Arama sonuçlarınız

1. volsira

EvrimCraft MMOSKY | Discord Moderatör ve Oyun İçi Destek Ekibi Alımı

Merhaba, EvrimCraft olarak, sıradanlıktan sıyrılarak yenilikçi bir misyon ile karşınıza çıkıyoruz. Sizi, alışılmış ve tek tipleşmiş sunuculardan uzaklaştırarak, kendimizi sürekli geliştirmeye odaklanan bir topluluk olarak tanıtmaktan gurur duyuyoruz. Dünya'nın en iyi sunucusu olduğumuzu iddia...
  2. volsira

Faction Server Alım

Selamun aleyküm arkadaşlar herkese öncelikler iyi forumlar ; Faction serveri için bir pluginere ihtiyacım var , ilgilenenler yoruma skype adresini yazsın.
  3. volsira

Hamachi Sunucusu İçin bat dosyası kodu

Merhaba arkadaşlar; Pluginleri denemek için hamachi üzerinden sunucu kuracağım fakat bat dosyasının içerisine yazılması gereken kodu bir türlü bulamadım her denediğim kodda hata veriyor , yardımcı olursanız sevinirim.
  4. volsira

Pluginer | Admin | Moderator | Mimar | Rehber | Reklamcı Alımları Faction Sunucusu ! [+15 Şart]

Merhaba arkadaşlar , verilen formları eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmadığınız taktirde geçersiz sayılacaktır.Başarılar! Pluginer Formu; İsim: Soyisim: Yaş(Min.15): Deneyiminiz 10/?: Skype üzerinde çalışan bir mikrofonunuz var mı?: Skype: Admin Formu; İsim: Soyisim: Yaş(Min.15): Komut...
  5. volsira

Ücretli Pluginer , Konuya Bakmanızı Şiddetle Tavsiye Ederim!

Öncelikle selamun aleyküm ; Sunucu açmayı düşünüyorum , konsept olarak hayatta kalma (Survival) tercih ediyorum. Tabi ki bu düşüncenin gerçekleşmesi için deneyimli ve işini düzgün yapan bir pluginere ihtiyacım var. Ayrıca yaptığı çalışmalardan memnun kalırsam kendisine bir miktar ödeme...
  6. volsira

Servere bakıcak yetkili arıyorum her türlü şeyi vericem.

Öncelikle Selamun aleyküm. Neden verdiğim bende kalsın. Serverim nitrado'dur. Oyunu pek oynamadığımdan ilgilenecek birini arıyorum. İstediği şeyi açsın.(PVP,Faction,Survival vb anlamında.) +15 olması şart. Serverin 26 yada 27 günü var. Panelide vericem. Neyse bu kadar bilginin yeterli olduğunu...
  7. volsira

Kurucu Hariç Hertürlü Alım Vardır! İçeriye Bir Bak! (+15)

Arkadaşlar 64 kişilik server aldım . Ve haliyle alımlar var :) Serverimizin hostingi nitradodandır.Ayrıca server survival olacaktır. *********************Bakın özellikle söylüyorum.*********************** ------------------- BURAYA MOD VE ADMİN ALIMI İÇİN...
  8. volsira

Doğru Düzgün Bir Ekip Yok mu ? (Her türlü Alım Konuya Gir)

Selamun Aleyküm ; Yaşım 15 server kurma planım var fakat doğru düzgün bi Allah'ın kulu rast gelmedi :pof: Kim gelse bundan nasıl kurtulacağım diye düşünüyorum:koş: +14 diyorum 10-12 yaş arası geliyor. Bari yalan konusu olmasa güzel olur Admin ve mod hariç hertürlü alım yapıyorum onlarıda ileride...
  9. volsira

Hertürlü alım var Server Faction ! Skype:bartuksu +14

Öncelikle Selamun Aleyküm ; Server kuracağım 70 TL bütcem var fakat server bitene kadar hamachi üzerinden devam edeceğiz her şey tamamlanınca Nitrado dan sunucuyu Açıcaz. Admin , moderator gibi alımlar mevcut fakat hemen değil serverde yardımınız olursa rehber reklamcı gibi yetkilerden terfi...
  10. volsira

Ortak arayan girsinn (Para vericem)

11. volsira

Reklamcı (+15) , Rehber (+15) , Pluginer (+15)

Pluginer Önemli Server Bugün Açıldı 4 kişilik açtım 3 günlük fakat hesabımda para var (skype:bartuksu) +15 olması şarttır :D Server factiondur İşinizi İyi yaparsanız rütbeniz artabilir.