Arama sonuçlarınız

1. ErtanD

sa

sa
  2. ErtanD

Film Sitesi İçin Logo

Ahah güldürdün ilahi :D, Onunla hiçbir bağbı yok fakat hiç aklıma gelmemişti :D Hocam kusura bakmayın o zaman Grafik bölümü oldugu için sordum bende :) Ya abi şakamısın çıkmış yarın alıcagım domaini bi tane hırsız herif gitmiş bugun domaini almış Seref Karadağ adı bune saçma iş ya. Ne tür bir...
  3. ErtanD

Film Sitesi İçin Logo

Fazla para vermek istemiyorum fakat, basit ve güzel bir şey olursa daha iyi olur :)
  4. ErtanD

Film Sitesi İçin Logo

Merhaba arkadaşlar Fılm sitesi projeme başladım fakat grafiker lazım, Skypetan iletişime geçin yazayım. : Ertanbnm Başka türlü hırsızlar gelipte domajni alıyorlar .. olucak domain ve buna logo lazım İçeriği Film sitesi gibi olmasını istiyorum, Tavsiye edilen logo boyutu: 230px x 55px...
  5. ErtanD

Yeni Proje (Önerileriniz)

Eyvallah hocam :))
  6. ErtanD

grighton0042 SKYPE ADLI KİŞİ DOLANDIRICIDIR!

Hocam işte böylelerini tutucaksın, herneyse hocam bence birdakine siteyi yaptıgını göster ve sonra zaten forumda oldugunuda söylersin adama adam parayı attıktan sonra atman daha iyi, zaten eğer gerçek alıcı ise bunu sana direk atardı demekki emek hırsızlıgı başa bela. Geçmiş olsun.
  7. ErtanD

FİLM sitesi açmayı planıyorum, önerileriniz için teşekkürler. Gerekli bütün bilgiler bu hafta içi alınıcak. Tema kodlamayı bilen birisi varsa bana PM veya skype adresimi eklerse iyi olur : ertanbnm Hocam buraya yazdılar vallahi, senden önce kapmasalar iyi vallahi peşinde ol :) Sanada başarılar...
  8. ErtanD

Bu zaten fazlası var, forum açmak basit fakat tutturmak zor :/
  9. ErtanD

Önerin için teşekkürler fakat, bunun uploadı yani "film upload"ı nasıl olucak?
  10. ErtanD

Merhaba arkadaşlar, 1 haftadır düşünüyorum aklıma gelmiyor fakat, size sorma hisiyatı geldi içimden. Ben bir site açıcam fakat bu site neyle alakalı olmasını istiyorsunuz, Bi nevi nasıl gerekli bir proje var? Önerileriniz varsa yazarsanız çok iyi olur. Not: Lütfen çok bilmiş gibi cevaplar...
  11. ErtanD

Xenforo Authme Bağlantısı

Hocam öyle olur bana forum içindeki ön ekleride mi tek tek değiştirmesi gerekicek bence xenforo bunu kabul etmez.
  12. ErtanD

Xenforo Authme Bağlantısı

XenForo ile minecraft a kayıt etmek hmm, şöyle bir düşündüm fakat bunun olması zor ama bilgisi olan yapar mı bilmem websitedeki authme ile nasıl baglantı kurduysan mesela uye_kadi gibiyse xenforonun databasesinde bu ayrıdır. Eğer bunu değiştirirsenizde zaten sitedeki ayarları bozmuş olursunuz...
  13. ErtanD

mc.TheGryphonRiders.com | Gryphon Craft | 1.8.x | Hard Server | Faction & SkyBlock & EggWars

Hocam cok merak ediyorum da sadece merakımdan dolayı bizimde sunucumuz var ( 16GB ) 'a bu kadar sunucuyu nasıl sığdırıyorsunuz vallahi kafam almıyor kaç gb veriyorsunuz her servere bu özelligi yoksa söylersen sevinirim :)
  14. ErtanD

Oyna.MineTurkNW.net | HUB | Skyblock aktif!

Oyna.MineTurkNW.net | HUB | Skyblock aktif!
  15. ErtanD

Mysql Plugin

MYSQL plugin derken? daha açık bi şekilde yazsaydın belki sana yardımcı olabilirdim, zaten bazı popiler pluginlerde mysql uyarlama mevcut.
  16. ErtanD

Last Factions Plugin paketi [Sürüm 1.7.x-1.8.x] V1

İlk olarak merhabalar eklenti paketin hayırlı olsun fakat, milletin ilgisini çekmen için konuya daha fazla önem göstermen gerekiyor. İçeriğine fazla bakmadım (pluginlerin) v2 için güzel bir öz bir konu daha iyi olur senin için :) :pala:
  17. ErtanD

| Oyna.MineTurkNW.net | Rütbe | Boss Adası | Silah | Efsun | Tılsım | Kan | Kredi |Konu Güncellendi|

Yenile demesine bile gerek yok :), sunucu aktif iyi oyunlar :)
  18. ErtanD

| Oyna.MineTurkNW.net | Rütbe | Boss Adası | Silah | Efsun | Tılsım | Kan | Kredi |Konu Güncellendi|

Server aktif bakımdan çıktı ! Güncel 11.9.16 Sunucu eksikleri tamamlandı.. VIP'ler bayramdan dolayı indirime girmiştir. Kurban bayramınız mübarek olsun.
  19. ErtanD

RealNW - RealCraft Rezilliği.

Aynen kardeşim, bunların sayısı git gide yükseliyor, eline para geçen server açıyor :(
  20. ErtanD

RealNW - RealCraft Rezilliği.

Allah aşkına şunu planetcraftta bulun ya cidden yazık uslublu bi şekilde cevap verse amenna ama işte yazık :huh:
  21. ErtanD

Batihost.com | Minecraft Oyun Sunucusu Satışları | KARNE HEDİYESİ !

Çok iyi ve kaliteli bir hizmet verdiğimiz için ekip olarak teşekkürlerimizi sunuyoruz . -MineTurkNW
  22. ErtanD

puding ister misin kardeş

puding ister misin kardeş