Arama sonuçlarınız

1. X

Kanada veya Avustralya'ya Göç Etmek

Merhaba arkadaşlar ben Ufuk; Yaklaşık olarak 1 aydır düşündüğüm göç etme mevzusunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Şu an lise son öğrencisiyim ve bu iki ülkeden birine gitmek gibi bir düşüncem var. Biliyorsunuz dolar iyice yükseldi ekonomik olarak pek iyiye gitmiyoruz, iyiye gitmeyince de...
  2. X

Yaşam koşulları ve refah seviyesi yüksek bir ülke

Arkadaşlar seneye üniversite var malum, forumda bu konu hakkında konu açmıştım, yine açma gereği duyuyorum çünkü aklıma takılan birkaç soru var. 2 Ülke tercihimdedir; (Başka ülke önermeyin, çalışma vizesi sıkını) - Avustralya - Yeni Zelanda İlk önce gittiğim ülkede 1 sene dil eğitimine...
  3. X

Programlama hakkında sorular

Soru 1: An itibariyle en popüler ileriye dönük platform hangisi? A-) Android Oyun(Java) B-) Web C-) Masaüstü Soru 2: En çok para kazandıran ve asla ölmeyecek programlama dili? A-) PHP, ASP.NET B-) JavaScript C-) HTML5, CSS3 ve JQuery D-) C, C++ E-) Python F-) Ruby
  4. X

İşsizlik çalışması

Bugün yapacak bir şey bulamadım bir Vodafone 4.5G resmi tasarladım :) Nasıl olmuş beğendiniz mi ?
  5. X

Üniversite ve Dil eğitimi için en uygun ülke

Üniversite yaklaşıyor, Yurtdışında okumak istiyorum hemde dil öğrenirim. Amerika ve Avustralya arasında kaldım. İngiltere veya Kanada olmaz nedeni, Kanada'da çalışma izni yok, İngiltere'de çalışsan geçinmek çok zor. Ailemin geliri ortanın biraz altında, Onları hiç zora sokmak istemiyorum...
  6. X

Web Programlama

Arkadaşlar Web Programlamanın dünyadaki durumu nedir? Profesyonel bir şekilde MySQL, Laravel, PHP, JQuery bilen birinin maaşı ne kadar olur?
  7. X

ModKur Programına Tavsiyeleriniz

Merhaba dostlar uzun zamandır üzerinde çalışmış olduğum ModKur adlı programının sonlarına doğru yaklaşıyorum, Daha fazla mod eklemek istiyorum, minecraft dünyasında sayılmayacak kadar çok mod var. Aşağı kısma mod isimleri yazarsanız çok iyi olur :)
  8. X

Üniversitede araba sahibi olmak

Merhaba arkadaşlar adım UFUK; şu an 17 yaşındayım lise 3'e gidiyorum nasipse seneye lise bitecek, üniversiteye başlayınca araba almayı düşünüyorum. Sizce almalımıyım? Kafam biraz karışık, bazılar benzin yetiştiremezsin diyor zaten okula giderken hep kullanmayacağım çok geç kaldığım zamanlarda vs...
  9. X

Minecraft - ModKur V1.0

Arkadaşlar 2 gündür üzerinde çalıştığım program. Şuanlık sadece TooManyItems modu kurulabiliyor defalarca test ettim. Sizce Paylaşmalımıyım? Tepkiler Nasıl Olur ?
  10. X

Han Sarhoş Hancı Sarhoş

Memleket özlemiyle yanip tutuşan herkese selam olsun :)
  11. X

axi adamlar

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12. X

Minecraft Camiasının Sonu

Arkadaşlar Artık Önüne Gelen VDS alıp server satmaya başladı bunun örneğini aşağıdaki videoda görebilirsiniz :) Gerçekten videoyu izlerken istemsizce gülme hissi geliyor :) Minecraft dünyasının sonunu bunlar getiriyor.
  13. X

