Arama sonuçlarınız

1. HERGELEMAN

vipver komutu ile basit skript

/vipver komutu yazıldığında konsol oyuncuya; manuadd player vip eco give player 50 give player 271 1 name:vipcredi sonra herkeze mesaj announcer say player vip satın aldı hayırlı olsun! teşekkür ederim.
  2. HERGELEMAN

Aşırı derece lag problemi > Acil!

https://timings.aikar.co/?id=cffc82d63d684518b0a4aef324f6fc11 Lütfen anlayanlar yorum yapsın acayip derece lag sorunu yaşıyorum.
  3. HERGELEMAN

[SK]yardım lütfen çok basit

on teleport: set player's fly mode to false skriptini "anan.za" permi olan kişilerde işlememisini istiyorum yani bu permi olan kişiler ışınlanınca flyı kesilmicek çok kolay yapamadım teşekkür ederim. ve bu skriptin Askyblock dünyasında disable yani orda çalışmamasını istiyorum
  4. HERGELEMAN

Oyunesiri MRJNW > TÜM PLUGIN PAKETI > BY: CRAFTMINER

Sayın BaranArslanMRJ,MİRZAMUTLUMRJ bize yaptığınız yanlışlardan dolayı tüm paketlerinizin internete koyulması uygun görülmüştür! Oyunesirinin tüm foyası ortaya çıktı aslında oradan buradan topladığı pluginleri birletirip bize ka kalıyordu :S biraz araştırma yaparsanız paketlerin ####...
  5. HERGELEMAN

|CRAFTMINER| - SKYBLCOK - PVP - FACTION -#IP#play.craftminermc.com

Sunucu bilgileri Web: www.craftminermc.com Youtube: HERGELEMAN Facebook: HERGELEMAN35 Ip adresi: play.craftminermc.com Sunucu versiyonu: 1.7 / 1.8 Slot: 250 (Sunucular açıldıkça artacaktır) Hosting: Batihost RAM: 32GB Dediacted Sunucu türü: HUB (Çekirdek) Açılış tarihi: 17/07/2016...
  6. HERGELEMAN

[CRAFTMINER|>Breezeİsland Mapında PVP! COİN TOPLAMA SİSTEMİ - Lagsız PvP - play.craftminermc.com

################################# < CRAFTMINER PVP © 2014-2017 > ################################# || Server IP : play.craftminermc.com || || Web : www.craftminermc.com || || Sürüm : 1.8.+/1.11|| || Kapasite : 70 SLOT - 7GB RAM|| || HERGELEMAN || || HERGELEMAN35|| || Skype : hergeleman35 ||...
  7. HERGELEMAN

[CRAFTMINER|>Krallığını ayakta tutabilecek misin? LAPISSIZ! [ANTI X R A Y - ANTI HACK][FULLHARDCORE]

CRAFTMINER FACTION 1.7/1.8 ################################# < CraftMiner FACTION © 2014-2016 > ################################# || Server IP : play.craftminermc.com || || Web : www.craftminermc.com || || Sürüm : 1.7/1.8 || || Kapasite : 70 SLOT - 8GB RAM|| || HERGELEMAN || || HERGELEMAN ||...
  8. HERGELEMAN

[YARDIM] SERVER LOG HATALARI

[16:20:28 ERROR]: Could not pass event BlockPistonRetractEvent to FBasics v2.0.12 org.bukkit.event.EventException at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader$1.execute(JavaPluginLoader.java:302) -[craftbukkit.jar:git-Spigot-1.7.9-R0.2-209-gb2cb383] at...
  9. HERGELEMAN

Server logdaki hatalar çözene helal olsun.

[20:00:36 WARN]: org.apache.commons.lang.UnhandledException: Plugin FeatherBoard v2.3.4 generated an exception while executing task 99 at org.bukkit.craftbukkit.v1_7_R4.scheduler.CraftAsyncTask.run(CraftAsyncTask.java:57) at java.util.concurrent.ThreadPoolExecutor.runWorker(Unknown Source) at...
  10. HERGELEMAN

[SK]Istek USTA SKRIPTCILER BAKSIN!

