Arama sonuçlarınız

1. Fbsinand

Minecraft duello komutu skripti

Bir kişi, bir meşale ile bir kişiye sağ tık yapınca (mesela) "/duel %sağtıkyapılanoyuncu%" komutu çalışsın istiyorum.
  2. Fbsinand

Çubuk ile yeri yakma

Çubuğa sağ tık yapınca, yer yansın istiyorum. Bir şeyler yapmaya çalıştım ama bir yerde takıldım. on right click: if player's tool is a stick: if name of player's tool is "&3Yakan Çubuk": ???????
  3. Fbsinand

[ACİL YARDIM] Yaktığın yer yansın (Saçmalık)

Sunucuda kullandığım 1vs1 plugininde oplar daha çakmak yakamıyor. Bu yüzden çakmakla bir yere sağ tıklandığında o yer yansın istiyorum. Mümkünse yapar mısınız?
  4. Fbsinand

Sadece optifine, forge, LabyMod ile oyuna girilebilsin

Sunucuya sadece başlıktaki şeyler ile girilebilsin istiyorum. Hileleri vs. engellemek için. Böyle bir plugin var mı? GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. Fbsinand

İzleyici Script [Yardım]

Oyuncu /izle <oyuncunicki> yazınca, yazan kişi /gamemode 3 olacak ve o kişiye ışınlanacak. /izle kapat yazınca da oyuncu belirlediğim spawna ışınlanıp /gamemode 0 olacak. Böyle bir şey yapabilir misiniz? İnternetten bulduğum scriptlerde istediklerimin hepsi yok.
  6. Fbsinand

LÜTFEN BAKIN

https://giphy.com/gifs/zX26iUze6ed7G GİFde de gördüğünüz gibi; lav, su ve obsidyen oluştuktan 2 saniye sonra gidiyor ancak kırık taş gitmiyor. Kırık taşın silinmesi için ne yapabilirim? Skript: on place of a stone or lava or obsidian or water or cobblestone: wait 2 seconds set block to air
  7. Fbsinand

ISTEK Golden Head

Kafalarla craft edilmesine falan gerek yok. Sadece bir komut ile altın elma alacağız ve o altın elmayı yiyince +4 can verip, 20 saniye yenilenme verecek. Mümkün mü böyle bir şey? BULUNDU!
  8. Fbsinand

Çimen, toprak olmuyor | Yardım

Çimenlerin toprak olması gerekmiyor mu ? Galiba gamerule yaparken bi hata yaptım ama hangisi bulamıyorum, yardım eder misiniz ?
  9. Fbsinand

Lütfen Girin | Yardım

Bir kişi 15 tane adam öldürürse, o adamın ender sandığına "&8>&3&lKutu&8<" adlı bir sandık gitmesini istiyorum. Umarım yardım edersiniz.
  10. Fbsinand

/fly - PvP | Yardım

/fly komutu yazıldığı zaman uçulabilecek ama kimse yazan kişiye vuramayacak - yazan kişi kimseye vuramayacak. yapana şimdiden teşekkürler
  11. Fbsinand

Turnuva Skript | Yardım [Çözüldü]

Arkadaşlar kendim turnuva skripti yazmaya çalıştım ama eksik kaldı. Çünkü skript bilgim kötü. Benim yapmaya çalıştığım ama yapamadığım ise, /kisiler [Ismini Yazdığım 1. Kişi] [2. kişi] yazıldığında, o 2 kişiyi belirli kordinatlara ışınlanacak. Nasıl yapabilirim ?
  12. Fbsinand

Plugin ayırma | Yardım

Pluginlerim nasıl? Nasıl iyileştirebilirim? Lag yapacak olanlar hangileridir? Öneri plugin söyleyebillir misiniz?
  13. Fbsinand

Serverdekileri Bilgilendirmek | Yardım

Serverdekileri bilgilendirmek için /rütbe komutunu yazdığınız zaman sanki /rules deki gibi olacak ve orada yazılar çıkacak. Bunu nasıl yapabilirim ?
  14. Fbsinand

Rütbe Sistemi [Yardım]

Arkadaşlar PvP serverimde rütbe sistemi olmasını istiyorum. Örneğim 0 ile 100 arası olanlar bir şey, 100 ile 200 arasına olanlar başka gibi
  15. Fbsinand

Script azaltmak

on death of player: damage cause is contact message "&9&l>>> &2&lKaktus &4&l➡ &7&l%victim%" to player on death of player: damage cause is fire message "&9&l>>> &c&lAtes &4&l➡ &7&l%victim%" to player on death of player: damage cause is fall message "&9&l>>>...
  16. Fbsinand

/diakilic [Çözüldü]

/diakilic komutu ile diamond kılıç almalarını istiyorum ama bunu vipozel.diakilic premissionsu ile yapmalarını istiyorum. Süre falan olmasına gerek yok. Nasıl yapabilirim ?
  17. Fbsinand

Öldüğünde item yenileme | /sk load [Çözüldü]

Böyle bir skript arıyorum. Nasıl yapabilirim ? @MiracOrsMirac
  18. Fbsinand

Ölünce item yenilenme ve yeniden doğ yeri gelmeme

Serverimde adam eğer ölürse onun item yenilemesini istiyorum ve yeniden doğ yerini görmelerini istemiyorum. nasıl yapabilirim ? ve adam servere girince item yenilemesini istiyorum. (/sk load)
  19. Fbsinand

Ateşlerin silinmesi

Arkadaşlar 2 tane serverim var, birisi portlu birisi ise n****do dan alınmış. Portluda deneme pluginler yapıyorum. Bugün dikkatımı bir şey çekti Serverde bu pluginler var ve ateşler otomatik olarak kendiliğinden sönüyor. Ama n****do dan aldığım serverde ateşler sönmüyor. N****do daki pluginler:
  20. Fbsinand

1vs1 Görünmezlik | Sorun

1vs1'de bazen görünmez oluyorlar. Nasıl çözebilirim ? Acilen yardım.
  21. Fbsinand

Ölüm ve ölme mesajları

n Death Of Player: If attacker is a player: If projectile is an arrow: message "&8[&3AngelPvP&8] &r> &8&l%attacker% &c&l%health of attacker% &c&l❤ &4&l➼ &7&l%victim%" to player message "&8[&3AngelPvP&8] &r> &8&l%attacker%...
  22. Fbsinand

Ateşlerin yerden 30 saniyede bir silinmesi.

Konuda her şeyi anlattım. Böyle bir plugin var mı ? (Serverimde clearlag var. Onunla mümkün mü ?)
  23. Fbsinand

Skriptleri Plugin Yapmak | Yardım

Skriptlerin plugin yapılabilmesi gibi bir ihtimal var mı ?
  24. Fbsinand

ateşler ve okların silinmesi

30 saniyede bir okların ve ateşlerin silinmesini istiyorum. böyle bir plugin var mı ?
  25. Fbsinand

Jail Plugini | Yardım

Arkadaşlar jail plugininin Türkçe'sini atabilir misiniz ? Bir de ayarlı olursa çok iyi olur. Adama jail atıyorum 2 dakika, ama 2 dakika sonra çıkmıyor neden ?