Arama sonuçlarınız

1. E

The Sentinel Oyun Tanıtımı

minecraft gibi bir oyundur. böyle ağaçları kırıp geri koyabilirsiniz. tepeleri kırar geri koyarsınız. tamamen sandbox bir oyun. çok güzeldir Atari ST üzerinden oynayabilirisiniz. oyunun benim bildiğim bir amacı yok. çokta güzel bir oyun değil ama farklı bir oyun. ilkel mayınkıraft...
  2. E

konu kapatılabilir.

konu kapanabilir. olay düzeldi. @Tekno51 @Clapy
  3. E

Kafam Kadar Mars ?

ÇOK BİŞİ KAYBETMEZSİNİZ. 7-8 DAKİKADA OKURSUNUZ DEYORLAR Kİ MARS KAFAM KADAR OLACAK AY KADAR GÖZÜKECEK. DOĞRUSUNU BURDAN OKUYUN ! Bir Ağustos klasiği olarak her sene “27 Ağustos’ta Mars gökyüzünde Ay kadar büyük görünecek” haberleri yayılmaya başlar. Meraklı olan herkes o günü bekler...
  4. E

abc.xyz virüsü

As Sergey and I wrote in the original founders letter 11 years ago, “Google is not a conventional company. We do not intend to become one.” As part of that, we also said that you could expect us to make “smaller bets in areas that might seem very speculative or even strange when compared to our...
  5. E

Rival Kingdoms - Mmo havasında, Geliştirilmiş gerçek Faction server.

sa. resimler olayı anlatıyor. bu tür bi server açmayı düşünüyorum. sizce tutar mı ? (okumadan yorum yapmayın ama yaparsanız sorun olmaz.) maksatım para kazanmak değil. 100 liraya kadar zarar limitim var. vip satışı olacak fakat sadece efekt falan vermeyi planlıyorum. örs ile 30...