Arama sonuçlarınız

1. KadirJG

Klavye Sesi.

Klavye kullanma :D Şaka bir yana kaliteli mic bulmak o kadar zor değil ya teknosaya bak media markt a bak vardır oralarda ama biraz tuzludur yani haberin olsun
  2. KadirJG

Minecraft Rehberleri (İşinize Yarayacaktır)

Başladık bile :) Premium olduk sonunda Enesle beraber bayağı video gelicek su an atmadığım 3 video daha var hatta :)
  3. KadirJG

minecikadir :)

minecikadir :)
  4. KadirJG

Bunu söyleyen çok insan vardı dostum kusura bakma ama şöyle yapabilirim ben genelde mineplexte...

Bunu söyleyen çok insan vardı dostum kusura bakma ama şöyle yapabilirim ben genelde mineplexte video çekiyorum çekecegim zaman sana söylerim gelirsin ama sesini falan alamam videoya dostum kusura bakma yalnızca 2 kişi çekiyoruz
  5. KadirJG

Ben minecrafta Egeyle aynı anda baslamıstım
  6. KadirJG

Videoyu izledim gerçekten başarılı ve temel şeyleri anlatmış arkadaş
  7. KadirJG

Rica Ederiz :)

Rica Ederiz :)
  8. KadirJG

3 Senede geçmiş olsa bile çok acemice çekilmiş bu videoya 70 bin izlenme gelmesi küçümsenmemeli bence çoğu kanalın 3 yıllık videoları vardır ama o videolardan sizin bile belki de benim bile haberim yoktur :)
  9. KadirJG

JustGaming Türkiye

JustGaming Türkiye
  10. KadirJG

JustGamingTürkiye

JustGamingTürkiye
  11. KadirJG

Solar Survival Adlı Custom Map Rehberi / Gameplay

Merhaba arkadaşlar.. Bu seride de bayağı bir eğlenceli bir o kadar da zor olan Solar Survival adlı Custom Map'i oynadık. İlgili arkadaşlar izleyebilirler.. İyi Seyirler.. İyi Minecraftlar.. Not:Video kanalımızı ilk açtığımızda çekmiştik bu seriyi . O yüzden bayağı acemice oldu.. Kusura bakmayın :)
  12. KadirJG

Merhaba Arkadaşlar.. Aranıza katıldığım için mutluyum bizim amacımız daha fazla minecraft oynamak isteyen insanlara adam akıllı minecraft öğretmektir.. Başka bir amacımız yok.. Rehberin ilk bölümü 70 bin küsür izlenme aldı.. İlgili olan arkadaşlar İlk bölümü ve diğer bölümlere bakarak kapsamlı...