Arama sonuçlarınız

1. EmrePersian

Cs 1.6 ( YARDIM )

Arkadaşlar CS 1.6 indireceğim fakat indireceğim sitedeki CS nin şoyle özelliği olmasını istiyorum ''Hem Yabancı Hem Türk Server''lerin olmasını istiyorum. Yardım ederseniz sevinirim arkadaşlar. Konu yeri yanlışsa taşıyın lütfen. (İndireceğim yeri özelden soyleyiniz.)
  2. EmrePersian

Skyblock İçin Birlikte Oynayacak Birini Arıyorum

14 ve 14 üstü olsun Güvenilir Olsun Kazıklayacaksanız uğraşmayın kolay biri değilim ben :) MİC'i olsun ama iyi olsun çizirtili felan olmaz :) Skyblock u iyi bilsin yeter. skype: wardos97 Güncel
  3. EmrePersian

ExtraNW Yetkililerini Arıyor !

Konu Kapandı Alım şuanlık kapalı
  4. EmrePersian

Taşındı Konu !

Konu TAŞINDI !
  5. EmrePersian

Legonw.ddns.net Rezilliği.

şu an kafamda sunucu tutmaz gibi bir düşünce var.Hataları ve gerçekleri soyliyoruz Moderator Bey Israr etme ve Sonrasında Soyleme İstemiyoruz.Dedi. Öncedende kurucuya dedilerki sunucuda sıkıntı var diyip gidiyorlar dediler.Kurucu ise sıkıntıları soylesin hallederiz dedi. Karışık guruşuk Bir...
  6. EmrePersian

Benle birlikte Flans Mod 1.8 Oynucak Varsa Gelsin

Başta belirtiyim serveri o kuracak (Hamachisiz) Son bir şartım ise flans modu bilmeli çünkü ben pek bilmiyorum ama sürmeyi ateş etmeyi vb. Biliyorum. Bunlar sizde varsa skype: wardos97
  7. EmrePersian

Emek PvP Rezilliği | Böle bir rezillik görülmedi !

Sunucu rezalettir birde demiş bir gün herkes burda olacak bende tam tersi OLMAYACAK Gerçekleri soyledik tabii ki kurucunun yaşı küçük anlamadı direk ban Serveri çoluk çocuk açarsa bole olur tabi Bu nasi bi saygısızlık gerçekleri soyledik direk banned !?
  8. EmrePersian

Redstone Dünyası | Yaptığım Harika Bir 1.8 MAP | Tavsiye Edilir.

Arkadaşlar 2 saattir uğraştığım bir map. Devreler felan acemice ve kısa olabilir 2.Bölüm gelecektir. MAP Birazcık Küçük Olduğu için resimleri atmaya gerek yok dedim. http://dosya.co/1tlt5qlzey43/Redstone_Dünyası_Map_By5__(EmreŞahin).rar.html İyi Oyunlar 1.8 ! VirüsTotal...
  9. EmrePersian

1.8 Oynarken Çıkan Esrarengiz Yazı

Arkadaşlar kendim map yapıyorum bir kanala.Tabelada bilgilerimi yazarken birden bire bi yazı çıktı şuanları gördüm bc87 fln acaba bunlar ne moddan dolayımı ? Kullandığım Modlar: Shader Optifine İlk başta entity 303 veya herobrine sandım Daha sonra aklıma oyun hatası diye bir düşünce geldi...
  10. EmrePersian

Minecraft 1.8 Skyblock Server Bilen Varmı ?

Minecraft 1.8 Skyblock Server Bilen varsa yoruma ip i atarsa sevinirim.Bu arada oynucak birinide arıyorum :)
  11. EmrePersian

Arkadaş Arıyorum.Survival ve Skyblock'u bilmeli.(Hile Kullansın yada kullanmasın :D )

Başlıkta belirttiğim gibi abiler ablalar arkadaşlar. skype: wardos97 skype benim değildir o yüzden arada giremiyorum.Konu günceldir
  12. EmrePersian

Dost Arıyorum , Yoldaş Arıyorum | 2 Tane Oyun Olmalı Ve Oynuyabilmeli.

Başlıkta dediğim gibi. Yaşa önem vermiyorum max 13. Wolfteam(ateş barut) ve Minecraft Oynibilmeli Wolfteam vld oyunudur felan başlatmayın moralimi bozisiniz. Yanlış anlaşılma bu skypeyi ekleyin emresahin472 DOUBLEPOST=1440577727,1440516493][/DOUBLEPOST]GÜNCEL KONU XD
  13. EmrePersian

Youtube Kanalıma Video Çekmeyi Bilen Professional Birini Arıyorum.

Arkadaşlar benim youtube kanalım biraz kötü bu yüzden yeni kanal açmayı düşünüyorum.Ve bu kanala ortak arıyorum. Max Yaş 12 (vlt diyen gençlik değilim.) İntro yapmayı az çok bilmeli veya birini bulmalı. Minecraft Premium Olmalı Bilgisayari İyi Olmalı Video çekmeyi bilmeli MCSG girebilmeli...
  14. EmrePersian

(Rehber&Açıklama)Minecraft Temel Blocklar Ve Fazlası.

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Kendim Hazırlamış Olduğum Minecraft Temel Blockların(Ve Fazlasını)Anlatıp ve Rehberini Yapıcağım. Başlıyalım. Açıklama Minecraft'a yeni başlayan arkadaşlarımız bazı blockları ve değerlerini bilmiyor olabilir.Bende bunun üzerine bu konuyu açmaya karar verdim...
  15. EmrePersian

[Rehber&Açıklama]Minecraft Tarım (Farming) Rehberi

Merhaba Arkadaşlar Bugün Sizlere Kendim Hazırlamış Olduğum Minecraft Tarım Rehberini Yapıcağım. Başlıyalım. Açıklama Minecraft dünyasında birçok tehlike ile karşılaşıyoruz. Bu tehlikelerle savaşırken canımızı kaybedebiliyoruz. Örneğin bir yaratığın saldırması veya yüksekten düşmemiz can...
  16. EmrePersian

Skyblock konusu açtım silindi ?

Arkadaşlar skyblock server konusu açtım uğraştım baya sonra bekledik uzun sürdü baktım konu silinmiş?
  17. EmrePersian

En Son Harfle Kelime Üretme Oyunu :D

Açıklama: Biri bi kelime soylücek alttakide kelimenin sonundaki harfle başlıyan bir kelime soylücek bole bole gidiyor hade başlıyalım :3 Papaty[a]