Arama sonuçlarınız

1. P

CS:GO Oynayacak ? ACİL VİDEO ÇEKECEĞİZ !!!

Merhaba; Video çekecek ve CS:GO oynayacak biri arıyorum. Sadece 12-14 Yaş arası olmanız yeterli. Bu arada yanlış anlamayın sadece video ortaklık değil. Bu arada video çekecek kişinin lütfen sesi olgun olsun. Eğer şartlar uyuyorsa... Skype: freemycrafter Kanalım 300 Abone ve Buraya Tıkla !
  2. P

Bukkit Server Sorunu! Yapana Premium!

Merhaba; Bukkit sunucu kurmaya çalışıyorum lakin herşeyi doğru yapmama rağmen sunucu dosyaları gözükmüyor veya gelmiyor. Sorunumu çözene Minecraft Premium Vereceğim. NOT: Gizli dosyaları gösteri de açtım ama yine olmuyor! İLETİŞİM İÇİN: Skype: freemycrafter
  3. P

Yardım Lütfen!!!

Dalga Geçme :D Skype Adresini Yaz
  4. P

Yardım Lütfen!!!

Anlamadım ???
  5. P

Yardım Lütfen!!!

SKYPE YAZIN !!!
  6. P

Yardım Lütfen!!!

Araştırdım ama sende bakabilirsin. Hiçbir ilgili video veya forumlarda konu yok.
  7. P

Yardım Lütfen!!!

Skype Ekler Misin?
  8. P

Yardım Lütfen!!!

Peki. Ekle
  9. P

Yardım Lütfen!!!

Merhaba; Ben bir sunucu kurmaya çalışıyorum. Ama Başlat.bat'ı açınca sunucu dosyaları gelmiyor. İnternetten hazır bukkit sunucu aldığımda ise pluginler filan olmuyor. Yardım Eden Yaşadı! Eğer Bunu Yapabilirsen Çok Güzel Ödüllerle Karşılaşacaksın! Takas ve satış kurallarına uymak için burada...
  10. P

Admin Arıyorum.. Şartlar İçeride...[ İceri Gir ]

ARKADAŞLAR O SUNUCUYA GİDECEKSENİZ ANCA REHBER FİLAN OLURSUNUZ. SUNUCUYA 2. GİREN BEN OLMAMA RAĞMEN VERECEĞİM DEDİ VERMEDİ. YARDIMCI OLURSAN VERİRİM DEDİ YARDIMCI DA OLDUM VERDİĞİ FİLANDA YOK HAKKIMI ARAYINCA SUNUCUDAN BANLADI İNANMIYORSANIZ GİDİN BAKIN SİZİN DE HAKKINIZI YESİN SİZDE ZAMANI ÇÖPE...
  11. P

Admin Arıyorum.. Şartlar İçeride...[ İceri Gir ]

İNANMAYIN !!!! HİÇ ADMİN ALDIĞI FİLAN YOK !!!
  12. P

Yetkili Arıyorsan İçeri Gir! [Admin,Mod,Rehber]

Merhaba; Öncelikle beni almanız için birkaç neden sayayım. Teker teker maddeler halinde sıralayacak olursak; +150 Abonesi Olan Bir Kanalım Var Rehber Seçerseniz Reklam Yapabilirim. Geçmişte Nitrado'dan satın almış olduğum bir sunucu vardı. Kısacası tecrübeliyim(Şu an para yok :D) Toplamda...