağıma İnanabilirsin Dostum :)
  9. I

[YARDIM]Konuşma Botu - Robot Skripti

böyle yapabilirsin mesela ; on chat: message contains "birdost hg" or "birdost hoş geldin": wait 1 second broadcast "&a[&6Bot&a] &7BirDost&f: &a Hoşbulduk" mesela sen değiştirebilirsin.
  10. I

TigeRGame Sunucu Yetkili Alımları

Yalnız Ben Skripterim Skriptere Göre De Bir Form Yapsan Olmazmı :/
  11. I

[YARDIM]Konuşma Botu - Robot Skripti

Bende Anlamadım Sorunu Tam Olarak ne İstiyosun Sen ?
  12. I

MMORPG sunucuma ciddi yardımcılar aranıyor!

Tabikide Skype Verebilirmisin
  13. I

MMORPG sunucuma ciddi yardımcılar aranıyor!

Yaşım 15 Ama Olgunum :) skripterim
  14. I

> мαхcяαғт | чεтκıʟı αʟıмı

SelamunAleyküm, Ben Skripterim Biliyorsun Zaten Skript Bölümünden Skype : atakanulukan.mrj Ekle Konuşalım.
  15. I

HanelerMC Rezilliği.

Ben Aynısını Arkadaşınızada Atmıştım
  16. I

HanelerMC Rezilliği.

Kovulduğumu Söylemedim Nerden Çıkarıyorsun ?
  17. I

HanelerMC Rezilliği.

Merhaba Arkadaşlar Daha Demin Bir Olay Oldu HanelerMC nin Kurucusuyla Çağrıya gittim bu arada skripterim bütün yazdığım skriptlerimi verdim onlara onlar ise Böyle İnsanlara Güven Olmaz Arkadaşlar Keşke Güvenmeseymişim Paylaşmadığım Skriptleri Verdim Onlara Onlarda Bunu Yaptılar #HIRSIZLAR!
  18. I

[İSTEK]

yalnız adam öyle bir şey istememiş oyunculardan birisi EwouLee yazdığı zaman &4&lEwouLee böyle yazıcak chatte
  19. I

[İSTEK]

on chat: replace all "EwouLee" with "&4&lEwouLee" in the message
  20. I

[SK] Fikir İstiyorum hemde İstekleriniz ?

Biraz Açarmısın Fazla Anlayamadım
  21. I

[SK] Fikir İstiyorum hemde İstekleriniz ?

Merhaba arkadaşlar, Bu konuda skript fikirleri Ve skript isteklerinizi yazıcakısınız Dalga geçmeyin lütfen.
  22. I

[SK İSTEK]Sunucudaki Çakmakla Yakılan Ateşleri Komutla Temizleme

buyur , @ReMaKeR den alıntıdır. command /ateslerisil: permission : skript.ateslerisil permission message: &4Yetkiniz Yok! trigger: broadcast "&4Tum Atesler Silindi" loop blocks in radius 100 of player's location: loop-block is fire: set...
  23. I

[SK] Event Skripti

Malesef, adam düzgün skript yazsın bizde bir şey demeyelim.