Arama sonuçlarınız

1. KhaosKnighTr

AlestaSurvival.nitrado.net/Köylütks/Açık artırma/Sanal market/Spawner kazma/Anti-Ray/1.8.x

Adam Doğru Diyor O Adam Dedikten Sonra Silmisindir Kardeşinde Hack Kullanıyo Hatta Bi Ara Vip Alcam Diye Çağrıya Girdim Sonra Çıktım İşim Var Diye Gizlice Dinledim diye mert diye biri var hack AlcatraZ bunu biliyo banlamıyo sende adamlık yok sizde sadece sw açıp boş boş konuşmak yaptıgınız...
  2. KhaosKnighTr

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Sen hastanede olabilirsin admin,builder,moderator bunlar nerde peki ben banlanmadım bunuda unutma kufur diyosun sana bişi diyim donatorların hepsi kufur ediyo adamlar bana ana bacı sovsun ben karşılıksızmı bırakim rehberlerin saten mute at dedigimizde bişi olmaz deyişinde goriyoruz.Hile diyosun...
  3. KhaosKnighTr

[Arşive Eklenmesi Rica Olunur]

Başvuruyu Yaptım Kabul Edildim Karakter Başvurusuda Yaptım Fakat Bilgileri Okurken Para Sisteminden Bişi Anlamadım Daha Açıklayıcı Olurmu Çok Karmaşık
  4. KhaosKnighTr

Chicken TR Naruto RP Server 5'den Fazla Köy / 30+ Klan / Dungeonlar / Rank'lar / Ip İçerde!

Serverla ilgilenmiyonuz servera 15-25 kişi girmiyo girse bile diyonuz genin sınavı bekle sonra adamlar çıkar hadi sınav adam çıktı serverda adamlar birbirlerini kesmektan başka bişi yapmiyo rol desen yok görev desen yok sınav desen 1 haftadır serverda yetkili almışlar girip bişi yaptıkları yok...