Arama sonuçlarınız

1. TheDeadWin

ForeverCraft.nitrado.net •Boss• •Turnuvalar• •Editsiz• •Adminler İlgili• •0 Lag• •Factions-Pvp•

Olması da iyi olmaz zaten ama kurucuların kuruculuk bilgisi yok serverde buldugum bug sayısı 9 oldu 1 tanesi çok kötü bi bug farkında değil BİLGİSİZLERİN :) bugu kullanıp herkeze dağıtıcam :) ;)
  2. TheDeadWin

Phoenixtr REZİLLİGİ OYNAMAYIN OYNATTIRMAYIN

Hala reklam mı yapıyorlar ??
  3. TheDeadWin

ForeverCraft.nitrado.net •Boss• •Turnuvalar• •Editsiz• •Adminler İlgili• •0 Lag• •Factions-Pvp•

Konu düzeni berbat sunucu kalite 0 başka serverlere gidip reklam atıp emek çalma % 100 YAZIK Size Acıyın!
  4. TheDeadWin

[PayPal] E-Cüzdan'daki Para

Pek anlamadım ne dediğinizden :( buda benden kaynaklanıyor :) yani paypala kredi kartı vs şey eklemeden minecraft alınabiliyor mu :) GT-I8200Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. TheDeadWin

[PayPal] E-Cüzdan'daki Para

Merhabalar Sorularım Olucak; 1- Ben paypaldaki e cüzdan daki parayi bir kredi kartina aktarabilirmiyim ? 2-Birde bu e cüzdan daki parayı ininal karta aktarabilme, yükleyebilme varmı ? Minecraft premium alicaktim fakat e cüzdan daki parayla satın alınmıyor kredi kartı vs şeyler istiyor...
  6. TheDeadWin

[ReaLDaWN.Nitrado.Net] (1.8+) {Dungeon War Challenge} /Kaliteli Server Arayanlara\

Önce haddini bileceksin! Mineturkun kurucusu bu rütbe maplarini ve plugin paketini paylaştı kullananda kullanır sana sorcak değil !
  7. TheDeadWin

[ReaLDaWN.Nitrado.Net] (1.8+) {Dungeon War Challenge} /Kaliteli Server Arayanlara\

Sen yanlış gelmişsin galiba! Mineturk ün kurucusu rütbe hammadde mapını paylaştı sen hala neyin derdindesin ?
  8. TheDeadWin

[İSTEK]Bir El Atsanız ?

Emim ol TÜRK olmayı senden daha iyi bilirim orda adam açın sunucuyu Türkler olarak gururlanalım dediği hoşuma gitti sadece bunada karışamassın. Sana bir şey diyen yok zaten keyfine bakabilirsin. KG
  9. TheDeadWin

[İSTEK]Bir El Atsanız ?

Güldürdün :) :D
  10. TheDeadWin

Böyle Rezalet Görülmedi ! ***************************

Kuruculukla ne alakası var açan yine açar zaten...
  11. TheDeadWin

Böyle Rezalet Görülmedi ! ***************************

Bu arada hilen güzelmiş şu factionunda içine hile açarak ediyorsunuz..
  12. TheDeadWin

Emek PvP Rezilliği | Böle bir rezillik görülmedi !

Bebelerin açtığı serverlerin halleri.
  13. TheDeadWin

Işte bunlardan, böylelerinden ne beklenirki..
  14. TheDeadWin

Bende kaç gündür diyorum ama admin kendini haklı çıkarmaya çalışıyor.. Böyle bir şey olamaz ya. Birde beni suçlayıp duruyordu.. halada reklam yapmaya devam ediyorlar demek YAZIK !
  15. TheDeadWin

Forumun bu bölümü bu gibi durumlar yüzünden açılmış biz burda eleştiriyoruz onada katlanacaksın. Haklıymış gibi hala konuşuyorsun.
  16. TheDeadWin

TuranCraft.nitrado.net/FACTION/GTA/KİT PVP/EGGWARS/Survival sunucularıyla hizmetinizdeyiz.

Yan hesap açıp sürekli konuyu güncel mi tutuyorsunuz konuya her yorum yapan yeni kayıt olmuş ve 1 mesajı var oda bu konuya açıkçası biraz şüphelendirici! ??!!
  17. TheDeadWin

TuranCraft.nitrado.net/FACTION/GTA/KİT PVP/EGGWARS/Survival sunucularıyla hizmetinizdeyiz.

Yan hesap açıp sürekli konuyu güncel mi tutuyorsunuz konuya her yorum yapan yeni kayıt olmuş ve 1 mesajı var oda bu konuya açıkçası biraz şüphelendim....
  18. TheDeadWin

Az önce konu açmışsın emek konusu üzerinde olunca emek hırsızlığı başkaları yapınca nasıl emek hırsızlığı diyorsun neyse uzatma burası bu gibi konular için açılmış bu forum bölümü.....
  19. TheDeadWin

Serverde admin falansın galiba... burda eleştiriye açık olacaksınız o başka sunucularda reklam yaparak o sunucu sahibinin emeğini çalmıyormu???! Madem bilmiyorsun konuşma bu forum bölümü bu gibi konular yüzünden kurulmuş ( SUNUCU ŞİKAYETLERİ )
  20. TheDeadWin

Konudaki resmi görmedin galiba admin ne diyor ?
  21. TheDeadWin

Çok hemde çok haklısın...
  22. TheDeadWin

NaNo Craft | 20 GB - 1.8.x/1.9.x/1.0.x | Boss / Rütbe / Coins / Kasa / Pets / Pazar / Daha Fazlası!

Ne dikkatsiz adamsın sen ! Ben server yapmak kolaymı dedim orda ?! Emek ver dedim