Arama sonuçlarınız

1. CCTeknoMC

***** Admin-Moderator-Pluginer Arayan Buraya ! *****

:sıkarım: Ad : Ömer :sıkarım: Soyad : Düzgün :sıkarım: Skype : live: omer.duzgun40 :sıkarım: Oyuncularla Arası : %90 :sıkarım: Wg-We Bigisi : %100 :sıkarım: Komut Bilgisi : %90 :sıkarım: 2 Kez Admin :sıkarım: 2 Kez Moderator :sıkarım: 1 Kez Rehber Oldum . :sıkarım: Faction Server Da...
  2. CCTeknoMC

Viphammadde de Viplere Özel WG Atamiyorum

Arkadaşlar Server imda Viphammadde yaptim wg sini attim /rg addmember wgismi g:vip yazinca vip ler kazamiyo viplerin kazmasi için ne yapmaliyim
  3. CCTeknoMC

sunucuya minecraft server kurmak

bir sunucuya nasıl minecraft server kurarım bilgisayara kurduğumuz gibi craftbukkit gibimi bilgisayarla sunucu arsındaki farkler nelerdelir minecraft server kurarken bilisayargada server kurdum arkadaşlarim giremiyor 192.168.1.1 huawi superonline den port aç diyom goggle port test yaziyom...
  4. CCTeknoMC

sunucu listesini esya ile açma

arkadaşlar birisi lobi sunucusuna girdiğinde ben envanterinde zümrüt e sağ tiklayarak sunucu listesini aömasini istiyorum
  5. CCTeknoMC

Yardım SW me benden Baskası giremiyo

güvenlik duvari kapali antivirus yok ve hangi ip yi vermeliyim ben localhost ve bilgisayatrı ip sini vermistim arkadasa iletisim: Skype : LordGamingTR LGTR
  6. CCTeknoMC

VDS VPS NEDİR

VDS VPS sunucularını anlatır misiniz ne ise yarar nasıl kullanilir
  7. CCTeknoMC

1.7.2 bukkit server a benden baskası giremiyor

Merhaba arkadaşlar bukkit server kurdum benden baskası giremiyor bir yardım edermisiniz güvenlik duvarını kapattım antivirüs programı yok port açtım noip adresli ve server ı yapmaya yardım eden varsa skype : < CC TeknoMC > minecraft resimli