Arama sonuçlarınız

1. DeadBarbarian

Maksat Muhabbet.

İlk ben başlıyayım beyler ilk hangi sürümü ile başladınız Minecraft'a ? Ben 1.4.7 sürümü ile başladım Minecraft macerama.
  2. DeadBarbarian

BOUNCE PVP Minecraft PvP Serveri,Kalitenin Adresi

Resim de eklersen serveri daha iyi tanıtmış olursun.
  3. DeadBarbarian

IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

Hatırı sayılır güzel bir server yetkilileri de ilgili ve kaliteli insanlardan olan nadir faction serverler arasında ki şu zamanlarda açılan çoğu faction server birbirinin aynısı ama bu server bir başka çok nadir buluyorum böyle güzel serverleri bulunca da eski minecraft günlerim geliyor aklıma o...
  4. DeadBarbarian

XHostSky.Nitrado.Net (Hack Korumalı Sunucu, Faction Keyfi, 6GB Ramli)

Map'lara biraz daha özen gösterseydiniz daha iyi olabilirdi server,diğer şeyler iyi ama map'lar biraz yetersiz kalmış onları güzelleştirmenizi tavsiye ediyorum eğer map'ları güzelleştirirseniz daha güzel bir server olacağını düşünüyorum.
  5. DeadBarbarian

SafariMC - İlgili Yetkililer | Köylü Takas | Tabela Ench | Boss Ve Daha Fazlası! | TEAMSPEAK3 AKTIF

Yine bir faction server yine her şey aynı ya neden her şeyi aynı yapıyorsunuz değişiklikler yapın kendi map'ınızı yapın kendi özel warp'larınızı yani kısacası diğer serverlerden biraz değişik bir şeyler yapın.
  6. DeadBarbarian

Faction Server Plugin

Tamam şimdi anladım We Wg yazınca anlayamadım sağol pluginleri söylediğin için.
  7. DeadBarbarian

Faction Server Plugin

Sağol ama şu We / Wg yi anlamadım.
  8. DeadBarbarian

Faction Server Plugin

Ya bende normalde öyle yapacaktım arkadaşlar faction aç bizde geliriz dediler bende tamam faction açam dedim ondan yoksa başka açacaktım.
  9. DeadBarbarian

Faction Server Plugin

Merhaba arkadaşlar ben bir faction server açıcağım ama hangi pluginleri kullanıcağımı bilmiyorum hangi pluginleri kullanmam gerek söylerseniz çok sevinirim.
  10. DeadBarbarian

SaygınCraft

Mapl'er biraz sıradan olmuş biraz daha emek harcasaydınız daha iyi olabilirdi.
  11. DeadBarbarian

| "Amaç" Yapım Aşamasındaki Haritam |

Güzel gözüküyor devam etmelisin bence.
  12. DeadBarbarian

SAKLINETWORK YENI SITESI ALO155.COM DUR

Server çok güzel bir server ileride çok daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum başarılar:alkış::şapka::alkış:
  13. DeadBarbarian

>|IceMC|< |16 Adet Rütbe|Kendimize Ozgu Boss Sistemi|IcePara|Kutular|1.8.X|

Server güzel gelecekte dahada iyi olacağına inanıyorum şimdiden başarılar:alkış::alkış:
  14. DeadBarbarian

revinancraft.nitrado.net Faction Sunucu: 1.8.X ///BOSS///LAPIS///KÖYLÜ TICARET///EVENT///PVP

Spawn gerçekten güzel ama lapis biraz daha iyi olabilir ;)
  15. DeadBarbarian

//-HappyMc.nitrado.net-\\ - //FACTİON\\ - //TABELAENCH\\ - //RÜTBE\\ - //BOSS\\

Server güzel böyle devam :alkış::alkış:
  16. DeadBarbarian

LeJodCraft | 1.7/1.8 | *VipVivor* | Lapis | Event | Kafa Düşürme | PvP

maplar sade olmuş geliştirirseniz daha iyi olabilir.
  17. DeadBarbarian

Revinantcraft Lapis/Boss/Event/Köylü Ticaret [1.8.X]

Sunucu özelliklerini biraz daha detaylı yazsaydınız daha iyi olurdu.
  18. DeadBarbarian

> Granit CRAFT > Faction/ 1.7.X 1.8.X / Bosslar /Kafa Dusurme/Rütbe/ GranitCRAFT.Nitrado.Net

Mimar veya mod alımı varsa yardım edebilirim map'lar konusunda.
  19. DeadBarbarian

> Granit CRAFT > Faction/ 1.7.X 1.8.X / Bosslar /Kafa Dusurme/Rütbe/ GranitCRAFT.Nitrado.Net

Server güzel ama map'lar biraz yetersiz biraz daha iyi olabilirlerdi.
  20. DeadBarbarian

> GodOfCraft < Faction Wars /1.7-1.8 / Bosslar / Pet / Rank / Edit / YeniEvent / Play.GodOfCraft.biz

Server güzele benziyo ama hep aynı serverleri görmekten gerçekten sıkıldım :(
  21. DeadBarbarian

SwaylineCraft! Özel Itemler ilgili adminler! Swayline.nitrado.net

Bazı resimler bozuk onları düzeltirsen daha açık bir konu olur server güzel iyi çalışılmış tebrikler.
  22. DeadBarbarian

IceMC Rütbe - Boss - Sandıklar - IcePara - Çekilişler ve Daha Fazlası !

Server güzele benziyor girmedim ama girmeyi düşünüyorum tek sıkıntı map'ler bazıları fazla abartılı bazıları normal ama server güzel tebrikler :alkış: