Arama sonuçlarınız

1. OyunNuyo

Play.NuyoNetWork.Com Op SkyBlock 1.8X / 1.14X | Adakit | AdaFly | Jackpot | Piyango | Coin Sistemi |

Öncelike Sunucu geçmişimiz hakkında bahsetmek isterim 2012 yılında secretcraft faction olarak açıldı ve 2013 yılında Ansa-Gaming Olarak tekrardan aktif edildi Daha Sonra sunucu işlerine ara verdim ve 2016 Yılınca PvPMC Sunucunu aktif hale getirdim daha sonra bu sunucumuda NuyoPVP Olarak ismini...
  2. OyunNuyo

NuyoPVP Map Yapım Ekibi + Developer'lar Aranıyor

NuyoPVP OpSkyblock + lobi developer + map yapım ekibi aranıyor discord : vCa2X6T discord ıd : Ilker26#3518
  3. OyunNuyo

SkyBlock Bilgisi Olan Developer Alıncaktır

SkyBlock Bilgisi Olan Developer Alıncaktır discord : Ilker26#3518
  4. OyunNuyo

NuyoPVP Ekip Kuruluyor Açılış Tarihi 20.08.2019

20.08.2019 tarihinde tekrar açılacak olan Sunucumuz İçin admin hariç tüm yetkililer alınacaktır 16 yaş ve üstü daha önce serverlerde çalışmış komut bilen saygılı kişiler alınacaktır discord :vCa2X6T dicord id : Ilker26#3518
  5. OyunNuyo

NuyoPVP Ekip Kuruluyor

NuyoPVP maximum 15 gün içinde tekrardan aktif olucak admin hariç tüm yetkili alımları mevcuttur. Ekip arkadaşlarına Saygılı olan geerek yetkisi düşük gerek yetkisi yüksek ve oyunculara yani herkese saygılı olmanız gerekmektedir 16 yaş ve 16 yaşın üzerinde olması gerekmektedir discord ...
  6. OyunNuyo

NuyoPVP Builder Ekibi Kuruluyor

NuyoPVP FFA/1vs1 Olarak 2016 yılında yani 3 yıl önce kurulmuştur. Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatılmış ve Şuanda 0 dan yapılmıştır Biz NuyoPVP Yetkili Ekibi.Ekibimiz 1 Üst Yetkiliden (Şuanlık) 3 Adet ise Yardımcı Yetkiliden Oluşmaktadır. Yardımcı Yetkiliden Kastım ( Moderator,Admin) Yönetim...
  7. OyunNuyo

Play.NuyoPVP.com | FFA / 1VS1 |1.8.X

NuyoPVP FFA/1vs1 Olarak 2016 yılında yani 3 yıl önce kurulmuştur. Bazı Nedenlerden Dolayı Kapatılmış ve Şuanda 0 dan yapılmıştır Biz NuyoPVP Yetkili Ekibi.Ekibimiz 1 Üst Yetkiliden (Şuanlık) 3 Adet ise Yardımcı Yetkiliden Oluşmaktadır. Yardımcı Yetkiliden Kastım ( Moderator,Admin) Yönetim...
  8. OyunNuyo

NuyoPVP Alım Var

Yaklaşık 3 yıl önce ffa olan sunucumuz NuyoPVP şuanda Tekrardan açılacak map yapımları için builder skript yazmayı bilen iyi derecede bilen ve pluginlerden anlayan developer alınacaktır detaylı bilgi için : discord : https://**********/xwPeQWv discord ad : Ilker26#3518
  9. OyunNuyo

Nuyopvp Builder Arıyor

Tekrardan açılacak olan nuyopvp 1vs1 arenalarını yapmak için builder aranıyor detaylı bilgi için discord : aJ2CSB
  10. OyunNuyo

PVPMC-Builder Ekibi Alımı

Serverime Builder Ekibi arıyorum serverimiz pvp serveridir ve yetenekli arkadaşların skypemi eklemesini isterim skype: pvpmcdestek
  11. OyunNuyo

Play.NuyoPVP.com> 3yıl Sonra Tekrar Geri dönüyor ( FFA/1vs1) 1.8

12. OyunNuyo

OyunNuyo

evet arkadaşalr biz kanalımızın isminden çok olduğu için kanalı kapattık ve yeni kanala geçtik abone olursanız sevinirim https://www.youtube.com/channel/UC0W3fm-8-2BCkYTos_55ezg/featured
  13. OyunNuyo

OyunNuyo

evet arkadaşlar kanalımız değiştirdik ve kısa sürede videoları çoğalttık günde en az 2 3 video geliyor lütfen abone olun https://www.youtube.com/channel/UC0W3fm-8-2BCkYTos_55ezg