Arama sonuçlarınız

1. Yusuf_Berk

Mad Max:Storm Adventure - Çölde hayatta kalabilecek miyiz?! (BİTMEDİ) - TANITIM

S.A Krdşm Map Gerçekten Güzel Olmuş NPC Modu Ayrı Bir Hava Katmış Bende birçok Map Üzerinde Uğraşıyorum Beraber Map Yapmak İstersen Skypem : gamestaintr Ekle ;)
  2. Yusuf_Berk

<|-OyunVadisiTR-|> Ekibini Arıyor !

Gerek Yok Zaten :P
  3. Yusuf_Berk

[RazerCraftTR] Minecraftın İçinde Yaşamaya Ne Dersin | Role Play (Whitelistli) |

Role Play İsminiz (İngiliz): WatchsMan Role Play Yaşınız: 17 Karakterinizin Hikayesi (En az 2 paragraf): NewYork'un Büyük Mafyalarıyla Bir Anlaşma Yapmak Zorunda Kalan Karakter Onlardan Düşmanlarından Kaçmak İçin Bu Şekilde Bir Hacker Sistemi Geliştirdi İstediği Herşeyi İstediği Gibi Hackleyerek...
  4. Yusuf_Berk

Ben Alındımmı Krdş Bişe Yaz ???
  5. Yusuf_Berk

Adınız : Yusuf SoyAdınız : ***** Yaşınız : 14+ Pluginlerle Aranız : %75 Yenilikcimisiniz : Evet Neden BIZ : Profosyenellerle Çalışmak İçin Skype Adresiniz : gamestaintr Oyuncularla Aranız : Çok İyi Oyun İsminiz : YusufBerkHD MineCraft İle Kaç Yıldır İlgileniyorsunuz : 6-7 Kaç Serverde Pluginer...
  6. Yusuf_Berk

Adınız : Yusuf SoyAdınız : ***** Yaşınız : 14+ Pluginlerle Aranız : %75 Yenilikcimisiniz : Evet Neden BIZ : Profesyonellerle Çalışmak İçin Skype Adresiniz : gamestaintr Oyuncularla Aranız : Çok İyi Oyun İsminiz : YusufBerkHD MineCraft İle Kaç Yıldır İlgileniyorsunuz : 6 - 7 Kaç Serverde Pluginer...
  7. Yusuf_Berk

Adınız : Yusuf SoyAdınız : ***** Yaşınız : 14+ Pluginlerle Aranız : %75 Yenilikcimisiniz : Evet Neden BIZ : Profesyonellerle Çalışmak İçin Skype Adresiniz : gamestaintr Oyuncularla Aranız : Çok İyi Oyun İsminiz : YusufBerkHD MineCraft İle Kaç Yıldır İlgileniyorsunuz : 6 - 7 Kaç Serverde Pluginer...
  8. Yusuf_Berk

32 GB Huba Alım

Faction Serverlerde Pluginer Admin Mod Builder Oldum Hub Serverinin Faction Kısmını Ben ve Arkadaşım Yaparız... Skype : gamestaintr
  9. Yusuf_Berk

> AooroFactions <1.8-1.7>[2'li Ekonomi]VIP YOK] 7/24 - 5.62.126.51:10800

Güncel !Server Güzel Ve + dan Warplar Eklenio Herkesi Beklerim...Beyler VİP Yok Ama Donor Var Çok GüzelServere 3 boss eklendi... Guncel!GÜNCEL !Server Güncel ! : Server texture Packi Yakında Sizlerle...Server Güncel ! : Rütbe plugini Yakında SizlerleGüncel ! Takas Sistemi ve Açık Arttırma...
  10. Yusuf_Berk

konu kapalıdır

konu kapalıdır
  11. Yusuf_Berk

!!! KONU KAPANDI !!!

!!! KONU KAPANMIŞTIR !!!
  12. Yusuf_Berk

Server Alımlar- Builder, Pluginer - REKLAMCI

Krdşm Reklamcı Olurum Mod Admin ve Rehber Olurum Buildier Olurum birçok Serverden Tecrübeliyim... Skype : gamestaintr !!!!
  13. Yusuf_Berk

Plows Production - İçinizdeki Oyuncuyu Keşif Edin...

Katılcanmı ekibe ??........ :*
  14. Yusuf_Berk

Serveri için Builder , Mod , Admin arayanlar içeri.

2 Moderatörlük 1 Adminlik 15 Kez Rehberlik Yaptım Tecrübeliyim Ne İstersen Olurum... skype : gamestaintr
  15. Yusuf_Berk

Alımlı Sunucumuz Koş Koş Koş!! Bu Fırsatı Kaçırma

2 Moderatörlük 1 Adminlik 15 Kez Rehberlik Yaptım Tecrübeliyim Ne İstersen Olurum... Skype : gamestaintr
  16. Yusuf_Berk

Sunucu yetkili alımları

2 Moderatörlük 1 Adminlik 15 Kez Rehberlik Yaptım Tecrübeliyim Ne İstersen Olurum...
  17. Yusuf_Berk

nerden bildn :D Bir Şey Değil Krdşm Allah Rahmet Eylesin :D
  18. Yusuf_Berk

Merhaba Arkadaşlar Bu Konuda Sizlere Minecraft Film Projelerimizi GerçekLeştirmek İçin Bir Ekip Kurduk Şu An 4 Kişiyiz ve Bu Konuda Bir Alım Yapacağız... Ekibe Katılıp Filmlerde Oynamak İçin Bu Konuya Bir Göz Atın... Ekip İçeriği Ekipte hiçbir Şekilde Ayrımcılık Yoktur. Sadece Sizler Ekibe...
  19. Yusuf_Berk

Skype Ver Takılak Krdşm :))

Skype Ver Takılak Krdşm :))
  20. Yusuf_Berk

Plows Movies

Plows Movies
  21. Yusuf_Berk

Çok mu Komik abi ??

Çok mu Komik abi ??
  22. Yusuf_Berk

Plows Films - Minecraft Film Ekibi !!! Bir Uğra

Merhaba Sevgili Arkadaşlar Ben ThePlows Kanalından Yusuf. Bu Gün Minecraft Film ve Dizileri Çekmek İçin Ekip Topluyorum... HAKKIMIZDA Ben ve Kanal Arkdaşım Senaryo Yazmaya Başladık Ve Minecraft Filmlerine İlgimiz Arttı. Server ve Modlar Sayesinde Denemeler Yaptık. Stüdyo Server ve Daha Fazlası...
  23. Yusuf_Berk

Arnacton Mod Paketi Hazır !!! Hemen İndirin !! Mod Pack By. Me :)

Merhaba Sevgili Arkadaşlar Ben Yusuf Bu Gün Sizler İçin Devasa Bir Mod Paketi Hazırladım Umarım Beğenirsiniz... Mod Paketi Hikayesi Bu Mod Paketi Eski Bir krallık Da Oynamak İçin Var Nasıl Desem ? Eski Bir Krallıkta Survival Olarak Hakimiyet Kurmaya Çalışıyorsunuz Ve bu Mod Paketi İle... Mod...
  24. Yusuf_Berk

Beyler Yardım Bi Göz Atın !!!

Herkese Teşekkürler :)
  25. Yusuf_Berk

Beyler Yardım Bi Göz Atın !!!

Tm Nasıl Peki Nasıl Kullanacağımı anlatırmısın ??