////////////////////////////// silinebilir

////////////////////////////// silinebilir
  14. X

Server Firmaları

Merhaba dostlar; Son zamanda Panelli server satışı yapan ve slot sınırı koyan firmalar ciddi derecede artmaya başlıyor. Sizce Panelsiz VDS ve sadece ram'e para vermek mi? (CentOS) yoksa panelli sunucu alıp slot ve ram kısıtlamalı server mi?
  15. X

Özel Sunucu Kasası Üretimi (Rack Tip)

Merhaba Arkadaşlar, Bir firmada gördüm Kendi sunucularını toplamış ve sunucularının üzerinde firma adı yazıyor. Böyle kasaları nasıl üretiliyor hangi firma üretiyor? Örnek Resim;
  16. X

Vodafone 4.5G Hız Testi

Yorumları Alalım :) Telefon : General Mobile 4G
  17. X

Vodafone LTE-Advanced (4.5G)

Vodafone daha çok çekim noktasına yatırım yaptığını açıkladı. 4.5G desteği pek çok noktada olacak ve Vodafone, en fazla 4.5G çekim noktasını sunan operatör olacağını vaat ediyor. Vodafone, ilk 2 ay kota aşımı olmadan ve ek ücret ödemeden 4.5G deneme imkanı sunacak. 1 Nisan'dan itibaren 4bucakG...
  18. X

Telefon Önerisi

Merhaba dostlar, Elimde General Mobile 4G androidone var. Değiştirmek istiyorum Aklımda iPhone 5S var size iyimidir alayımmı :) Androidden bıktığım için İOS platformuna yönelmek istiyorum :) ve Ayrıca Telefonum Android 6.0.1 Marshmallow İle çalışıyor.
  19. X

Yeni Sunucum Elime Ulaştı

Merhaba dostlar Fransadan sipariş ettiğim Dell PowerEdge R210 II Elime Ulaştı Şuanlık Sorun yok gibi, sunucu gelir gelmez esxi6 kurdum. ve şu an Debian 8.3 Çalıştırıyorum. Alırım bi hayırlı olsun :) Sunucumun Özellikleri PowerEdge R210 II Chassis, 2x3.5" Cabled HDDs, LED Diagnostics 32GB Memory...
  20. X

Geri Geldim

Dostlar nasılsınız belki tanıyanlar yoktur ama tanıyan da vardır :) Bayadır yoktum minecraft dünyasında YGS falan çalıştım, keyifler yerindemi, minecraft server dünyası geliştimi ne oldu anlatın biraz :)
  21. X

Samsung ve S Serisi

Arkadaşlar sizce Samsung'un 'S' serisine verdiği önem nedir?
  22. X

2016'ya Özel SkyBlock Server

Amortiden 150 Lira Tuttu. Uzun süredir minecraft server açmıyorum en son açtığım survival ağustos 2015 (https://forum.gamer.com.tr/konu/bluelifetr-1-8-1-1-8-7-survival-kalite-kilavuz-istemez-goerevler-trambolin-arabalar-o-o.287402/) Spigot 1.8.x Olarak açacağım sunucu hakkında neler...
  23. X

INTEL Gaming Bilgisayar Topladım (Alıyorum Son Söz Sizde)

Arkadaşlar Sistemim Kötü Bunun için Bir Kasa Alacağım. Bütçem 2900 TL Bütçeme Göre iyi bir Oyun ve İşlem bilgisayarı Toplamaya Çalıştım. Sizce Nasıl Olmuş? İyimidir gta 5 Gibi oyunları High 60 FPS Oynatırmı ? Minecraft Shader modda Kasma Yaparmı?
  24. X

Bütçesi Olanlar & Oyun Bilgisayarı Alacaklar

##########
  25. X

[CSS3 + HTML] Turkiye Minecraft Template Ilk izlenimler

Günlerdir Üzerine Çalıştığım [ Türkiye Template ] Niyahet sonlarına yaklaşıyorum. biliyorum biraz basit gibi ama bilinki o kadar işlevli ve geliştirmeye devam ediyorum. şu an sizden fikir almak için bu konuyu açıyorum. siteye kayıt ve duyurlar panosu falan ekleyeceğim. tasarım falan nasıl olmuş...