Arama sonuçlarınız

1. megemen

Yardım Minecraft Crash Okuma

Yardımın için teşekkür ederim dün gece sorunu çözdüm. Kardeşim için crazycraft modunu yükleyecektim ve nedense bu kadar talep gören bir mod paketi hala 1.7.10 gibi çok eski sürümlerde çalışıyor.Tekrardan teşekkürler.
  2. megemen

Yardım Minecraft Crash Okuma

Selamlar crazycraft mod paketi yükledim ancak crash alıyorum hata notunu okuyabilecek birisi var mı? ---- Minecraft Crash Report ---- // Shall we play a game? Time: 27.04.2021 00:21 Description: Initializing game java.lang.NullPointerException: Initializing game at...
  3. megemen

EmekSkyblock "play.cubelandtr.net" Ejderha Eventi, Tüccar Sistemi, Süreli Uçuş,Profil Sistemi ve daha fazlası

Harita çok özenilmemiş gibi duruyor yetersiz fotoğraf eklemişsiniz.Bazı sistemler başka sunucularda bulunsada sunucu sistemlerini basitlikten kurtarmış.Tasarım tanıdık geldi.Başarılar ,
  4. megemen

Discordum: इ-MetinEgemen35#0702

Discordum: इ-MetinEgemen35#0702
  5. megemen

Merhaba bir yorumunuzda insanlara skript öğretmeyi istediğinizi gördüm sabırlı bir şekilde...

Merhaba bir yorumunuzda insanlara skript öğretmeyi istediğinizi gördüm sabırlı bir şekilde dinlerim bana başından sonuna kadar öğretebilir misiniz?
  6. megemen

Tüccar [1.8-1.16] Menüler, Stok ekleme, Iksirler/Büyü kitapları, Kategori düzenleme, Pratik kullanım

Böyle bir skripte para vereceğimi düşünmüyorum /ah türkçeleştirilmiş hali sadece
  7. megemen

İstek Her zaman gözüken BossBar.

Yukarıda bossbarın kesildiğini söylemişsiniz. Bu bir genel sorun. Oynadığım sunucularda da belirli noktalara baktığında bossbarr ekranından gidiyor.
  8. megemen

LuxCraft Tek Blok |+50 Online |Tek Blokta Hayatta Kalabilecek misin? | Zorlayıcı Ekonomi | Özenle Hazırlanmış Sistemler | PLAY.LUXCRAFT.PW

Tasarım ve harita gayet güzel. Sistemleri biraz daha "skyblock" hakkında yapsaydınız daha güzel olabilirdi.Ve tekblock skyblock projesi başka bir sunucuda bulunmaktaydı.
  9. megemen

RLCraft Veya Hypixel Skyblock Oynamak İçin Arkadaş Lazım

Hypixel değil ama başka sunucuda oynayabiliriz.
  10. megemen

Taner Tekin (tanersins, iTaner) ve MC4Fun Hırsızlığı

Yeni açılacak sunucununda güzelce reklamını yapmış oldunuz ne güzel
  11. megemen

Legend Network Yetkili Alım! ( Rehber , Discord Yetkilisi, Mimar )

İsim Yaş :15 (Yaşadıklarımdan Dolayı Yaşıma Göre Daha Olgunum .) ) Ne Kadar Tecrübeniz Var: İlkokuldan beri oynamaktayım. Yaklaşık 6 Yıl. Başka Sunucularda Yetkili Oldun mu ( Minecraft Alanında ) : 4 Farklı Sunucuda Yetkili Oldum Moderatör Yardımcı Rehber vs. Günlük Kaç Saat Aktif Olabiliyorsun...
  12. megemen

Yardım Bilgisayarımındaki Donanımları Değiştirmek İstiyorum Lolden Yüksek Fps İstiyorum

Sistemin eski olduğunu biliyorum. anakart GA-MA785GT-UD3H işlemci amd athlon(tm) x3 435 processor 2.90ghz ekran kartı amd radeon hd 5670 Sistem içeriklerim yukarıdaki gibi. Bu parçalardan hangilerini hangileri ile değiştirirsem league of legends gibi oyunlarda yüksek fps alabilirim. Lütfen 2. el...
  13. megemen

PLAY.EFSANENW.COM | SURVİVAL | 1.8-1.16 | +120 Görev | Çete Sistemi | Banka Sistemi | SIFIRLANMA YOK | AKTİF +20 |

Tasarım gayet güzel ama sistemleri okurken çok zorluk çektim okunmamakta.Sistemleri güzel düşünmüşsünüz.Harita ise göze güzel geliyor her ne kadar boş yerler olsada.Bence gayet başarılı.
  14. megemen

• [CraftLegends] • | 1.8.X Faction | Kademeli Kasalar | Gök Taşı | Sanal Komutlar | Hediyeli Lapis | Otomatik Event | Detaylı Konu | Ödüllü Turnuva |

Konu tasarımı geliştirilmeli.Gök taşı sistemi haricinde çoğu sistem klasik.Harita göze güzel geliyor.Başarılar dilerim
  15. megemen

Ryzen Faction Plugin Paketi (Bedava)

Paket içeriğini detaylı şekilde anlatsaydınız daha güzel olabilirdi emeğinize sağlık.
  16. megemen

mc.craftlime.com | | ZEVK ALACAĞIN TEK KALITE! | OPSKYBLOCK [SEZON 2 AKTİF! YENİ BAŞLADI!] | 1.8 - 1.16 | EMEKSKYBLOCK SUNUCUSU AKTIF!

Konu tasarımı gayet başarılı. Sistemler basit her sunucuda bulunan klasik sistemler. Harita göze güzel gözüküyor ama geliştirilmeli. Başarılar dilerim. Zamanım olursa sunucunuzu ziyaret edeceğim
  17. megemen

Global Nomad Online | Adil Kadro | Eğlenceli Sistemler | Sınırsız goygoy! | Beta V0.3 | Eğlenceli Eventler | 13 Ocak 2020 Açılış Tarihi!

Beta Sürümüne Göre Gayet Başarılı. Girip Oynamanızı Şimdiden Tavsiye Ederim. İyi Forumlar
  18. megemen

Yardım War Değiştirince Sunucu Çöküyor

Merhabalar sunucumda oyuncular veya yetkililer warp ormana gidince server çöküyor ve sadece bu olay warp orman a geçince oluyor çözümü bilen birisi var mı?
  19. megemen

Minecraft'ta Gece Olmuyor

Arkadaşlar 1.14te tek oyunculu oynuyorum ancak time set night yazdığımda veya belirli bir zaman geçtikten sonra gece olmuyor yardımcı olursanız sevinirim
  20. megemen

IceMC | Factions Yetkili Alımları

Discord İstek Attım Bakarsan Sevinirim
  21. megemen

ARGOCRAFT Uzman Kadrosunu Arıyor!

ArgoCraft.Batihost.net