1.Her 1 dakikada bir broadcast mesajı 2.Bir oyuncu mobu öldürdüğünde kağıt düşsün adı CRAFTMINER EVENT olsun kağıda sağ tıklayınca 5 şeyden biri gelsin 1.Para versin oran % 55 2.Elmas versin oran %10 3.Altın versin oran %30 4.Demir versin oran %60 5.Kömür versin oran %70 bu 5 inden birini...
  11. HERGELEMAN

[YARDIM]Bungeecord Survivalgames

Arkadaşlar bu https://www.spigotmc.org/resources/survivalgames.1351/ plugini kullanıyorum ama hiçbir türlü fns yakılmıyor yaprakalr kırılmıyor çözemedim configde ayarlarda doğru bir bakar mısınız ? # Config - Plugin made by Wazup92! # If Rollback is set to false, players wont be able to...
  12. HERGELEMAN

[YARDIM]Bungeecord

Merhaba arkadaşlar serverimde çakmalobi yapıyorum fakat adamlar giriş yapmadan /lobi yazabiliyor. Komutu engelliyorum yinede lobi yazıp gidiyolar bungeeden engellersem komutuda diğer serverlerden /lobi yazılmaz kullandığım plugin Slashserver bu arada , nasıl yapabilirim skript denedim login...
  13. HERGELEMAN

|CRAFTMINER| - CREATIVE - SKYBLCOK - SURVIVAL - SKYWARS - PVP - FACTION -#IP#play.craftminermc.com

Sunucu bilgileri IP Adresi : play.craftminermc.com IP Adresi : craftminer.minecraft.to Sunucu versiyonu : 1.7 / 1.8 Slot : 200 (Sunucular açıldıkça artacaktır) Hosting : Nitrado RAM : 32GB Sunucu türü : HUB (Çekirdek) Açılış tarihi : 20/09/2015 İletişim hergeleman35 HERGELEMAN A & B...
  14. HERGELEMAN

[Craftminer|>2SENELİK SkyBlock /fly SERBEST! SkyStone-Pazar-Boss!#play.craftminer.net#İP DEĞİŞTİ!

<Craftminer Skyblock 2014-2017> ################################# || İp adresi: play.craftminer.net || || Web : www.craftminer.net || || Sürüm : 1.8/1.9/1.10 || || Kapasite : 200 SLOT - 16GB RAM|| || HERGELEMAN || || HERGELEMAN35|| || Skype : hergeleman35 ||...
  15. HERGELEMAN

[HERGELEMAN]TÜRKİYEDE TEK EDİTPVP PLUGİN PAKETİ !

Ön Açıklama ; Paket tamamen şahsım tarafından yapılmıştır hiçbiryerden alıntı yapılmamıştır (2 3 plugin hariç) . Pakette kendi kodladığım hiçbir plugin bulunmamaktadır . Sadece ECLIPSE & DIRTYJOKE aracılıyla bazı düzenlemeler yani bazı pluginleri parçalayarak değiştirdim . Mesela ESSENTİALS...
  16. HERGELEMAN

[CRAFTMINER]TÜRKİYEDE TEK EDİTPVP ! SUNUCU ONLINE ! WHITELISTTEN CIKTI !

################################# < MRJNW © 2013-2015 > ################################# || Server IP : play.craftminermc.com|| || Facebook : HERGELEMAN A & B|| || Youtube : HERGELEMAN A & B || || Sürüm : 1.7/1.8 || || Kapasite : 42 SLOT - 3GB RAM|| || Skype : hergeleman35 ||...
  17. HERGELEMAN

[CM]Türkiyede yenilik ! HardCore Faction >

Öncelikle herkeze merhaba arkadaşlar ! CRAFTMINER adlı sunucumuz kapanmıştı çünkü emeklerimiz boşa gitmişti oyuncularımız azalmıştı ve artık verim alamıyorduk bu yüzden şimdiden herkeze özür diliyorum ! Ama dikkatle dinleyin telafi ediceğim hemde çok yeni bir sunucu ile ! bu açacağım sunucu...