Arama sonuçlarınız

1. HuseyinErimRS

Minecraft Premium

Herkese merhabalar arkadaşlar minecraft premium isteyenler skype adresinden bana ulaşabilirler. Skype : HuseyinErimRS Hemde Ücretsiz daha sonra bilmiyorum ücretli olabilir ama ilk 10 kişiye ücretsiz hemen ulaşın yerinizi Ayırtın !Şimdi diceksiniz kim kime beleşe veriyor hesapların skini falan...
  2. HuseyinErimRS

Davos Network ! Projesi Destek Lazım

Herkese merhabalar arkadaşlar hiç uzatmadan Davos Network için yönetici alımları var. Desteğinizi esirgemeyin. Builder Skripter Aranıyor. İletisim Skype:HuseyinErimRS PROJEMİZ HAKKINDA:Davos Network ! Hem Faction(Lapissiz) Hemde RPG(Game OF Thrones Konsepti) Hemde Arena PVP Olmak Üzere 3 Tane...
  3. HuseyinErimRS

[RPG] PROJE Builder + Pluginer veya Skripter Aranıyor.

Herkese merhabalar ben Hüseyin Erim. Öncellikle belirtmek isterim ki Game Of Thrones Konsepti olucak bir RPG Projesi başlatmaktayım ekibimiz şuanlık 5 Kişi ama biz yinede ekip arkadaşları aramaktayız. Ekip arkadaşlarımdan 2'sinin Sosyal medyada Game Of Thrones üzerine 17 bin kişilik grubu var...
  4. HuseyinErimRS

Minecrafttürk Pişmanlıktır.

Onca el emeği göz nuru game of thrones sunucusu yaptım. sunucularda paylaştım sildiler nedenini hala anlamış değilim cidden forumdan soğudum insan birde nedenini ? yazar bu ne ya sıfır ilgi abi.Konu yanlış yerde demeyin. Skripterlara söylüyorum gidin başka forum bulun burada harcanırsınız belki...
  5. HuseyinErimRS

[ILK] Skriptim Hadi Bakalım Başlıyoruz :D

Belki heryerde chat temizle görmüşünüzdür skript fakat bende yeni olduğum için basit olarak bende yapayım dedim 3 tane events kullanarak yaptım. Kendimi geliştireceğime inanıyorum. command /sohbettemizle: permission: skripttemizle.huseyin trigger: send "&f" to all players...
  6. HuseyinErimRS

[İSTEK]Meslek Skripti

Merhaba arkadaşlar. Skript Öğrenmeye yeni başladım sırf meslek skripti yapmak için ne kadar uğraşsamda yapamadım. Sizden istediğim şeyler bunlar -Demirci,Oduncu,Çiftçi,Şövalye,Terzi -Demirci sadece zırh silah gibi şeyler yapıcak ama diğer klaslar bunu yapamayıcak. -Oduncu sadece craft ve ağaç...
  7. HuseyinErimRS

[ALIM]RPG Sunucuma Skripter Arıyorum.

Başlıkta da bellirtiğim gibi arkadaşlar Yeni Açılacak Olan RPG Sunucuma Skripter Arıyorum Daha RPG sunucusunun Senaryosu Hakkında düşünülmedi fakat Gelecek Olan arkadaşla düşünebiliriz ve Sunucunun yetkilisi olabilir. İletisim Skype:HuseyinErimRS Ekleyin Çevrimiçi bir vakitte konuşuruz.