Arama sonuçlarınız

1. onrdmnn

Planetside 2 gelecek işsiz kişi aranır (Platoon kurup operasyon yapcaz)

Planetside 2 de platoon kurcaz sonra operasyon yapcaz beraber. Gelecekler gelsin :D ÖNEMLİ NOT: VANU SOVEREİGNTY'DEN OLURSANIZ İYİ OLUR :D
  2. onrdmnn

BERABER BUILD VE ROLE PLAY YAPACAKLAR DOLUŞUN

Beraber build yapip sonra yaptiklarimizla role play yapacak var ise konu altinda belirtsin, server hamachili olucak ben kurcam. Hamachi adı: MCRP_TR Şifre: 123
  3. onrdmnn

Beraber build ve role play yapacak var mi ?

Beraber build yapacak var ise bu konunun altında söylesin, hamachili serverden oynarız. EDIT: ROLE PLAY DA YAPARIZ
  4. onrdmnn

Ben geldim axaxax

Naber len hatırladınız mı :D
  5. onrdmnn

Hopper sistemi arizali bi bakar misiniz

Arkadaslar ben baya buyuk bir fabrika yaptim 1.8.8 Minecraft'ta. Fabrika soyle calisiyor: Bloklarla kapali kucuk bi alanda firlaticilar ustten inek spawnliyor. Duvarlarin arkasinda pistonlar var onlar seri hareket ediyo boylece inekleri olduruyolar. Sonra bu dusen etler hopperler ile biyere...
  6. onrdmnn

Veda konusu degil gencler rahat olun :D

Herkes veda ediyor yeni bir akim basladi bu nedir lo? Cevap: Forum sadece MC üzerine. Konu disi bolumu bile olsa sıkıyor bir sure sonra. Veda edenler varken millet takmayip geliyor bu nedir lo? Cevap: Yeni heyecanlar, arkadaslar ve sohbet arayan kisiler iste. Bu konu nedir lo? Cevap...
  7. onrdmnn

Herkese Merhaba

Herkese merhaba ben Onur. Eskiden forumda hesabim vardi fakat uzaklastirildi(Neymis spam yapmisim. Ayda bir-iki kez giriyordum nasil spam yapiyorum ya?). Minecraft oynatacak bilgisayarim yok. Eskiden oynuyordum simdi kasiyor. Ama Robocraft ve WoT oynuyorum. ÇOK TAKİNTİLİ BİRİYİM. Kendimi...