Arama sonuçlarınız

1. ahmetmehmet12

İstek PvP SUNUCUSU AÇACAĞIZ.ÜCRETLİ DEVELOPER ARANIR !

Arkadaşlar başlıktada belirttim. DEVELOPER arıyoruz.sunucuyu baştan sona yapacak bir developer. ücret olarak : 15 TL verecegiz Lütfen İlgilenenler Mesaj Atsın ! :) SKYPE: soslumakarnayt
  2. ahmetmehmet12

Lütfen Yardım Edin! Server Crash Veriyor :(

SERVER ŞU CRASHI VERIYOR BI YARDIM LUTFEN: ---- Minecraft Crash Report ---- // Surprise! Haha. Well, this is awkward. Time: 4/12/16 6:28 PM Description: Exception in server tick loop java.lang.RuntimeException: org.bukkit.configuration.InvalidConfigurationException: Top level is not a Map...
  3. ahmetmehmet12

DarkCraftMC > GERİ DÖNDÜK! | 2014-2018 | 10.06.2018 - We are back, you will win if you don't quit.

Merhabalar, sözlerime başlamadan önce ortamı ve şu konuyu açmayı özlediğimi dile getirmek istiyorum. Uzun zaman oldu... 2014 yaz ayında karar kılıp, açtığım sunucu da 2015'e girerken tanıştığım bir insan ile şu an o projeyi tekrar canlandırmak aklımın ucundan geçmezdi. 2016 yaz aylarında...
  4. ahmetmehmet12

Lütfen Yardım Arkadaşlar | Minecraft Açılmayıp Crash Veriyor!

-- Initialization -- Details: Stacktrace: at bao.f(SourceFile:713) at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148) -- System Details -- Details: Minecraft Version: 1.7.10 Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1 Java Version: 1.8.0_73, Oracle Corporation Java...
  5. ahmetmehmet12

Lütfen Yardım! PvP Turnuva Skripti Lazım! Lütfen Arkadaslar...

Herkese Merhaba Arkadaşlar.Bana PvP Serverimde Turnuva Yapabilmem İçin Skript Lazım.Serverimin Onlinesi İyi Oldugundan Yapmak İstedim.Onceden Skript Vardi ama PC Format Atildi.Lütfen Yardım Edin.Olan Varsa Atabilirmi??
  6. ahmetmehmet12

DarkCraftMC | KONU YENILENDI! | 16.05.2016

SERVER BİLGİLER; 4 GB RAM 50 SLOT (GEREKIRSE COGALIR) %21 LAG SERVER KARELERI: SKOR TABLOSU OZEL MARKET: 1vs1: MAP: Küfür eden ve Hack açanları anında banlama imkanı. Makroya Son ! Birini öldürünce Altın Elma düşer ! Kapışabileceğiniz 1vs1 Arenaları ! Diamondlar ile...
  7. ahmetmehmet12

DarkCraft 1.7/1.8 | %100 Heyecan! / SkyBlock / Creative / PvP ! IP Iceride!!!

DarkCraft.nitrado.net 16 GB RAM! 70 KİSİLİK SLOT! %0 LAG! ILGILI ADMINLER! PvP - SkyBlock - Creative /hub Yazarak Ana Lobiye Dönebilirsiniz! SUNUCUMUZDAN KARELER; HUB SUNUCU MENÜSÜ OYUNCULARI GİZLE/AKTİF ET ANADOLU JET ILE UC KIYAFET MENÜSÜ PVP SERVER MAPI SKYBLOCK LOBİ MAPI...
  8. ahmetmehmet12

DarkCraft.Nitrado.Net | PvP | Yeni Map | Ayrıntı Konuda!!

DarkCraft.Nitrado.Net | PvP SÜRÜM: 1.7.X Hile Engeli Vardır. (Hile Acınca Kick Atıyor!) 4 Biyom Savaş Alanımız Vardır. (Foto Aşagıda) Savaştan Kaçamıyorsunuz! Küfür,Argo,Hack,Macro Hicbiri Yok! Haydi Bize Katil! DARKCRAFT.NİTRADO.NET Haydi Sende Bizle PVPNİ GELİŞTİR...
  9. ahmetmehmet12

Minecraft Pluginlerden Anlayanlar İçeri Gelsin Lütfen

Arkadaşlar Benim Bir Serverim Var PvP server. KitPvP yapmak İstiyorum :) Bunun Pluginlerini Bilmiyorum.Bana Yardımcı Olurumusunz?? Server Özellikleri: 4gb ram 42 slot LÜTFEN YARDIM EDİN!!!
  10. ahmetmehmet12

DarkCraft PvP | %100 PvP | Bol Heyacan | Yetkili/Geniş Kadro | Ayrıntı KONUDA!

DarkCraft PvP! %100 PvP ! Koylu Marketi! Item Yenileme! 1v1 Arenalar! Eglenceli Yetkililer! 4 Farklı Yaşam! DarkCraft.Nitrado.Net HADİ SENDE BİZE KATIL!